Новини

23.09.2013

АКОРДБАНК продовжує дію депозиту «Квінта» до 11 жовтня 2013 року.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» продовжує дію літнього депозиту «Квінта» до 11 жовтня 2013 року.
Акційний депозит «Квінта» був презентований у червні з нагоди 5 - річчя банку та поєднав у собі найвигідніші умови короткострокового розміщення коштів на рахунках, серед яких є : мінімальна сума вкладу - 500 грн або 50 доларів США, оптимальний строк депозиту (5 місяців) та привабливі відсоткові ставки - 18% в гривні та 7,5% в доларах США. За бажанням клієнта може бути оформлена платіжна карта для нарахування відсотків.
«Депозит «Квінта» демонструє позитивну динаміку росту зацікавленості вкладників.  «АКОРДБАНК вирішив продовжити дію депозиту «Квінта» , оскільки наші клієнти задоволені умовами даного банківського продукту завдяки оптимальному поєднанню строку депозиту та виплат по ньому »  - коментує Начальник управління розвитку бізнесу Ходаковський Вадим Володимирович
Депозит «Квінта» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

05.09.2013

Нові можливості GSM-банкінгу

Клієнти банку, які користуються послугою GSM-банкінгу, отримали можливість самостійно блокувати свої картки у випадках втрати або крадіжки картки шляхом відправки СМС повідомлення на номер 4682 у наступному форматі:
BLOCK   - блокуються всі картки до рахунку, до якого підключена послуга;
BLOCK****  - блокується обрана карта, де **** є 4 останні цифри номеру карти клієнта.
Довідки за телефоном 044 538-18-61.

02.09.2013

АКОРДБАНК став партнером першого хакатону енергетичних інновацій TeslaCamp

23-25 серпня в селі Осещина Київської області,  відбувся перший хакатон енергетичних інновацій TeslaCamp під відкритим небом.  Захід об’єднав спеціалістів з відновлювальної енергетики, програмістів, екологів, дослідників та активістів. Підчас хакатону гостям презентували інновації та нововведення в сфері розвитку та впровадження відновлювальних джерел енергії в Україні. Команди молодих спеціалістів, що взяли участь у TeslaCamp представили новітні розробки, які допоможуть відповідально ставитись до споживання електроенергії та слідкувати за станом навколишнього середовища.
АКОРДБАНК, як партнер заходу, взяв активну участь в організації події та допоміг підтримати молодих розробників.
«TeslaCamp цікавий АКОРДБАНКУ в першу чергу тим, що об’єднав талановитих спеціалістів однієї з найперспективніших сфер, яка допоможе світу і Україні зокрема вийти на новий рівень споживання енергоресурсів і впровадити новітні розробки, що мають на меті навчити людство використовувати природні джерела енергії, які не становлять загрози для екології. Такі проекти ми вважаємо перспективними і в майбутньому намагатимемося надавати підтримку розвитку найцікавіших ідей у сфері енергетичних інновацій», - коментує Перший Заступник Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольга Кошлата.
Особливими гостями TeslaCamp стали представники світових організацій Activ Solar (Др. Йохан Хартер) та SolarFire (Урс Ріггенбах ).  Вони виступили з доповідями на тему розвитку відновлювальної енергетики в Україні,  а також поділились історіями успішних проектів впроваджених закордоном.

Окрім західних кейсів, у рамках хакатону були також представлені проекти вітчизняних інновацій.
Проект Bobo (polar bear energy display) - іграшковий білий ведмідь, що привчить дітей зберігати електроенергію у домі. Він змінює колір від білого (мінімум) до червоного (максимум) в залежності від інтенсивності використання електроенергії. При максимальному показнику діти мають вимикати зайві прилади. Основною метою технології є виховання свідомих та турботливих громадян планети. За словами керівника проекту Андрія Шмігельського,  його інновація Bobo пропонує в ігровій формі донести дітям ідею збереження енергії, а батькам – заощадити кошти на її використання. «Це класичний приклад технології, що запускає поведінкові зміни через гейміфікацію. За допомогою веб-аплікації через серію «уроків» уся сім’я дізнається, як з розумом користуватися електроенергією. Таким чином, при раціональному використанні електроенергії або заміні її на відновлювальні джерела енергії людство зможе запобігти збільшенню температури планети, що призводить до танення льодовиків та зникнення полярних ведмедів».
Ще одним інноваційним винаходом, який привернув увагу учасників, став проект компактних мікроінверторів, що перетворюють прямий струм  від сонячних батарей в змінний (220 В / 50 Гц) з ефективністю 98%.
Проект орієнтований на виробництво недорогих та високоефективних перетворювачів енергії (мікроінверторів), що дозволять підключати сонячні панелі безпосередньо до мережі змінного струму 220В, трансформуючи їх в мікро-електростанції. «Технологія відрізняється від уже існуючих на ринку своєю доступною ціною та високим ККД. Мікроінвертори можуть застосовуватись навіть в невеликих інсталяціях, що складаються з 1-2 сонячних панелей. Таким чином, навіть користувачі з обмеженою площею для встановлення сонячних батарей зможуть виробляти чисту енергію та подавати її в мережу, зменшуючи свої рахунки за електроенергію» - відмітив керівник проекту EnergyLayer Євген Сбойчаков.
Перспективним є також проект команди «Завтра.ua», що представив інтернет-магазин  дизайнерських товарів із вторинної сировини - Recycling Art.

В цілому, такі заходи як TeslaCamp важливі не тільки з точки зору створення єдиної платформи, що об’єднує спеціалістів, спонсорів, партнерів та небайдужих до розвитку зелених технологій в країні. Завдяки TeslaCamp суспільство отримує можливість дізнатись про речі, які є важливими, але часто губляться в інформаційному просторі і не досягають кінцевої мети – демонстрації того, що зелені технології це просто, зручно і допомагають економити сімейний бюджет.  Більш того, це має позитивний вплив на екологічну ситуацію в Україні і світі.

28.08.2013

АКОРДБАНК вручив призи переможцю фотоконкурса до Дня Незалежності України.

23 серпня в головному відділенні АКОРДБАНКУ відбулось вручення призів переможцю фотоконкурсу у мережі фейсбук, приуроченому до Дня Незалежності України.  Головний приз - квитки на відвідування парку «Київська Русь», де проходили святкові урочистості, отримала Аліна Родіна . Її фото курорту Санта Барбара, що знаходиться в АР Крим, отримало найбільшу кількість голосів.
 

Перший Заступник Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольга Кошлата вручає приз переможцю.


За умовами конкурсу, протягом тижня всі бажаючі надсилали власні фото із зображенням найкрасивіших, на їх думку, куточків нашої держави.  В розіграші взяли участь більш ніж 20 учасників та близько 100 фотографій пейзажів, вишуканої архітектури та мальовничих краєвидів.
АКОРДБАНК привітав переможця та побажав яскраво відсвяткувати черговий День Народження України.
  

Перший Заступник Голови Правління АКОРБАНКУ  Ольга Кошлата  та Керівник відділу продажу управління розвитку бізнесу Тетяна Пікульська разом з переможцем конкурсу .

21.08.2013

АКОРДБАНК уповноважений обслуговувати пенсіонерів

ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" увійшов у список банків, які до 1 січня 2014 року продовжать обслуговувати пенсіонерів та громадян, що отримують соціальну допомогу.
За останні 6 місяців банк вкотре підтвердив статус фінансової установи, яка демонструє стабільні фінансові показники,  дотримується  діючого законодавства та слідкує за високими стандартами обслуговування клієнтів. 
За словами Заступника Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольги Кошлатої, пролонгація договору по обслуговуванню пенсіонерів надасть можливість клієнтам АКОРДБАНКУ отримувати додатковий щомісячний дохід у розмірі 15% річних на залишок коштів на пенсійному рахунку. «Банк гарантує вигідні умови обслуговування та стабільні виплати. Скористатися послугою клієнти можуть у відділеннях банку в місті Херсоні, Харкові та Одесі.
Більш детальну інформацію можна отримати у відділеннях банку або за телефоном 0 800 503-8-800

20.08.2013

Кредитний рейтинг АКОРДБАНКУ підвищенний до рівня uaBBB+

Рейтингове агентство «Експерт - Рейтинг» присвоїло ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  кредитний рейтинг рівня uaBBB+ за національною шкалою.  Таке рішення свідчить про високу фінансову стійкість та кредитоспроможність банку.
Рішення щодо підвищення кредитного рейтингу  АКОРДБАНКУ агентством було прийнято за підсумками роботи банку  у першому півріччі 2013 р.
За цей період ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  показав помірно швидке зростання показників розвитку. За результатами дослідження за перші шість місяців поточного року, активи банку збільшились на 0,49 % і склали 668,8 млн грн., що на 3,3 млн.грн перевищує суму активів на початок року.
Обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб за, півроку виріс на 2,89 % та 21,39% (відповідно), і налічував 327,607 млн.грн проти 302,972 млн. грн .
ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  продемонстрував позитивний приріст у ключових  доходних статтях. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, чистий процентний дохід став більшим на 8,14%, а комісійний - на 10,28%.
За словами Заступника  Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольги Кошлатої, достойні показники розвитку банку свідчать про правильно обрану стратегію, якісне просування на ринку фінансових послуг та високий рівень обслуговування клієнтів. «Присвоєння банку кредитного рейтингу uaBBB+ за національною шкалою - це підтвердження надійності та стабільності установи, які відображаються не тільки у позитивній фінансовій динаміці, але й у зростаючій довірі до нас клієнтів».  

20.08.2013

Акордбанк продовжує дію депозиту «Квінта»

ПуАТ «КБ «Акордбанк» продовжує дію святкового депозиту «Квінта» до 13 вересня 2013 року. Основні переваги - оптимальний термін зберігання коштів (5 місяців) , високі річні відсотки (18% в гривні та 7,5% в доларах США), мінімальна сума вкладу  - 500 грн або 50 доларів США.  Відсотки нараховуються щомісячно  на поточний рахунок вкладника з оформленням платіжної картки (за бажанням клієнта).
 «Депозит «Квінта» є оптимальним поєднанням високих відсоткових ставок та зручного короткострокового терміну зберігання із можливістю отримати щомісячні виплати відсотків.  Це депозит, що дає змогу максимально швидко примножити кошти. Крім того,  Акордбанк є постійним  членом фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а це означає, що банку можна довіряти і бути впевненим у безпеці ваших збережень» - коментує Перший Заступник Голови Правління Акордбанку Ольга Кошлата.
Депозит «Квінта» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

22.07.2013

У Хорватію з MasterCard та «Акордбанком»

ПуАТ "КБ "Акордбанк" разом із міжнародною платіжною системою MasterCard  дарує спеціальні умови для проведення незабутньої відпустки у перлині Адріатичного моря - мальовничій Хорватії. 
Розраховуючись картками MasterCard® Gold, MasterCard® Platinum можна отримати безліч переваг, зокрема:  вигідні умови на розміщення та харчування в готелях*  4-5 зірок, знижки на оздоровчі та   SPA процедури,  цікаві презентації, дегустації та інші унікальні можливості.
Акція триває з 20 липня до 31 грудня 2013 року. Детальна інформацію на сайті www.mastercard.ua, в також у всіх відділеннях «Акордбанку».
 
* - акція  розповсюджується  на готелі Kazbek, Bra?ka Perla, Готель The View, сімейні апартаменти Novi, Lovranske Vile , Villa Annette , Ambasador , Villetta Phasiana , Villa Pattiera, Waldinger, Radisson Blu Resort & Spa, Dubrovnik Sun Gardens , Zlatna ribica, Gallo.

09.07.2013

«Акордбанк» продовжує святкування 5-річчя із «Квінтою»

9 липня 2013 р. ПуАТ «КБ «Акордбанк» повідомляє про подовження дії святкового депозиту «Квінта» до 16 серпня 2013 року. 
Акційний депозит «Квінта», який «Акордбанк» презентував з нагоди свого 5-го дня народження, поєднав найпопулярніші умови розміщення коштів серед населення – короткотривалий строк владу (5 місяців), високі відсоткові ставки (18% річних в гривні та 7,5% в доларах США), а також невелику суму мінімального внеску (500 гривень або 50 доларів США).
 «Депозит «Квінта» дозволив банку залучити понад 18 млн. грн. вкладів фізичних осіб. Зацікавленість даним продуктом серед клієнтів постійно зростає, тому банк подовжує строк дії акційної пропозиції до 16 серпня», - коментує Катерина Печовал, керівник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк».
Депозит «Квінта» можна замовити на сайті та оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

06.06.2013

«Акордбанк» робить «золото» доступним

До свого п’ятиріччя «Акордбанк» робить «золоту» платіжну картку доступною кожному. Лише з 4 червня до 10 липня «Золотий Акорд»  можна придбати за ексклюзивною ціною – 50 гривень.
Дана категорія платіжних карток є надійним засобом убезпечити свої фінанси. Унікальність «Золотого Акорду» полягає у тому, що цей продукт, окрім переваг привілейованих карт  і можливості цілодобового вільного доступу до грошей на рахунку, надає можливість одержувати додатковий прибуток у розмірі 5% річних на залишок  на рахунку у гривнях і до 3% у доларах США.
«Золота» платіжна картка – беззаперечно, уособлення достатку її власника. Вона надає безліч привілеїв. Спеціально до п’ятиріччя банку ми робимо її доступною і багатофункціональною. «Золотий Акорд» об’єднує в собі «3 в 1» – поточний рахунок, переваги депозиту та можливість відкрити овердрафт», – наголошує Ірина Антоненко, керівник управління розвитку карткового бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанку».
Нагадаємо, що цього року «Акордбанк» святкує п’ятиріччя. До Дня народження у банку діють і інші спеціальні позиції. Зокрема, ексклюзивні умови депозиту «Квінта», а також подарункові акції для клієнтів.
«Золотий Акорд» можна придбати у відділеннях банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

05.06.2013

Новий депозит «Квінта» від Акордбанку

5 червня 2013 р. ПуАТ «КБ «Акордбанк» розпочинає сезон сюрпризів на честь свого 5-річчя.
До свого 5-го дня народження банк презентує акційний депозит на 5 місяців, який поєднав найпопулярніші умови розміщення вкладів серед населення.
За словами керівника управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанку» Катерини Печовал:  «Депозит «Квінта»– це одна зі святкових пропозицій, яка  особливо зацікавить тих вкладників, хто надає перевагу короткостроковим депозитним вкладам з регулярною виплатою відсотків. Депозит «Квінта» поєднує не лише досить високу ставку доходу для клієнтів на рівні 18% річних в гривні та 7,5% в доларах США, але і невелику суму мінімального вкладу, яка складає лише 500 гривень або 50 доларів США. Ми запрошуємо всіх долучитися до святкування Дня народження банку разом із нами».
Депозит «Квінта» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

04.06.2013

«Акордбанк» святкує п’ять років

4 червня ПуАТ «КБ «Акордбанк» святкує своє п’ятиріччя і оголошує про початок сезону сюрпризів. Протягом п’яти тижнів банк презентуватиме нові унікальні продукти для фізичних та юридичних осіб, а також проводитиме різноманітні подарункові акції для вкладників.

До свого Дня народження  «Акордбанк»  підготував безліч приємних сюрпризів на будь-який смак. Нові вигідні продукти та подарункові акції  вже стали доброю традицією, якої банк дотримується не перший рік.
«5 років для нас – це історія щоденної роботи нашої команди задля добробуту клієнтів. Саме вони надихають нас на нові звершення. Це підтверджують нагороди та відзнаки банку. Тому День народження – це, перш за все, чудова можливість за допомогою нових продуктів і святкових пропозицій ще раз підкреслити нашу повагу та лояльне ставлення до кожного клієнта», – зазначає Зінаїда Петрівна Кот, Голова правління ПуАТ «Акордбанк».
Серед приємних сюрпризів банку – новий акційний депозит «Квінта» на п’ять місяців. Він гарантує 18% річних у гривнях та 7,5% у доларах США з щомісячною виплатою відсотків.
Також діє спеціальна пропозиція на оформлення нового карткового продукту  «Золотий Акорд». Лише протягом 5-ти тижнів Банк пропонує лише за 50 гривень  стати власником «золотої» картки , яка дозволяє отримувати 5% річних у національній валюті та 3% у доларах США за коштами на власному рахунку.
Банк не оминув увагою і юридичних осіб., яким буде запропоновано спеціальні тарифні пакети, що враховують потреби та специфіку різних видів і сегментів бізнесу.  Тарифні пакети «Акордбанку» дають можливість оптимізувати витрати будь-якого суб’єкта господарювання на банківське обслуговування. До того ж,  спеціальні святкові умови на оформлення даних тарифних пакетів діють як для нових, так і для існуючих клієнтів.
Долучитися до святкування Дня народження банку мають змогу й учасники офіційної сторінки у мережі Facebook, на якій протягом п’яти тижнів проходитимуть розіграші приємних та цінних подарунків.

05.05.2013

Вітання від «Акордбанку» зі святом Великодня

15.04.2013

Акордбанк у «Бронзовій лізі» провідних банків України за версією газети «Комерсант»

ПуАТ "КБ "Акордбанк" увійшов до «Бронзової ліги» рейтингу «50 провідних банків України 2013» за версією видавничого дому «Комерсант-Україна» та аналітичної групи «Фінансовий клуб». Рейтинг оцінює основні напрямки діяльності установ: обслуговування юридичних і фізичних осіб, операції з кредитними картами, різні види кредитування фізосіб і корпоративних клієнтів, використані технології тощо.
Місце «Акордбанку» в підсумковому рейтингу є на 46 позицій вищим, ніж за критерієм розміру фінансових активів, за наявності лише 7 відділень по Україні. Такий високий результат досягнуто саме за рахунок якості послуг, широкого спектру банківських продуктів, акцій і програм лояльності для фізичних та юридичних осіб, рівня обслуговування клієнтів і репутації на ринку.
Голова правління ПуАТ "КБ "Акордбанк" Кот Зінаїда Петрівна зазначила:  «Завдання кожного керівника - нарощувати позиції на ринку, збільшувати прибуток і клієнтську базу, надихати співробітників і примножувати кількість лояльних клієнтів. Підсумки 2012 року та початку 2013-го підтвердили, що ми на правильному шляху, а позиція в рейтингу провідних банків України - висока оцінка командної роботи всіх і кожного в «Акордбанку».
Рейтинг «50 провідних банків України 2013» - щорічний рейтинг видавничого дому «Комерсант-Україна», виданий удруге. В рамках дослідження проаналізовано підсумки діяльності та пропозиції 170 банків України. За результатами визначено кращі банки в 13 номінаціях.
Методологія розрахунку затверджена членами наглядової ради рейтингу. До її складу увійшли міністр фінансів України Юрій Колобов, директор Інституту економіки та прогнозування НАНУ академік Валерій Геєць та член парламентського комітету з питань європейської інтеграції Петро Порошенко.

10.04.2013

Акордбанк: "Аншлаг можливостей" розігрує квитки на Lord of the Dance

ПуАТ "КБ "Акордбанк" продовжує свою унікальну програму "Аншлаг можливостей". У рамках даної програми "Акордбанк" дарує своїм клієнтам та всім, хто підписався на сторінку банку у соціальній мережі Facebook можливість виграти квитки на ірландське танцювальне шоу Lord of the Dance.
Для участі у розіграші необхідно з 10 по 15 квітня 2013 року поділитися дописом сторінки “Акордбанку” в Facebook про розіграш квитків на шоу Lord of the Dance та поставити "Like". Модератор сторінки "Акордбанку" в соціальній мережі визначить переможця 15 квітня 2013 року о 12:00 шляхом автоматичної комп’ютерної вибірки серед учасників розіграшу. Переможець отримає два квитки на концерт, що відбудеться 18 квітня 2013 року в Національному палаці «Україна».
Lord of the Dance – один із найяскравіших танцювальних проектів світу, родом з Ірландії. Колектив вже не вперше гастролює Україною, і кожного разу його приїзд супроводжує неймовірний успіх. У цьому році шоу Lord Of The Dance складатиметься з кращих номерів із використанням унікального світлового устаткування і піротехнічних спецефектів.
Деталі на сторінці "Акордбанк" у Facebook. Like and share!

Усього: 277
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США25.0625.24
Євро27.6627.93
Російський рубль0.3150.384
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк24.4025.84
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий06.0606.43
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 23.08.2019
EUR / USD USD / EUR
1,1020 0,9010

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 23.08.2019
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 25,00 25,30
EUR (978) 27,75 28,05
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua