Новини

15.11.2013

АКОРДБАНК розпочав розіграш квитків на Depeche Mode

У рамках святкової акційної пропозиції «Святкуйте Новий рік двічі!» АКОРДБАНК підготував несподіваний та водночас довгоочікуваний подарунок до Нового року. Беручи участь в акції «Святкуйте Новий рік двічі!», ви відкриваєте для себе депозит «2014» та автоматично стаєте учасником розіграшу квитків на концерт легендарного британського гурту Depeche Mode в Києві. 

Одночасно використовуючи інформаційну платформу в соціальній мережі Facebook, АКОРДБАНК відкриває сторінки минулих років: історію створення колективу, цікаві події з життя кожного виконавця тощо.

До інформаційної підтримки залучено фінансовий портал «Минфин», який із задоволенням погодився надати свій майданчик у популярній інтернет-мережі для розширеної інформації та обміну думками, враженнями, бажаннями, цікавими історіями, які пов’язані з творчістю гурту Depeche Mode.  Вас очікує найвигідніший тандем — збільшення доходу до 20 % у гривні та максимум розваг!

Не проґавте значущу пропозицію 2014 року!  Заходьте на офіційну сторінку АККОРДБАНКУ у мережі Facebook для отримання детальнішої інформації та участі, а також лайків, пропозицій та коментарів. Грандіозний розіграш вже розпочато!

11.11.2013

АКОРДБАНК резюмує свою діяльність у масштабному проекті – соціальній програмі «Всесвітній день заощаджень в Україні»

Наразі АКОРДБАНК в рамках програми «Всесвітній день заощаджень» готується до останньої активності, яка стартувала з кінця вересня  та запланована у форматі конкурсу для журналістів на тему популяризації цього свята в нашій державі.
За підсумками журналістського конкурсу, організаторами якого виступають Незалежна асоціація банків України (НАБУ) і німецький банк розвитку KfW, у середині листопада планується проведення прес-конференції, на якій буде оголошено ім’я переможця  та визначено головні напрямки українського проекту на наступний рік. 
В рамках соціальної програми АКОРДБАНК долучався до конкурсу малюнків, успішно провів уроки фінансової грамотності для учнів столичної школи № 63 та Київського ліцею-інтернату № 23. Крім того, прес-служба АКОРДБАНКУ взяла участь у конкурсі на кращу журналістську роботу, присвячену популяризації програми «Всесвітній день заощаджень в Україні».
 «Ми захоплюємося реалізацією програми «Всесвітній день заощаджень» з ціллю популяризації в Україні  ідеї заощадження  коштів. Завдяки проекту АКОРДБАНК хоче поділитися своїм досвідом успішного управління фінансами, навчити дітей та молодь грамотному заощадженню коштів та розповісти про переваги зберігання коштів в банках. Долучившись до участі у програмі, ми також хочемо донести свої знання на навички до населення. Тож НАБУ може розраховувати на нашу активну підтримку і в подальшому», — підкреслив Вадим Ходаковский, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.

05.11.2013

Спеціальна акційна пропозиція «Святкуйте Новий рік двічі!». Депозит «2014» від АКОРДБАНКУ — максимальний дохід за мінімальної суми поповнення.


Напередодні свят АКОРДБАНК проводить новорічну акцію «Святкуйте Новий рік двічі!», у рамках якої пропонує для своїх клієнтів спеціальний новорічний подарунок — акційний депозит «2014». Починаючи з 4 листопада 2013 року по 14 січня 2014 року, відкрити депозит можна убудь-якому відділенні банку.

Новий продукт передбачає вигідні умови з короткострокового розміщення коштів з можливістю  поповнення рахунку у розмірі мінімальної суми 300 грн. в перші два місяці. Депозит включає в себе: оптимальний термін розміщення грошових коштів — 4 місяці, мінімальну суму вкладу — 1000 грн., та високу ставку доходу на рівні 20 % (1-й, 3-й місяці) і 14 % (2-й, 4-й місяці) у гривні. Виплата відсотків проводиться щомісячно .

«Даний депозит має оптимальні умови з короткострокового розміщення коштів. Це вклад, який гарантує отримання максимального та стабільного прибутку. Зробіть собі подарунок заздалегідь та відсвяткуйте Новий рік і Старий Новий рік разом з нами», — коментує Вадим Ходаковський, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном 0 800 503-8-800.

01.11.2013

Нагородження переможця конкурсу


Сьогодні в головному офісі АКОРДБАНКУ відбулося нагородження переможця конкурсу, який проводився в рамках проекту Незалежної асоціації банків України «Всесвітній день заощаджень».
Переможцем став клієнт банку Жарков О.М., отримавши свої квитки на концерт Валерія Меладзе. Привітала і вручила подарунок заступник Голови Правління Кошлата О.Б.
АКОРДБАНК бажає своєму клієнту разом із його сім’єю чудово провести час!
Щиро дякуємо всім за активну участь у конкурсі! Новий аншлаг можливостей незабаром чекає на Вас!
Слідкуйте за новинами на сторінці АКОРДБАНКУ у фейсбуці.

25.10.2013

АКОРДБАНК вдруге провів семінар в рамках проекту НАБУ «Всесвітній День заощаджень».

Продовжуючи своє спілкування із столичною молоддю, 23 жовтня 2013 року АКОРДБАНК провів свій другий семінар з вихованцями «Кадетського корпусу» ліцею-інтернату №23. Захід, на якому розглядали такі ключові теми як: ефективне розпорядження своїми коштами та вибір надійного місця їх зберігання, був традиційно присвячений проекту НАБУ.
Спілкуючись, учасники уроку аналізували позитивні та негативні сторони умов обслуговування клієнтів, ставили доповідачу зовсім не дитячі запитання — наприклад, чому можна довіряти банкам у цьому році та які вигоди отримує фінансова установа від зберігання грошей. Старші кадети більше цікавились вірогідністю зниження майбутнього курсу долару, розпитували про фінансову ситуацію у Греції та намагалися знайти причини зменшення кількості відділень деяких українських банків. Під час бесіди спеціалісти АКОРДБАНКУ дізналися, що хлопці 14–16 років вже почали самостійно заробляти перші гроші у вільний від навчання час.
В ході опанування механізму складання тижневого бюджету кадетам було цікаво дізнатись, як можна отримати прибуток в їх віці та послухати рекомендації правильного планування своїх надходжень і витрат, можливостей грамотної економії та заощадження коштів. 
«Гроші повинні постійно знаходитись в обороті та працювати. Ми хочемо навчити дітей та молодь раціонально розпоряджатися своїми коштами, донести до них інформацію, звідки взагалі беруться гроші та наскільки важливі заощадження. Мене вразило, що в такому віці учні вже свідомо розуміють суть планування власного бюджету та зберігання грошей. Але найголовніше — вони вміють їх заробляти та знають їм ціну. Тому вибір фінансової установи для збереження своїх перших заощаджень грає велику роль», — підсумував наприкінці семінару Вадим Ходаковский, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.
Нагадаємо, «Всесвітній день заощаджень» вперше запропонували відзначати 31 жовтня, на Першому інтернаціональному спеціалізованому конгресі представників ощадних кас, який пройшов у Мілані в 1924 році. У 2012 році до країн-учасників програми приєдналася Україна.

22.10.2013

АКОРДБАНК приєднався до участі в проекті НАБУ «Всесвітній День заощаджень»

АКОРДБАНК приєднався до участі у проекті НАБУ «Всесвітній День заощаджень», головною метою якого є просування ідеї збереження коштів та залучення нових клієнтів.  В рамках проекту, протягом жовтня поточного року, банки-учасники заходу пропонують клієнтам вигідні умови обслуговування, управлінці проводять семінари для підвищення обізнаності у фінансовій сфері для дітей та молоді — зокрема, розказують про значення заощаджень.
18 жовтня до АКОРДБАНКУ завітали юні слухачі — учні 6 класу школи № 63 м. Києва. Для них був проведений практичний урок з фінансової грамотності, на якому спеціалісти управління розвитку бізнесу банку пояснили дітям, як розпоряджатися та зберігати свої перші накопичення, розповіли про користування картками, розгадали разом з учнями тематичний кросворд та склали бюджет.
«Згідно з опитуванням учасників заходу, більшість учнів зацікавилася розміщенням коштів на банківському рахунку на ім’я дитини, отриманням відсотків від заощаджень, користуванням платіжними картками тощо. Діти вже зараз мріють, як в майбутньому накопичать гроші та придбають машину, а деякі з них хочуть стати банкірами, коли виростуть», — коментує наприкінці семінару Тетяна Пікульська, заступник начальника управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.
«Діти, які вже з початкових класів долучаються до світу грошей, добре опановують знання з економічної сфери, більше розуміють, навіщо потрібні конкретні банківські продукти, орієнтуються в поняттях, термінології з банківської тематики. Подібні зустрічі та проекти - це пряме підтвердження, що діти та банки – досить сумісні поняття. Тож, в першу чергу, ми хотіли своїм проектом зацікавити дітей, а потім, дати знання у цій сфері», - коментує Вадим Ходаковький, начальник управління розвитку бізнесу АКОРДБАНКУ.
Нагадаємо, Всесвітній день заощаджень вперше запропонували відзначати 31 жовтня, на першому інтернаціональному спеціалізованому конгресі представників ощадних кас, який пройшов в Мілані у 1924 році. У 2012 році до країн-учасників програми приєдналася Україна.

09.10.2013

«АКОРДБАНК» отримав ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

У зв’язку із набранням з 12 жовтня 2013 року чинності Законом України «Про депозитарну систему України» ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» отримав ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку серії АЕ №263389 від 24.09.2013  "Професійна діяльність на фондовому  ринку - депозитарна діяльність (Депозитарна діяльність депозитарної установи)". Строк дії  ліцензії з 12.10.2013 необмежений.

Відповідно до отриманої ліцензії ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» як депозитарна установа може надавати наступні послуги:
- відкривати та закривати депонентам рахунки у цінних паперах;
- здійснювати облік цінних паперів, що належать депонентам, на рахунках у цінних паперах;
- здійснювати облік прав депонентів на цінні папери, що обліковуються на їх рахунках у цінних паперах;
- здійснювати обслуговування обігу цінних паперів на рахунках у цінних паперах депонентів;
- складати та видавати виписки з рахунків у цінних паперах депонентів та виписки про операції з цінними паперами;
- надавати депонентам інформаційні довідки;
- виконувати адміністративні операції за рахунками у цінних паперах депонентів.

Крім того, з метою надання послуг із зберігання активів інститутів спільного інвестування ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» отримав ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку серії АЕ №263388 від 24.09.2013  "Професійна діяльність на фондовому  ринку - депозитарна діяльність (Діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування)". Строк дії  ліцензії з 12.10.2013 необмежений.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» здатний забезпечити високий рівень обслуговування з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта.

Запрошуємо Вас до співпраці.

Просимо звертатися за додатковою інформацією за телефонами (+38044) 5381855, 5939960.

23.09.2013

АКОРДБАНК продовжує дію депозиту «Квінта» до 11 жовтня 2013 року.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» продовжує дію літнього депозиту «Квінта» до 11 жовтня 2013 року.
Акційний депозит «Квінта» був презентований у червні з нагоди 5 - річчя банку та поєднав у собі найвигідніші умови короткострокового розміщення коштів на рахунках, серед яких є : мінімальна сума вкладу - 500 грн або 50 доларів США, оптимальний строк депозиту (5 місяців) та привабливі відсоткові ставки - 18% в гривні та 7,5% в доларах США. За бажанням клієнта може бути оформлена платіжна карта для нарахування відсотків.
«Депозит «Квінта» демонструє позитивну динаміку росту зацікавленості вкладників.  «АКОРДБАНК вирішив продовжити дію депозиту «Квінта» , оскільки наші клієнти задоволені умовами даного банківського продукту завдяки оптимальному поєднанню строку депозиту та виплат по ньому »  - коментує Начальник управління розвитку бізнесу Ходаковський Вадим Володимирович
Депозит «Квінта» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

05.09.2013

Нові можливості GSM-банкінгу

Клієнти банку, які користуються послугою GSM-банкінгу, отримали можливість самостійно блокувати свої картки у випадках втрати або крадіжки картки шляхом відправки СМС повідомлення на номер 4682 у наступному форматі:
BLOCK   - блокуються всі картки до рахунку, до якого підключена послуга;
BLOCK****  - блокується обрана карта, де **** є 4 останні цифри номеру карти клієнта.
Довідки за телефоном 044 538-18-61.

02.09.2013

АКОРДБАНК став партнером першого хакатону енергетичних інновацій TeslaCamp

23-25 серпня в селі Осещина Київської області,  відбувся перший хакатон енергетичних інновацій TeslaCamp під відкритим небом.  Захід об’єднав спеціалістів з відновлювальної енергетики, програмістів, екологів, дослідників та активістів. Підчас хакатону гостям презентували інновації та нововведення в сфері розвитку та впровадження відновлювальних джерел енергії в Україні. Команди молодих спеціалістів, що взяли участь у TeslaCamp представили новітні розробки, які допоможуть відповідально ставитись до споживання електроенергії та слідкувати за станом навколишнього середовища.
АКОРДБАНК, як партнер заходу, взяв активну участь в організації події та допоміг підтримати молодих розробників.
«TeslaCamp цікавий АКОРДБАНКУ в першу чергу тим, що об’єднав талановитих спеціалістів однієї з найперспективніших сфер, яка допоможе світу і Україні зокрема вийти на новий рівень споживання енергоресурсів і впровадити новітні розробки, що мають на меті навчити людство використовувати природні джерела енергії, які не становлять загрози для екології. Такі проекти ми вважаємо перспективними і в майбутньому намагатимемося надавати підтримку розвитку найцікавіших ідей у сфері енергетичних інновацій», - коментує Перший Заступник Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольга Кошлата.
Особливими гостями TeslaCamp стали представники світових організацій Activ Solar (Др. Йохан Хартер) та SolarFire (Урс Ріггенбах ).  Вони виступили з доповідями на тему розвитку відновлювальної енергетики в Україні,  а також поділились історіями успішних проектів впроваджених закордоном.

Окрім західних кейсів, у рамках хакатону були також представлені проекти вітчизняних інновацій.
Проект Bobo (polar bear energy display) - іграшковий білий ведмідь, що привчить дітей зберігати електроенергію у домі. Він змінює колір від білого (мінімум) до червоного (максимум) в залежності від інтенсивності використання електроенергії. При максимальному показнику діти мають вимикати зайві прилади. Основною метою технології є виховання свідомих та турботливих громадян планети. За словами керівника проекту Андрія Шмігельського,  його інновація Bobo пропонує в ігровій формі донести дітям ідею збереження енергії, а батькам – заощадити кошти на її використання. «Це класичний приклад технології, що запускає поведінкові зміни через гейміфікацію. За допомогою веб-аплікації через серію «уроків» уся сім’я дізнається, як з розумом користуватися електроенергією. Таким чином, при раціональному використанні електроенергії або заміні її на відновлювальні джерела енергії людство зможе запобігти збільшенню температури планети, що призводить до танення льодовиків та зникнення полярних ведмедів».
Ще одним інноваційним винаходом, який привернув увагу учасників, став проект компактних мікроінверторів, що перетворюють прямий струм  від сонячних батарей в змінний (220 В / 50 Гц) з ефективністю 98%.
Проект орієнтований на виробництво недорогих та високоефективних перетворювачів енергії (мікроінверторів), що дозволять підключати сонячні панелі безпосередньо до мережі змінного струму 220В, трансформуючи їх в мікро-електростанції. «Технологія відрізняється від уже існуючих на ринку своєю доступною ціною та високим ККД. Мікроінвертори можуть застосовуватись навіть в невеликих інсталяціях, що складаються з 1-2 сонячних панелей. Таким чином, навіть користувачі з обмеженою площею для встановлення сонячних батарей зможуть виробляти чисту енергію та подавати її в мережу, зменшуючи свої рахунки за електроенергію» - відмітив керівник проекту EnergyLayer Євген Сбойчаков.
Перспективним є також проект команди «Завтра.ua», що представив інтернет-магазин  дизайнерських товарів із вторинної сировини - Recycling Art.

В цілому, такі заходи як TeslaCamp важливі не тільки з точки зору створення єдиної платформи, що об’єднує спеціалістів, спонсорів, партнерів та небайдужих до розвитку зелених технологій в країні. Завдяки TeslaCamp суспільство отримує можливість дізнатись про речі, які є важливими, але часто губляться в інформаційному просторі і не досягають кінцевої мети – демонстрації того, що зелені технології це просто, зручно і допомагають економити сімейний бюджет.  Більш того, це має позитивний вплив на екологічну ситуацію в Україні і світі.

28.08.2013

АКОРДБАНК вручив призи переможцю фотоконкурса до Дня Незалежності України.

23 серпня в головному відділенні АКОРДБАНКУ відбулось вручення призів переможцю фотоконкурсу у мережі фейсбук, приуроченому до Дня Незалежності України.  Головний приз - квитки на відвідування парку «Київська Русь», де проходили святкові урочистості, отримала Аліна Родіна . Її фото курорту Санта Барбара, що знаходиться в АР Крим, отримало найбільшу кількість голосів.
 

Перший Заступник Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольга Кошлата вручає приз переможцю.


За умовами конкурсу, протягом тижня всі бажаючі надсилали власні фото із зображенням найкрасивіших, на їх думку, куточків нашої держави.  В розіграші взяли участь більш ніж 20 учасників та близько 100 фотографій пейзажів, вишуканої архітектури та мальовничих краєвидів.
АКОРДБАНК привітав переможця та побажав яскраво відсвяткувати черговий День Народження України.
  

Перший Заступник Голови Правління АКОРБАНКУ  Ольга Кошлата  та Керівник відділу продажу управління розвитку бізнесу Тетяна Пікульська разом з переможцем конкурсу .

21.08.2013

АКОРДБАНК уповноважений обслуговувати пенсіонерів

ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" увійшов у список банків, які до 1 січня 2014 року продовжать обслуговувати пенсіонерів та громадян, що отримують соціальну допомогу.
За останні 6 місяців банк вкотре підтвердив статус фінансової установи, яка демонструє стабільні фінансові показники,  дотримується  діючого законодавства та слідкує за високими стандартами обслуговування клієнтів. 
За словами Заступника Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольги Кошлатої, пролонгація договору по обслуговуванню пенсіонерів надасть можливість клієнтам АКОРДБАНКУ отримувати додатковий щомісячний дохід у розмірі 15% річних на залишок коштів на пенсійному рахунку. «Банк гарантує вигідні умови обслуговування та стабільні виплати. Скористатися послугою клієнти можуть у відділеннях банку в місті Херсоні, Харкові та Одесі.
Більш детальну інформацію можна отримати у відділеннях банку або за телефоном 0 800 503-8-800

20.08.2013

Кредитний рейтинг АКОРДБАНКУ підвищенний до рівня uaBBB+

Рейтингове агентство «Експерт - Рейтинг» присвоїло ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  кредитний рейтинг рівня uaBBB+ за національною шкалою.  Таке рішення свідчить про високу фінансову стійкість та кредитоспроможність банку.
Рішення щодо підвищення кредитного рейтингу  АКОРДБАНКУ агентством було прийнято за підсумками роботи банку  у першому півріччі 2013 р.
За цей період ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  показав помірно швидке зростання показників розвитку. За результатами дослідження за перші шість місяців поточного року, активи банку збільшились на 0,49 % і склали 668,8 млн грн., що на 3,3 млн.грн перевищує суму активів на початок року.
Обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб за, півроку виріс на 2,89 % та 21,39% (відповідно), і налічував 327,607 млн.грн проти 302,972 млн. грн .
ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  продемонстрував позитивний приріст у ключових  доходних статтях. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, чистий процентний дохід став більшим на 8,14%, а комісійний - на 10,28%.
За словами Заступника  Голови Правління АКОРДБАНКУ Ольги Кошлатої, достойні показники розвитку банку свідчать про правильно обрану стратегію, якісне просування на ринку фінансових послуг та високий рівень обслуговування клієнтів. «Присвоєння банку кредитного рейтингу uaBBB+ за національною шкалою - це підтвердження надійності та стабільності установи, які відображаються не тільки у позитивній фінансовій динаміці, але й у зростаючій довірі до нас клієнтів».  

20.08.2013

Акордбанк продовжує дію депозиту «Квінта»

ПуАТ «КБ «Акордбанк» продовжує дію святкового депозиту «Квінта» до 13 вересня 2013 року. Основні переваги - оптимальний термін зберігання коштів (5 місяців) , високі річні відсотки (18% в гривні та 7,5% в доларах США), мінімальна сума вкладу  - 500 грн або 50 доларів США.  Відсотки нараховуються щомісячно  на поточний рахунок вкладника з оформленням платіжної картки (за бажанням клієнта).
 «Депозит «Квінта» є оптимальним поєднанням високих відсоткових ставок та зручного короткострокового терміну зберігання із можливістю отримати щомісячні виплати відсотків.  Це депозит, що дає змогу максимально швидко примножити кошти. Крім того,  Акордбанк є постійним  членом фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а це означає, що банку можна довіряти і бути впевненим у безпеці ваших збережень» - коментує Перший Заступник Голови Правління Акордбанку Ольга Кошлата.
Депозит «Квінта» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

22.07.2013

У Хорватію з MasterCard та «Акордбанком»

ПуАТ "КБ "Акордбанк" разом із міжнародною платіжною системою MasterCard  дарує спеціальні умови для проведення незабутньої відпустки у перлині Адріатичного моря - мальовничій Хорватії. 
Розраховуючись картками MasterCard® Gold, MasterCard® Platinum можна отримати безліч переваг, зокрема:  вигідні умови на розміщення та харчування в готелях*  4-5 зірок, знижки на оздоровчі та   SPA процедури,  цікаві презентації, дегустації та інші унікальні можливості.
Акція триває з 20 липня до 31 грудня 2013 року. Детальна інформацію на сайті www.mastercard.ua, в також у всіх відділеннях «Акордбанку».
 
* - акція  розповсюджується  на готелі Kazbek, Bra?ka Perla, Готель The View, сімейні апартаменти Novi, Lovranske Vile , Villa Annette , Ambasador , Villetta Phasiana , Villa Pattiera, Waldinger, Radisson Blu Resort & Spa, Dubrovnik Sun Gardens , Zlatna ribica, Gallo.

Усього: 299
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США27.2627.59
Євро29.2030.19
Російський рубль0.2700.354
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк25.8028.89
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.8506.59
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 03.04.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0700 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 03.04.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 27,20 27,80
EUR (978) 29,30 30,30
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua