Новини

17.02.2020

Повідомляємо про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКОРДБАНК» (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35960913, місцезнаходження: 04136, м.Київ, вул.Стеценко, буд.6) повідомляє про скликання 19 березня 2020 року річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», початок Зборів о 12 год. 00 хв., місце проведення:
м.Київ, вул.Стеценко, буд.6, ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», зал засідань.

Докладніше >>

07.02.2020

Акордбанк отримав нагороди рейтингу «Банки 2020 року» за версією агенції «Фінансовий клуб»

Акордбанк було відзначено одразу 2 нагородами в рамках рейтингу «Банки 2020 року» – однією з головних подій банківського сектору, яку щорічно проводить «Фінансовий клуб».

Акордбанк визнано переможцем у номінаціях «Роздрібний банк» (абсолютний приріст гривневих кредитів фізичних осіб за 2019 рік) та «Ощадний банк для населення» (абсолютний приріст гривневих депозитів фізичних осіб за 2019 рік) серед невеликих банків з приватним капіталом.

«Позитивна оцінка роботи Акордбанку від компанії «Фінансовий клуб» є показником надійності, стабільності та динамічного розвитку банку. Банк пропонує своїм клієнтам якісний сервіс, зважену відсоткову політику та сповідує консервативний підхід до кредитування, що робить його привабливим та надійним партнером. Послідовна підтримка розвитку Акордбанку зі сторони акціонерів сприяє його виходу на провідні позиції банківського сектору, що підтверджується як незалежною оцінкою рейтингових агенції, так і довірою зі сторони наших клієнтів» - зазначив Олексій Руднєв, Заступник Голови Правління Акордбанку.

Довідка:
ПуАТ «Акордбанк» - український комерційний банк, заснований у 2008 році, що надає широкий перелік банківських послуг юридичним та фізичним особам. На 01.01.2020 Банк займає 32 місце по активам серед всіх українських банків та входить в ТОП-20 банків України по регіональній мережі, яка налічує 71 відділення та 105 точок з продажів кредитів

06.02.2020

Присвоєння рейтингу ПуАТ “КБ “Акордбанк”

31 січня 2020 року рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) прийняв рішення про присвоєння ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» довгострокового кредитного рейтингу на рівні uaААА, який надається виключно кредитоспроможним компаніям у порівняні з іншими українськими позичальниками.

Приймаючи своє рішення, Агенція керувалася аналізом основних підсумків роботи Банку протягом 2018-2019 років, а також окремими формами статистичної звітності Банку. Так, Акордбанк на сьогодні демонструє високу динаміку розвитку, надаючи широкий спектр послуг юридичним та фізичним особам.

Згідно загальнонаціональних даних станом на 01.12.2019 Банк займав 36 місце за загальними активами з 75 платоспроможних банків України.

Станом на початок 2020 року Акордбанк є добре забезпечений регулятивним та основним капіталом, про що свідчать відповідні нормативи Банку (Н2 та Н3), які з вагомим запасом перевищували встановлені НБУ граничні значення, а також були вищими за середні показники даних нормативів по банківській системі України. У 2020 рік Акордбанк увійшов з хорошим запасом ліквідності та високою якістю активів, про що свідчать відповідні нормативи Банку, які подекуди в 3 рази перевищують встановлені НБУ граничні значення для даних нормативів.

На думку агентства, завдяки вагомим обсягам доходів та прибутку, а також високим темпам приросту чистого процентного доходу (+98,71%) та чистого комісійного доходу (+48,92%), ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» має всі передумови для подальшого поліпшення фінансових показників, чому сприяють його активний розвиток шляхом впровадження нових банківських продуктів та високі стандарти якості в обслуговуванні клієнтів та суттєвого збільшення регіональної мережі за рахунок відкриття нових відділень та віддалених точок з продажу кредитів.

03.02.2020

Увага! Нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання

Шановні клієнти!
Повідомляємо, що з 13 лютого 2020 року вступають в силу нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання.

30.01.2020

Зміни в Тарифах по випуску та обслуговуванню платіжних карток в рамках продукту "Пенсійна картка"

Повідомляємо, що з 01 березня 2020 року вступають в силу зміни в Тарифи по випуску та обслуговуванню платіжних карток для клієнтів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» в рамках продукту "Пенсійна картка"_(UAH).

28.12.2019

Акодбанк вітає Вас з наступаючими святами!

20.12.2019

Повертайте 1% від усіх покупок та до 20% в обраних категоріях з оновленою Найкращою карткою

Відтепер Найкраща картка з кредитним лімітом стала ще вигіднішою! Оформлюйте НОВУ Найкращу картку Debit МС World та повертайте до 20% на бонусний рахунок із розрахунку 1 бонус = 1 гривня.

Якщо у вас ще немає Найкращої картки з кредитним лімітом, то поспішіть оформити її вже зараз, а якщо є, то просто замовляйте додаткову картку МС World та порадуйте себе і своїх близьких подарунками, а Банк поверне вам до 20% від суми покупок. За витрати можете не хвилюватися, адже пільговий період до 55 днів.

Як почати накопичувати кешбек ?

Оформіть НОВУ Найкращу картку Debit МС World у відділенні Банку

Встановіть кредитний ліміт на будь-яку суму

Активуйте у системі Інтернет-Банкінг опцію кешбек за цією карткою та оберіть підвищені категорії кешбеку

Робіть покупки з карткою* та повертайте 1% від усіх покупок та до 20% в обраних категоріях!

Переказуйте нарахований кешбек на свій поточний чи картковий рахунок в банку у гривні в будь-який час

* оплата карткою у гаманцях Apple Pay та Google Pay поки недоступна, проте ми вже працюємо над цим

Детальніше >>

21.11.2019

Увага! Нові тарифи на розрахунково-касове обслуговування для суб’єктів господарювання з 06.12.2019

Повідомляємо, що з 06 грудня 2019 року вступають в силу нові тарифи на розрахунково - касове обслуговування суб'єктів господарювання.

04.11.2019

ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" вводить тарифний план "Інвестиційний"

ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" вводить тарифний план "Інвестиційний" для підприємств, які здійснюють активну зовнішньоекономічну діяльність.

04.11.2019

Акордбанк визнано переможцем у категорії «Самий швидкозростаючий банк»

На щорічному бізнес-саміті «Ria Connects Beyond Borders», який відбувся у Києві 10 - 11 жовтня, міжнародна платіжна система Ria, за підсумками діяльності 2019 року визнала Акордбанк переможцем у категорії «Самий швидкозростаючий банк» за обсягами здійснення грошових переказів фізичних осіб.

Завітайте до відділення Акордбанку та дізнайтесь про міжнародну платіжну систему RIA та можливості швидких грошових переказів у країни Європи, США, близького та далекого зарубіжжя за найвигіднішими тарифами.

Скорочуйте відстань між сім’ями та вашими близькими за допомогою систем переказу коштів світового класу.

Довідка:
Акордбанк - український комерційний банк, заснований у 2008 році, що надає широкий перелік банківських послуг юридичним та фізичним особам. Банк входить в ТОП-20 банків України по регіональній мережі, яка налічує 69 відділень та надає послуги з переказів фізичних осіб за допомогою найвідоміших систем грошових переказів.

Ria - міжнародна платіжна система, яка працює на ринку з 1987 року та входить у трійку світових лідерів по міжнародним грошовим переказам з глобальною мережею з 385 тис. відділень у 160 країнах.

29.08.2019

Увага! Нові тарифи на розрахунково-касове обслуговування для суб’єктів господарювання з 13.09.2019

Повідомляємо, що з 13 вересня 2019 року вступають в силу нові тарифи на розрахунково - касове обслуговування суб'єктів господарювання.

27.08.2019

Переказ на картки будь-якого банку та оплата послуг (інтернет, телефонія, телебачення) вже доступні у Інтернет-Банкінгу

А у нас відразу дві хороші новини, так як з сьогоднішнього дня
в Інтернет-Банкінгу стають доступними відразу дві нові функції:

1 послуга: ПЕРЕКАЗ ЗА НОМЕРОМ КАРТКИ

Ця функція доступна і для web-версії (комп'ютери, планшети, ноутбуки), і для мобільних додатків (для Android і iOS). Нова опція «ПЕРЕКАЗ НА КАРТКУ» надає можливість:

 • поповнювати картки нашого банку – вартість послуги 0,1% min 1 грн.
 • поповнювати картки будь-якого банку України - вартість послуги 1% + 5 грн.
Як поповнити картку?

Для поповнення картки достатньо у вікні опції «ПЕРЕКАЗ НА КАРТКУ»:

 • ввести номер картки і суму
 • перевірити на формі підтвердження коректність введених реквізитів і підтвердити виконання операції введенням одноразового паролю:
  • для карток інших банків буде відображатись фраза «Картка іншого банку» та прихований номер картки
  • для карток нашого банку буде відображено ПІБ клієнта
Незабаром для вашої зручності стане доступним збереження шаблонів за такими операціями, щоб не було необхідності щоразу вносити номер карти.
2 послуга: ОПЛАТА ПОСЛУГ Інтернету, телефонії та телебачення

У розділі «Платежі» з'явилися нові категорії, які дозволяють оплачувати клієнтам рахунки з Інтернету, телефонії і телебачення.

Поки ця опція доступна тільки у web-версії, а у мобільних додатках вона з'явиться вже цієї осені.
Вартість послуги – лише 1 грн.

На сьогоднішній день доступна оплата наступних провайдерів: Kyivstar Net, LANET, VEGA , Воля, Домашній телеком від Датагруп (інтернет)/ Медіа / ООТ (інтернет), Тріолан інтернет, ФРИНЕТ

23.08.2019

Графік роботи відділень Акордбанку на День Незалежності!

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про регламент роботи відділень Акордбанку у передсвяткові та святкові дні на День Незалежності:

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ БАНКУ (23.08.2019 – 27.08.2019)

23.08.2019 Банк працює у режимі скороченого на 1 годину робочого дня
24.08–26.08.2019 Вихідні дні
27.08.2019 Банк працює в звичайному режимі

Будь ласка, враховуйте цю інформацію при плануванні проведення операцій. Сподіваємось, що надана інформація буде корисною для Вас.

З повагою,
Адміністрація ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

21.08.2019

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» збільшив відрахування податків в 2 рази

За підсумками 7 місяців 2019 року ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» сплачено до бюджетів всіх рівнів 37 млн.грн., що майже вдвічі перевищує суму, сплачену за аналогічний період 2018 року.

Значна частина сплачених платежів пов’язана зі зростанням фонду оплати праці. ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» формує свої відносини з працівниками на засадах соціальної відповідальності. Розуміючи необхідність забезпечення сталого розвитку та досягнення балансу між корпоративними, державними і громадськими інтересами, Банк забезпечує поступове підвищення заробітних плат, створює нові робочі місця, сприяє підвищенню кваліфікації співробітників.

Довідково:

«ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» засновано в 2008р. Банк входить в ТОП-20 банків України по регіональній мережі, яка налічує 66 відділень. Станом на 01.08.2019 активи банку становлять 2,27 млрд. грн., статутний капітал 247,59 млн.грн.

19.08.2019

Відтепер поповнення мобільного у вас завжди під рукою

Раді повідомити, що відтепер поповнення мобільного телефону доступне і у мобільних додатках.

Чому варто користуватися послугою?

 • це дешево - вартість послуги всього 1 грн. за платіж (для всіх сум)
 • це зручно - поповнюйте мобільний зі зручного пристрою в режимі 24/7
 • це швидко - кошти зараховуються на мобільний рахунок протягом 5 хвилин
 • це просто - достатньо обрати номер з контактів або ввести номер вручну і вказати бажану суму

Поповнюйте мобільний онлайн в декілька дотиків з вашого смартфону в будь-який час і в будь-якому місці:

Оберіть опцію «Поповнити мобільний» у Вашому додатку Оберіть номер телефону зі списку ваших контактів або введіть номер вручну, а також вкажіть суму оплати Підтвердіть поповнення мобільного шляхом введення отриманого на телефон одноразового коду-паролю
Усього: 289
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США24.3224.47
Євро26.4026.60
Російський рубль0.3000.380
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк23.1025.00
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.7006.20
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 25.02.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0810 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 25.02.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 24,35 24,60
EUR (978) 26,40 26,70
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua