Новини

27.09.2012

+1% до депозиту «Диригент» для вкладників «4 You»

ПуАТ"КБ "Акордбанк" пропонує нову програму лояльності для вкладників "Акордбанку". Кожен клієнт банку, у якого закінчується термін депозитного договору за акційним вкладом "4 You", має унікальну можливість скористатися спеціальною пропозицією до нового депозиту "Диригент" – + 1% до діючої ставки по продукту з можливістю змінювати валюту вкладу без втрати % і отримати MasterCard Gold в подарунок.
                                                            
"Диригент" поєднує високий прибуток для клієнтів і можливість захистити заощадження від валютних коливань. Відсотки за вкладом нараховуються щомісячно, а валюту депозиту "Диригент" можна змінити без втрати %.

Спеціальні умови депозитного договору за вкладом "Диригент" для вкладників акції "4 YOU" передбачають:

  • Термін вкладу - 4 місяці
  • 21% річних в національній валюті, 10% в дол. США і 6 % в Євро
  • Мінімальна сума вкладу - 500 грн або 50 дол. США/євро

"Спеціальні умови за новим вкладом - це вдячність тим, хто вже довірив свої заощадження нашому банку, і кожен, хто з нами залишається упродовж тривалого часу, може оцінити наше постійне прагнення дати клієнтові більше, ніж він очікує", - зазначила Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк".

Деталі>>

Замовитидепозит>>

25.09.2012

Ідеї подарунків від «Акордбанк»

ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує інноваційний продукт на ринку України - подарунковий сертифікат. Він являє собою миттєву картку  MasterCard, яку можна подарувати. Карткою можна розраховуватися в торговельній мережі або ж заощадити кошти на спеціальному депозитному рахунку в «Акордбанку».

«Подарунковий сертифікат – ідея оригінального подарунку до особливих подій у житті: на весілля, хрестини чи ювілей, це - подарунок, що залишає право вибору та демонструє Вашу турботу, яку неодмінно оцінять Ваші близькі», - зазначила Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк».

Даний тип карток видається практично відразу при зверненні до банку у спеціальному конверті. Картки відповідають всім існуючим вимогам до вмісту магнітної смуги картки Maestro, розрахунки не обмежуються, а клієнт забезпечений цілодобовою сервісною підтримкою. Рахунок подарункової картки відкривається в національній валюті, а її вартість складає лише 20 грн.
Придбати подарункову картку можна в кожному відділенні банку Києва, Харкова, Одеси та Херсону.

Деталі

24.09.2012

Фонд гарантування вкладів збільшив розмір відшкодування коштів за вкладами

З 17 вересня 2012 року розмір відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб збільшено до 200 тис. грн. Нагадуємо, що раніше сума складала 150 тис. грн.
Ознайомитись з рішенням ради Фонду №27 від 21.08.2012 «Про збільшення розміру відшкодування коштів за вкладами» можна на офіційному сайті Фонду.

18.09.2012

Квитки на «Нічні Снайпери» за клік Like від «Акордбанк»

ПуАТ"КБ "Акордбанк" продовжує акцію "Аншлаг можливостей" серед усіх, хто підписаний на сторінку банку в соціальній мережі Facebook. Кожен, хто клікне Like на сторінку Акордбанку і поділиться акцією, стає учасником розіграшу квитка на живе шоу рок-групи "Нічні снайпери".
 
Концерт відбудеться 29 вересня 2012 року у Жовтневому палаці. Діана Арбеніна з групою представлять прихильникам свій шостий електричний альбом. І тільки ті, хто підписані на сторінку Акордбанку в Facebook та поділилися новиною до 12.00 27 вересня 2012 року, мають можливість отримати свій квиток у подарунок.
 
"Аншлаг можливостей" - програма лояльності від Акордбанку, яка дарує клієнтам і активним користувачам сторінки банку в соціальній мережі запрошення на найкращі музичні події країни. Приєднуйтесьдо акції на нашій сторінці у facebook.

Акцію завершено! Деталі>>

13.09.2012

Акційний тарифний пакет для бізнесу від Акордбанк

ПуАТ "КБ "Акордбанк" робить спеціальну тарифну пропозицію для нових корпоративних клієнтів. Тільки до кінця вересня послуги банку з відкриття і ведення поточних рахунків, обслуговування за системою Internet Banking і платіжні операції в національній валюті не тарифікуються. Крім того, клієнтові пропонується плата на залишок коштів на поточному рахунку у розмірі 4% річних в гривні, без обмежень по сумі залишку або руху коштів.

Безготівкові розрахунки в гривні КБ "Акордбанк" проводить в дуже короткі терміни. Так, зарахування засобів від платника на адресу одержувача в межах банку проводиться упродовж 15 хвилин, а на рахунки одержувачів в інших банках - упродовж 40 хвилин. При цьому проведення платежів на поточні рахунки контрагентів в інші банки в межах операційного дня (відповідно до режиму роботи системи електронних платежів НБУ) здійснюється без зміни тарифу, а проведення платежів в межах системи КБ "Акордбанк" виконується безкоштовно.

"Відсутність тих комісій банку, які є найвитратнішими для бізнесу, - перевага, яку вже оцінили ряд нових клієнтів банку", - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк" Катерина Печовал.

Акційна пропозиція діє з 1 червня по 1 жовтня, спеціальні тарифи активні протягом 4 місяців з дати підписання договору на обслуговування в Акордбанку. Крім того, керівники компаній, які стануть клієнтами Акордбанку, отримують в подарунок "Прибутковий Акорд" - платіжну картку MasterCard Standard Chip або MasterCard Platinum Chip з 7% та 10% на залишок відповідно і можливістю оформити овердрафт.

Пропозиція діє в кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

12.09.2012

Управляйте своїми заощадженнями, примножуючи їх, з новим депозитом "Диригент" від "Акордбанк"

ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує новий депозитний продукт, який поєднує високий прибуток для клієнтів та можливість захистити заощадження від валютних коливань. Відсотки за новим вкладом нараховуються щомісячно, а валюту депозиту "Диригент" можна змінити без втрати %. Крім того, клієнт отримує карту MasterCard Gold у подарунок.

Умови депозитного договору передбачають:

  • Термін вкладу – 4 місяці
  • 20% річних в національній валюті, 9% в дол. США і 5% в Євро
  • Мінімальна сума вкладу – 500 грн. або 50 дол. США/євро

"Акордбанк" за 4 роки діяльності закріпив за собою репутацію стабільно зростаючого банку із злагодженою роботою, в якій ми рівняємося на оркестр, що звучить від змаху палички диригента. Запропонований депозит - це гарантія стабільності для наших клієнтів, підкріплена можливістю управляти заощадженнями самостійно, наш клієнт буквально стає нашим диригентом", - зазначила Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк".

Депозит "Диригент" можна оформити вже сьогодні в кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

Детальніше про депозит "Диригент"

03.08.2012

Акційний депозит "4 You" від "Акордбанк" залучив понад 20 млн. грн.

ПуАТ "КБ "Акордбанк" підводить підсумки акції "Літо подарунків", в рамках якої було запропоновано ряд акційних продуктів та подарунків для клієнтів банку, а також тих, хто підписаний на його новини у соціальній мережі Facebook.

За словами Начальника управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк" Катерини Печовал лише один акційний депозит "4 You" залучив понад 20 млн. грн. "Підвищення позицій Акордбанку у рейтингу банків України, одержання позитивного кредитного рейтингу та перемога у номінації "Банк, якому довіряють" - це результат колосальної роботи нашої команди, але найвищим досягненням і цінністю для нас є довіра та лояльність наших клієнтів," - додала вона.

В рамках акції "Літо подарунків" також відбулися розіграші квитків на концерти Red Hot Chili Peppers і Madonna, що визнані найяскравішими музичними подіями цього літа. П'ятеро щасливих переможців одержали запрошення у подарунок від "Акордбанк". Приєднуйтесь до нових акцій на сторінці "Акордбанку" у Facebook та дізнавайтесь більше про нові продукти на www.accordbank.com.ua.

16.07.2012

«Акордбанк» - лідер ринку за довірою клієнтів

Високий рівень обслуговування, динамічне зростання та прозора діяльність ПуАТ "КБ "Акордбанк" дозволили банку перемогти у номінації  міжнародного журналу «Банкір» - «Банк, якому довіряють 2012».

«Акордбанк» визнаний лідером ринку за рівнем позитивної ділової репутації. Основними критеріями оцінки банку в даній номінації були рівень професійної підготовки тор-менеджменту та репутація першої особи банку, соціальна позиція банку, якість сервісу, рекламна і брендова політика, міжнародне визнання.

Протягом чотирьох років діяльності «Акордбанк» демонструє високі темпи зростання, що випереджають середньоринкові показники. На чолі банку стоять професіонали з великим досвідом роботи. Банк активно розвиває напрямок корпоративної соціальної відповідальності «Соціальний Акорд»,  став меценатом дитячого фестивалю «Конвалія», підтримує українського композитора Євгена Хмару та ін.

2012 рік ознаменований для банку також роком ребрендингу. Вишуканий корпоративний стиль та оновлена депозитна гама одержали високу оцінку не тільки серед клієнтів банку, а й поміж партнерів та колег на ринку. «Злагодженість роботи команди «Акордбанку» та якісні продукти - основа високого рівня обслуговування клієнтів, підтверджена зростанням клієнтської бази, хорошим кредитним рейтингом банку та тепер вже перемогою у номінації журналу Банкір», - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Отримуючи почесну нагороду, Голова правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Ігор Солнцев зазначив: «Для банкіра немає нічого важливішого, аніж довіра клієнтів, колег, партнерів, саме тому найвища оцінка ділової репутації «Акордбанку» - це велика перемога, до якої ми йшли, забезпечуючи прозорість та відкритість діяльності, гармонійність партнерства та високу якість обслуговування клієнтів».

05.07.2012

Акордбанк дарує квитки на Red Hot Chili Peppers за клік Like

Кожен, хто натисне Like на сторінку Акордбанку в Facebook, а також поділиться акцією від банку, стає учасником розіграшу 2 квитків на одне з найяскравіших шоу цього літа – концерт Red Hot Chili Peppers у м. Києві.

Легендарні Red Hot Chili Peppers приїжджають до України з новим альбомом «I’m with You». «Назва альбому збігається з концепцією акційних продуктів від Акордбанку «4 You – 4 роки для Вас», тому ми просто не мали права не зробити такий подарунок нашим клієнтам та користувачам сторінки Акордбанку в соціальних мережах», - відзначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Red Hot Chili Peppers – це сім Греммі, 85 мільйонів проданих платівок у всьому світі, незліченна кількість щорічних премій і вершин чартів. Разом з RHCP на сцені НСК «Олімпійський» виступлять ще дві групи: англійські рокери Kasabian і The Vaccines.

Нагадуємо, що «Літо подарунків» від Акордбанк – акція (діє до 4 серпня 2012), яка включає 4-місячний депозит «4 You» з 21% річних у гривні і 10% в дол. США, спеціальні тарифи для бізнесу, а також розіграш квитків на концерт Мадонни в м. Києві серед клієнтів.
У розіграші квитків на концерт RHCP візьме участь кожен, хто натисне Like на сторінку Акордбанку, а також поділиться постом з акцією до 12.00 20 липня 2012 року. Концерт відбудеться 25 липня 2012 року на НСК «Олімпійський».

Результати акції та подяки переможців на сторінці Акордбанку у Facebook

04.07.2012

Акцію «Літо подарунків» продовжено

ПуАТ "КБ "Акордбанк" продовжив акційний депозит «4You» на 4 тижні. Кожен, хто не встиг скористатись ексклюзивною пропозицією банку у червні, отримує таку можливість у липні. Завдяки унікальним умовам, акційний депозит лише за 4 тижні залучив понад 12 млн. грн.

«4 You – 4 роки для Вас» - депозит, розроблений на честь 4-ого Дня народження "Акордбанку". Це депозит строком 4 місяці, що пропонує 21% річних в національній валюті і 10% в доларах США. Оформлення картки MasterCard CirrusMaestro здійснюється безкоштовно, відсотки нараховуються щомісячно, при цьому зняття коштів з депозитної картки «Акордбанка» здійснюється без комісії, у тому числі в банкоматах банків-партнерів мережі «Радіус».

Кожен вкладник стає учасником розіграшу квитків на концерт Мадонни у м. Києві.
Підписуйтесь на новини Акордбанку в соціальній мережі Facebook і замовляйте акційні продукти з сайту.

Замовити депозит

22.06.2012

«Акордбанку» присвоєно кредитний рейтинг uaBBB

Рейтинговеагентство «Експерт Рейтинг» присвоїло ПуАТ "КБ "Акордбанк" кредитний рейтинг на рівні uaBBB за національною шкалою, який підтверджує добрий рівень стійкості компанії, у тому числі під дією зовнішніх несприятливих чинників. Такий інвестиційний рівень рейтингової оцінки зроблений на підставі високих показників результатів діяльності «Акордбанку».

Створений у 2008 році, банк веде прибуткову діяльність, демонструє динамічне зростання всіх показників, і вже у 2012 році увійшов до ТОР-100 банків України за обсягом залучених депозитів фізичних осіб, що підтверджує високий рівень довіри до діяльності банку.

За період з 01.04.2011 до 01.04.2012 активи Банку збільшилися на 38,08% (при середньоринковому темпі приросту — 8,79%), приріст кредитного портфелю склав 83,54% (при тому, що сукупний кредитний портфель банківської системи України скоротився на 12,77%), а обсяг залучених Банком ресурсів зріс на 55,01% (тоді як в середньому за системою зобов'язання збільшилися на 7,43%).

Згідно з оцінкою аналітичної служби «Експерт-рейтинг», показники достатності власного капіталу ПуАТ «КБ «Акордбанк» демонструють хороший рівень його платоспроможності. Маленька частка недіючих кредитів (1,09%), невисокий показник співвідношення резервів під знецінення кредитів до кредитного портфелю (1,09% при середньоринковому значенні — 21,45%) і суворе дотримання нормативів НБУ свідчать про відносно низький рівень концентрації ризиків в кредитному портфелі Акордбанка. Добра галузева диверсифікація кредитного портфелю демонструє помірну залежність Банку від галузевих ризиків.

Аналіз нормативів миттєвої, поточної і короткострокової ліквідності за станом на 01.04.2012 демонструє  хороший рівень ліквідності ПУАТ «КБ «Акордбанк», що дозволяє йому своєчасно і в повному обсязі виконувати зобов'язання перед клієнтами, інвесторами та іншими контрагентами. Високі показники ліквідності вказують на наявність в Банку певного запасу ресурсів для подальшого нарощування портфелю прибуткових активів.

На думку Агентства, Акордбанка має всі передумови для подальшого поліпшення показників прибутковості, чому сприяють його активний розвиток шляхом впровадження нових банківських продуктів і збільшення клієнтської бази.

21.06.2012

Madonna «4 You» від Акордбанк

"Акордбанк" продовжує дарувати подарунки на честь свого 4 Дня народження. Кожен вкладник депозиту «4 You» від Акордбанк стає учасником розіграшу 2 квитків на концерт Мадонни в м. Києві.

Перший концерт світової легенди поп-музики в Україні символічно для нас відбудеться 4 серпня 2012 року. Вона виступить на арені НСК «Олімпійський», яка обіцяє бути заповнена фанатами зі всієї України та близького зарубіжжя.

«Депозит «4 You», як і інші акційні продукти, наші клієнти вже оцінили, а об'єм залучених вкладів буквально за тиждень перевищив 5  млн. грн. Ми дякуємо клієнтам за довіру таким скромним, але впевнена, дуже приємним подарунком», - додала Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк».

Нагадуємо, що «Літо подарунків» від Акордбанк – акція, яка включає 4-місячний депозит «4 You» з 21% річних в гривні і 10% в дол. США, «Прибутковий Акорд» в подарунок, спеціальні тарифи для бізнесу, а також безліч інших подарунків для клієнтів банку і тих, хто підписаний на новини Акордбанку в Facebook. Замовляйте акційні продукти прямо на сайті www.accordbank.com.ua.

20.06.2012

Подорожуй з "Акордбанк"

 

У найпопулярніший сезон для подорожей ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує клієнтам послугу оплати турів та поїздок на найвигідніших умовах.
Кожен клієнт туристичного агентства сьогодні зіштовхується з необхідністю оплати його послуг, а також турів за допомогою банківського платежу. «Акордбанк» надає Вам можливість зробити оплату оперативно з мінімальними витратами. Комісія складає лише 0,5% від вартості подорожі.

Крім того, лише в червні «Акордбанк» також дарує клієнтам «Прибутковий Акорд», забезпечуючи до 500 грн. економії на Вашу відпустку. «Прибутковий Акорд» - це чіпова карта з поточним рахунком і високим прибутком на залишку (до 10% річних), а також можливістю оформлення овердрафту. «Прибутковий Акорд» діє лише для чіпових карт Mastercard Standard і Platinum зі спеціальним картографічним шифруванням, які не лише гарантують безпеку Ваших коштів, але й приймаються всіма терміналами, не обмежуючи свободу Ваших подорожей.

Наявність такої карти і залишку коштів на ній також ідеально замінює Travel check, а також є безперечним підтвердженням Вашої платоспроможності в консульських органах при отриманні віз. Банк завжди надасть Вам довідки про наявність банківського рахунку і суми залишку коштів на Вашій картці.

Кожен, хто розраховується картками Mastercard, також стає учасником акції «Відкривайте Україну з Акордбанк і Mastercard», в рамках якої щомісяця розігрується 5 поїздок живописними місцями України. Деталі на www.accordbank.com.ua.

15.06.2012

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Загальними зборами акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк» (протокол від 14.06.2012 р.) прийняте рішення здійснити викуп простих іменних акцій ПуАТ «КБ «Акордбанк», бездокументарної форми існування, в кількості 639 штук, що складає 0,6629% від статутного фонду , з метою задоволення вимоги акціонера-фізичної особи та перепродажу даного пакету акцій протягом року з моменту викупу. Деталі>>>

15.06.2012

Акція «Літо подарунків» від Акордбанк залучила понад 2 млн. грн. за 3 дні

"Акордбанк" проводить акцію до 4-річчя банку, що отримала назву «Літо подарунків».  Акційний «Прибутковий Акорд» і депозит «4 You» лише за 3 дні залучили понад 2 млн. грн. Завдяки унікальним умовам депозит «4 You» став також «депозитом місяця» за версією одного з провідних банківських порталів banki.ua.

«Якісний продукт і високий рівень обслуговування, увага та індивідуальний підхід – це все, що необхідне клієнтові сьогодні, і саме це пропонує Акордбанк», - відзначила  Начальник управління розвитку бізнесу Катерина Печовал, - «Ми дякуємо клієнтам за довіру і високу оцінку наших послуг».

«Літо подарунків від Акордбанк» - програма, яка включає ряд щедрих тарифів, ексклюзивних продуктів і яскравих подарунків для клієнтів банку:

  • «4 You» - депозит на  4 місяці, який пропонує 21% в гривні і 10% річних в дол. США із щомісячною виплатою %, а також можливість виграти квиток на концерт Madonna у Києві

Замовити депозит

Замовити послугу

Акція для індивідуальних клієнтів діє лише 4 тижні. Крім того, клієнти банку і той, хто підписаний на його новини в Facebook, стають учасниками розіграшу запрошень на найяскравіші шоу літа.

Також «Акордбанк» підготував спеціальну пропозицію для бізнесу – тарифи за обслуговування для нових клієнтів знижені до нуля! Дана акція діє лише 4 місяці.

Усього: 252
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США27.7627.95
Євро31.5231.75
Російський рубль0.3560.418
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк26.5028.24
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий07.1007.40
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 19.12.2018
EUR / USD USD / EUR
1,1350 0,8745

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 19.12.2018
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 27,70 28,00
EUR (978) 31,50 31,90
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua