АКОРДБАНК та Google Pay!

АКОРДБАНК запровадив для своїх клієнтів – держателів карток Mastercard сервіс Google Pay: простий і безпечний спосіб оплати від Google. Більше ніякого пластику чи готівки, всі картки у Вашому смартфоні, а користування сервісом абсолютно безкоштовне.

Як почати користуватися сервісом

Крок 1

Завантажити додаток
  • Зайдіть до Google Play на Вашому смартфоні та оберіть додаток Google Pay
  • Встановіть додаток на смартфон

Крок 2

Додайте Вашу картку
  • Оберіть пункт «Мої карти»
  • Натисність «Додати кредитну або дебетову картку»
  • Вкажіть дані картки вручну або використайте камеру смартфону
  • Виконайте покрокові інструкціії на смартфоні
  • Введіть код із смс
На все про все декілька хвилин.

Крок 3

Оплачуйте за допомогою телефону
  • Знайдіть цей значок на терміналі 
  • Розблокуйте Ваш смартфон і піднесіть до терміналу на декілька секунд (відкривати додаток Google Pay не потрібно)
  • Підтвердження успішної транзакції – синя галочка на екрані смартфону.

Що таке Google Pay?

Google Pay - це система мобільних платежів, розроблена компанією Google, яка дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв. Такими пристроями можуть бути смартфони, планшети, годинники з операційною системою Android та функцією NFC.

Яка вартість підключення сервісу?

Підключення та користування сервісом абсолютно безкоштовне. В момент додавання картки може блокуватися сума 6 грн., кошти будуть повернуті протягом однієї доби.

На яких пристроях працює сервіс Google Pay?

Додаток працює на телефонах, старт-годинниках та планшетах з операційною системою Android версії 4.4 та вище, на яких включена функція NFC. Google. Обов’язковою умовою також є ввімкнене на телефоні налаштування блокування екрану.

Як почати користуватися сервісом?

Завантажити з Google Play додаток Google Pay. Після того як додаток встановлено, відкрити Google Pay на телефоні, натиснути «Додати кредитну або дебетову картку», вказати номер платіжної картки/термін дії (дані можна ввести вручну або скористатися камерою) та CVC/CVV код, виконати покрокові інструкції на екрані телефону, а також ввести код з смс-повідомлення.
SMS -повідомлення з кодом підтвердження направляється на номер телефону, який було вказано по картковому рахунку при підключенні послуги SMS-повідомлення за операціями або при налаштуванні послуги 3-D Secure.

Чи можна підключити одну картку на декілька пристроїв?

Так, одну і ту ж картку можна додати на декілька пристроїв. При реєстрації картки Google Pay використовує не номер картки, а присвоює їй унікальний код (токен), тому картка буде унікальною на кожному пристрої, з можливістю її видалення чи повторного додавання.
Якщо ж звернутися до Банку та заблокувати безпосередньо платіжну картку, то вона автоматично перестане працювати на всіх пристроях, де була зареєстрована. .

Чому на екрані відображається дизайн картки відмінний від реального дизайну?

На даний момент Google Pay відображає лише один дизайн для кожного типу пластику, якщо Банк, наприклад, для карток типу Platinum використовує два і більше дизайнів, то буде відображатися лише один, що встановлений по замовчуванню. Перевірити, яка картка була зареєстрована можна за останніми 4-ма цифрами номеру картки, що будуть відображатися в лівому нижньому куті зображення картки на екрані.

Як розрахуватися за допомогою телефону?

Розрахуватися за допомогою Google Pay можна на терміналах зі значком . Для розрахунку просто розблокуйте телефон і піднесіть його до терміналу, відкривати додаток непотрібно. У випадку успішної транзакції, на екрані з'явиться синя галочка.

Як обрати потрібну картку для розрахунку, якщо в Google Pay зареєстровано декілька карток?

При розрахунку завжди використовується картка, що відмічена в Google Pay як основна картка. Змінити основну картку можна в будь-який момент, просто відкривши її в Google Pay та проставивши позначку основної на ній.

Це безпечно?

Google та Mastercard гарантують безпеку розрахунків, сервіс Google Pay не використовує Ваш фактичний номер картки, а підміняє його на унікальний платіжний код (токен), який формується в момент додавання картки на конкретний пристрій і приймається лише з цього пристрою. Якщо Ви додаєте одну і ту ж саму картку на інший пристрій, або видалили та повторно додаєте картку на той самий пристрій, для цієї картки буде сформовано новий номер токена. Таким чином не можна викрасти або скопіювати дані Вашої картки на будь-який інший пристрій. 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США27.2627.59
Євро29.2030.19
Російський рубль0.2700.354
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк25.8028.89
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.8506.59
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 03.04.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0700 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 03.04.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 27,20 27,80
EUR (978) 29,30 30,30
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua