Новини

03.04.2020

Керувати бізнесом мобільно - зручно, вигідно та безпечно

З мобільним додатком Смартфон-Банкінг в Акордбанку ви можете:

 • Здійснювати платежі
 • Слідкувати за рахунками (отримувати повну інформацію щодо руху коштів по рахунках)
 • Отримувати повідомлення на телефон щодо зарахування коштів на рахунки
 • Контролювати платежі (здійснювати контрольну авторизацію платежів)

Все це у безпечному online режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, не виходячи із дому.

Для того, щоб скористатись перевагами Смартфон-Банкінгу, завантажте додаток у Apple Store, або в Google Play.

Зареєструйтеся в додатку, зазначивши в полі «Логін» email - ibank@accordbank.com.ua, для передачі сертифіката відкритого ключа в службу підтримки банку.
Щоб не відвідувати відділення банку, надішліть скан-копію листа з підписом першої особи і печаткою компанії на електронну пошту відділення, в якому відкритий поточний рахунок, та зазначте восьмизначний номер облікового запису.

Встановлюйте додаток та проводьте всі операції віддалено!

Завжди готові відповісти на Ваші питання, звертайтесь у Контакт-центр банку за тел.: 0800 503 880

02.04.2020

Увага! Нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання

Повідомляємо, що з 13 квітня 2020 року вступають в силу нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання.

01.04.2020

З Найкращою карткою від Акордбанку накопичуй витрачаючи

Вже у квітні для українських користувачів Найкращої картки передбачені наступні категорії кешбеку:

 • Аптеки – 2%
 • АЗС - 2%
 • Здоров'я - 5%
 • Таксі - 10%
 • Книги та канцелярія - 20%

Окрім того, ми щомісяця пропонуємо обрати дві нові категорії підвищеного кешбеку - розмір винагороди підвищується аж до 20%.

Підтримуйте вітчизняні online-сервіси та заробляйте на кешбек від Акордбанку, якщо саме зараз вам потрібна допомога або вирішили урізноманітнити своє дозвілля новою книжкою.

В період карантину, як і раніше, ми надаємо зручний та бездоганний сервіс користувачам Найкращої картки. Адже з нею:

 • Кешбек нараховується за кожну операцію покупки карткою (до 20% у обраних категоріях з підвищеним кешбеком, 1% на решту операцій), як за рахунок власних, так і за рахунок кредитних коштів
 • До 55 днів пільгового періоду за кредитом, який можна отримати на дуже привабливих умовах
 • 10% на залишок власних коштів
 • Безкоштовне поповнення та зняття готівки (власні та кредитні кошти) до 5000 грн./міс. без комісії, а далі — 0,5%
 • Безкоштовні P2Р перекази (сервіси, що надають послугу переказу з картки на картку можуть брати додаткову комісію)

Розраховуйтесь зручно та безпечно за допомогою додатків Apple Pay та Google Pay. Бо кешбек нараховується незалежно від того як ви платили — картками МС World або смартфоном.

30.03.2020

Акордбанк подовжив термін дії всіх платіжних карток до кінця червня 2020 року

Акордбанк завжди піклується про своїх клієнтів. Аби людям не доводилось ходити по відділеннях та перевипускати картки, термін яких скінчився під час карантину, Акордбанк автоматично подовжив дію всіх платіжних карток до кінця червня 2020 року. Додатково звертатися до контакт-центру не потрібно, картки працюватимуть.

Клієнти Акордбанку можуть і надалі безперешкодно користуватися своїми картками та проводити з ними всі банківські операції, отримуючи якісний сервіс у повному обсязі.

На період карантину за для Вашої безпеки Акордбанк наполегливо рекомендує без гострої необхідності не знімати готівку, а розраховуватись карткою. Також оплачувати та отримувати послуги можливо online за допомогою системи інтернет-банкінгу.

Маючи доступ до мережі інтернет контролюйте рух своїх коштів та керуйте фінансами 24 години на добу, 7 днів на тиждень з будь-якої локації. Використовуйте додатки Apple Pay та Google Pay: додайте до них свою картку й розраховуйтесь смартфоном зручно та безпечно.

Дякуємо, що Ви з нами!

Завжди готові відповісти на Ваші питання, звертайтесь у контакт-центр банку за тел.: 0800 503 880

24.03.2020

Акордбанк встановив ставку 0,001% по раніше наданим кредитам медпрацівникам

Акордбанк знизив ставки за споживчими кредитами для працівників медичної сфери - до 0,001% річних та скасував абсолютно всі види комісій за договорами. Нові умови кредитування запрацювали з 24 березня та діятимуть до завершення карантину в Україні: до 3 квітня або довше, у разі продовження даного режиму відповідно до вимог чинного законодавства України.

Номінальну кредитну ставку надали чинним клієнтам за раніше наданими кредитами відповідно до програм споживчого кредитування, що передбачають видачу кредиту на поточні потреби.

Для отримання пільгових умов кредитування, лікарі та медсестри не повинні надавати у відділення Акордбанку жодних заяв. Акордбанк самостійно проведе перерахунок і повідомить про це клієнтам-медикам у своїй смс-розсилці. З контакт-центром банку за телефоном: 0 800 503-880, варто зв'язуватися лише у разі, якщо таке повідомлення не надійде. Банк гарантує детальні консультації і оперативно розгляне звернення клієнтів.

23.03.2020

Нові тарифи на розрахунково-касове обслуговування для суб’єктів господарювання з 24.03.2020

Повідомляємо, що з 24 березня 2020 року вступають в силу нові тарифи на розрахунково - касове обслуговування суб'єктів господарювання.

11.03.2020

Повідомляємо про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКОРДБАНК» (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35960913, місцезнаходження: 04136, м. Київ, вул.Стеценко, буд.6) повідомляє про скликання 19 березня 2020 року позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», початок Зборів о 16 год. 00 хв., місце проведення:
м. Київ, вул. Стеценко, буд.6, ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», зал засідань.

Докладніше >>

06.03.2020

Акордбанк вітає Вас із 8 Березня!

27.02.2020

Нові тарифи на розрахунково-касове обслуговування для суб’єктів господарювання з 12.03.2020

Повідомляємо, що з 12 березня 2020 року вступають в силу нові тарифи на розрахунково - касове обслуговування суб'єктів господарювання.

26.02.2020

«Найкраща карта» з кешбеком вже доступна у Apple Pay та Google Pay

Відтепер держателі “Накращої картки” МС World також можуть скористатися перевагами Apple Pay та Google Pay: просто додайте свою картку у додаток і розраховуйтесь вашим смартфоном зручно та безпечно, а з функцією кешбек - ще й заробляйте витрачаючи!

«Найкраща карта» - дійсно найкраща, адже в ній зібрані наступні переваги:

 • Кешбек нараховується за кожну операцію покупки карткою (до 20% у обраних категоріях з підвищениим кешбеком, 1% за усі інші операції), як за рахунок власних, так і за рахунок кредитних коштів
 • Безкоштовні P2Р перекази (сервіси, що надають послугу переказу з картки на картку можуть брати додаткову комісію)
 • До 55 днів пільгового періоду
 • 10% на залишок власних коштів
 • Безкоштовне зняття готівки (власні та кредитні кошти) до 5000 грн./міс. без комісії, а далі 0,5%
 • Безкоштовне поповнення картки
 • Вигідні умови кредитування

УВАГА! Кешбек нараховується незалежно від того розрахувались ви за допомогою картки МС World чи смартфоном, на якому встановлено Apple Pay/ Google Pay та додано вашу картку МС World.

Детальніше про послуги:
Apple Pay
Google Pay
Кешбек

17.02.2020

Повідомляємо про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКОРДБАНК» (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35960913, місцезнаходження: 04136, м.Київ, вул.Стеценко, буд.6) повідомляє про скликання 19 березня 2020 року річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», початок Зборів о 12 год. 00 хв., місце проведення:
м.Київ, вул.Стеценко, буд.6, ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», зал засідань.

Докладніше >>

07.02.2020

Акордбанк отримав нагороди рейтингу «Банки 2020 року» за версією агенції «Фінансовий клуб»

Акордбанк було відзначено одразу 2 нагородами в рамках рейтингу «Банки 2020 року» – однією з головних подій банківського сектору, яку щорічно проводить «Фінансовий клуб».

Акордбанк визнано переможцем у номінаціях «Роздрібний банк» (абсолютний приріст гривневих кредитів фізичних осіб за 2019 рік) та «Ощадний банк для населення» (абсолютний приріст гривневих депозитів фізичних осіб за 2019 рік) серед невеликих банків з приватним капіталом.

«Позитивна оцінка роботи Акордбанку від компанії «Фінансовий клуб» є показником надійності, стабільності та динамічного розвитку банку. Банк пропонує своїм клієнтам якісний сервіс, зважену відсоткову політику та сповідує консервативний підхід до кредитування, що робить його привабливим та надійним партнером. Послідовна підтримка розвитку Акордбанку зі сторони акціонерів сприяє його виходу на провідні позиції банківського сектору, що підтверджується як незалежною оцінкою рейтингових агенції, так і довірою зі сторони наших клієнтів» - зазначив Олексій Руднєв, Заступник Голови Правління Акордбанку.

Довідка:
ПуАТ «Акордбанк» - український комерційний банк, заснований у 2008 році, що надає широкий перелік банківських послуг юридичним та фізичним особам. На 01.01.2020 Банк займає 32 місце по активам серед всіх українських банків та входить в ТОП-20 банків України по регіональній мережі, яка налічує 71 відділення та 105 точок з продажів кредитів

06.02.2020

Присвоєння рейтингу ПуАТ “КБ “Акордбанк”

31 січня 2020 року рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) прийняв рішення про присвоєння ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» довгострокового кредитного рейтингу на рівні uaААА, який надається виключно кредитоспроможним компаніям у порівняні з іншими українськими позичальниками.

Приймаючи своє рішення, Агенція керувалася аналізом основних підсумків роботи Банку протягом 2018-2019 років, а також окремими формами статистичної звітності Банку. Так, Акордбанк на сьогодні демонструє високу динаміку розвитку, надаючи широкий спектр послуг юридичним та фізичним особам.

Згідно загальнонаціональних даних станом на 01.12.2019 Банк займав 36 місце за загальними активами з 75 платоспроможних банків України.

Станом на початок 2020 року Акордбанк є добре забезпечений регулятивним та основним капіталом, про що свідчать відповідні нормативи Банку (Н2 та Н3), які з вагомим запасом перевищували встановлені НБУ граничні значення, а також були вищими за середні показники даних нормативів по банківській системі України. У 2020 рік Акордбанк увійшов з хорошим запасом ліквідності та високою якістю активів, про що свідчать відповідні нормативи Банку, які подекуди в 3 рази перевищують встановлені НБУ граничні значення для даних нормативів.

На думку агентства, завдяки вагомим обсягам доходів та прибутку, а також високим темпам приросту чистого процентного доходу (+98,71%) та чистого комісійного доходу (+48,92%), ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» має всі передумови для подальшого поліпшення фінансових показників, чому сприяють його активний розвиток шляхом впровадження нових банківських продуктів та високі стандарти якості в обслуговуванні клієнтів та суттєвого збільшення регіональної мережі за рахунок відкриття нових відділень та віддалених точок з продажу кредитів.

03.02.2020

Увага! Нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання

Шановні клієнти!
Повідомляємо, що з 13 лютого 2020 року вступають в силу нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання.

30.01.2020

Зміни в Тарифах по випуску та обслуговуванню платіжних карток в рамках продукту "Пенсійна картка"

Повідомляємо, що з 01 березня 2020 року вступають в силу зміни в Тарифи по випуску та обслуговуванню платіжних карток для клієнтів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» в рамках продукту "Пенсійна картка"_(UAH).
Усього: 299
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США27.2627.59
Євро29.2030.19
Російський рубль0.2700.354
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк25.8028.89
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.8506.59
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 03.04.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0700 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 03.04.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 27,20 27,80
EUR (978) 29,30 30,30
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua