Новини

09.07.2013

«Акордбанк» продовжує святкування 5-річчя із «Квінтою»

9 липня 2013 р. ПуАТ «КБ «Акордбанк» повідомляє про подовження дії святкового депозиту «Квінта» до 16 серпня 2013 року. 
Акційний депозит «Квінта», який «Акордбанк» презентував з нагоди свого 5-го дня народження, поєднав найпопулярніші умови розміщення коштів серед населення – короткотривалий строк владу (5 місяців), високі відсоткові ставки (18% річних в гривні та 7,5% в доларах США), а також невелику суму мінімального внеску (500 гривень або 50 доларів США).
 «Депозит «Квінта» дозволив банку залучити понад 18 млн. грн. вкладів фізичних осіб. Зацікавленість даним продуктом серед клієнтів постійно зростає, тому банк подовжує строк дії акційної пропозиції до 16 серпня», - коментує Катерина Печовал, керівник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк».
Депозит «Квінта» можна замовити на сайті та оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

06.06.2013

«Акордбанк» робить «золото» доступним

До свого п’ятиріччя «Акордбанк» робить «золоту» платіжну картку доступною кожному. Лише з 4 червня до 10 липня «Золотий Акорд»  можна придбати за ексклюзивною ціною – 50 гривень.
Дана категорія платіжних карток є надійним засобом убезпечити свої фінанси. Унікальність «Золотого Акорду» полягає у тому, що цей продукт, окрім переваг привілейованих карт  і можливості цілодобового вільного доступу до грошей на рахунку, надає можливість одержувати додатковий прибуток у розмірі 5% річних на залишок  на рахунку у гривнях і до 3% у доларах США.
«Золота» платіжна картка – беззаперечно, уособлення достатку її власника. Вона надає безліч привілеїв. Спеціально до п’ятиріччя банку ми робимо її доступною і багатофункціональною. «Золотий Акорд» об’єднує в собі «3 в 1» – поточний рахунок, переваги депозиту та можливість відкрити овердрафт», – наголошує Ірина Антоненко, керівник управління розвитку карткового бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанку».
Нагадаємо, що цього року «Акордбанк» святкує п’ятиріччя. До Дня народження у банку діють і інші спеціальні позиції. Зокрема, ексклюзивні умови депозиту «Квінта», а також подарункові акції для клієнтів.
«Золотий Акорд» можна придбати у відділеннях банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

05.06.2013

Новий депозит «Квінта» від Акордбанку

5 червня 2013 р. ПуАТ «КБ «Акордбанк» розпочинає сезон сюрпризів на честь свого 5-річчя.
До свого 5-го дня народження банк презентує акційний депозит на 5 місяців, який поєднав найпопулярніші умови розміщення вкладів серед населення.
За словами керівника управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанку» Катерини Печовал:  «Депозит «Квінта»– це одна зі святкових пропозицій, яка  особливо зацікавить тих вкладників, хто надає перевагу короткостроковим депозитним вкладам з регулярною виплатою відсотків. Депозит «Квінта» поєднує не лише досить високу ставку доходу для клієнтів на рівні 18% річних в гривні та 7,5% в доларах США, але і невелику суму мінімального вкладу, яка складає лише 500 гривень або 50 доларів США. Ми запрошуємо всіх долучитися до святкування Дня народження банку разом із нами».
Депозит «Квінта» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

04.06.2013

«Акордбанк» святкує п’ять років

4 червня ПуАТ «КБ «Акордбанк» святкує своє п’ятиріччя і оголошує про початок сезону сюрпризів. Протягом п’яти тижнів банк презентуватиме нові унікальні продукти для фізичних та юридичних осіб, а також проводитиме різноманітні подарункові акції для вкладників.

До свого Дня народження  «Акордбанк»  підготував безліч приємних сюрпризів на будь-який смак. Нові вигідні продукти та подарункові акції  вже стали доброю традицією, якої банк дотримується не перший рік.
«5 років для нас – це історія щоденної роботи нашої команди задля добробуту клієнтів. Саме вони надихають нас на нові звершення. Це підтверджують нагороди та відзнаки банку. Тому День народження – це, перш за все, чудова можливість за допомогою нових продуктів і святкових пропозицій ще раз підкреслити нашу повагу та лояльне ставлення до кожного клієнта», – зазначає Зінаїда Петрівна Кот, Голова правління ПуАТ «Акордбанк».
Серед приємних сюрпризів банку – новий акційний депозит «Квінта» на п’ять місяців. Він гарантує 18% річних у гривнях та 7,5% у доларах США з щомісячною виплатою відсотків.
Також діє спеціальна пропозиція на оформлення нового карткового продукту  «Золотий Акорд». Лише протягом 5-ти тижнів Банк пропонує лише за 50 гривень  стати власником «золотої» картки , яка дозволяє отримувати 5% річних у національній валюті та 3% у доларах США за коштами на власному рахунку.
Банк не оминув увагою і юридичних осіб., яким буде запропоновано спеціальні тарифні пакети, що враховують потреби та специфіку різних видів і сегментів бізнесу.  Тарифні пакети «Акордбанку» дають можливість оптимізувати витрати будь-якого суб’єкта господарювання на банківське обслуговування. До того ж,  спеціальні святкові умови на оформлення даних тарифних пакетів діють як для нових, так і для існуючих клієнтів.
Долучитися до святкування Дня народження банку мають змогу й учасники офіційної сторінки у мережі Facebook, на якій протягом п’яти тижнів проходитимуть розіграші приємних та цінних подарунків.

05.05.2013

Вітання від «Акордбанку» зі святом Великодня

15.04.2013

Акордбанк у «Бронзовій лізі» провідних банків України за версією газети «Комерсант»

ПуАТ "КБ "Акордбанк" увійшов до «Бронзової ліги» рейтингу «50 провідних банків України 2013» за версією видавничого дому «Комерсант-Україна» та аналітичної групи «Фінансовий клуб». Рейтинг оцінює основні напрямки діяльності установ: обслуговування юридичних і фізичних осіб, операції з кредитними картами, різні види кредитування фізосіб і корпоративних клієнтів, використані технології тощо.
Місце «Акордбанку» в підсумковому рейтингу є на 46 позицій вищим, ніж за критерієм розміру фінансових активів, за наявності лише 7 відділень по Україні. Такий високий результат досягнуто саме за рахунок якості послуг, широкого спектру банківських продуктів, акцій і програм лояльності для фізичних та юридичних осіб, рівня обслуговування клієнтів і репутації на ринку.
Голова правління ПуАТ "КБ "Акордбанк" Кот Зінаїда Петрівна зазначила:  «Завдання кожного керівника - нарощувати позиції на ринку, збільшувати прибуток і клієнтську базу, надихати співробітників і примножувати кількість лояльних клієнтів. Підсумки 2012 року та початку 2013-го підтвердили, що ми на правильному шляху, а позиція в рейтингу провідних банків України - висока оцінка командної роботи всіх і кожного в «Акордбанку».
Рейтинг «50 провідних банків України 2013» - щорічний рейтинг видавничого дому «Комерсант-Україна», виданий удруге. В рамках дослідження проаналізовано підсумки діяльності та пропозиції 170 банків України. За результатами визначено кращі банки в 13 номінаціях.
Методологія розрахунку затверджена членами наглядової ради рейтингу. До її складу увійшли міністр фінансів України Юрій Колобов, директор Інституту економіки та прогнозування НАНУ академік Валерій Геєць та член парламентського комітету з питань європейської інтеграції Петро Порошенко.

10.04.2013

Акордбанк: "Аншлаг можливостей" розігрує квитки на Lord of the Dance

ПуАТ "КБ "Акордбанк" продовжує свою унікальну програму "Аншлаг можливостей". У рамках даної програми "Акордбанк" дарує своїм клієнтам та всім, хто підписався на сторінку банку у соціальній мережі Facebook можливість виграти квитки на ірландське танцювальне шоу Lord of the Dance.
Для участі у розіграші необхідно з 10 по 15 квітня 2013 року поділитися дописом сторінки “Акордбанку” в Facebook про розіграш квитків на шоу Lord of the Dance та поставити "Like". Модератор сторінки "Акордбанку" в соціальній мережі визначить переможця 15 квітня 2013 року о 12:00 шляхом автоматичної комп’ютерної вибірки серед учасників розіграшу. Переможець отримає два квитки на концерт, що відбудеться 18 квітня 2013 року в Національному палаці «Україна».
Lord of the Dance – один із найяскравіших танцювальних проектів світу, родом з Ірландії. Колектив вже не вперше гастролює Україною, і кожного разу його приїзд супроводжує неймовірний успіх. У цьому році шоу Lord Of The Dance складатиметься з кращих номерів із використанням унікального світлового устаткування і піротехнічних спецефектів.
Деталі на сторінці "Акордбанк" у Facebook. Like and share!

08.04.2013

Акордбанк повідомляє про доповнення порядку денного річних Загальних зборів акціонерів банку новими питаннями

 

 

28.03.2013

Акордбанк та MasterCard дарують квитки на циркове шоу Cirque du Soleil

ПуАТ "КБ "Акордбанк" спільно із міжнародною платіжною системою MasterCard оголошує про старт акції "Тріумф фантазій від MasterCard". Кожен власник преміальної картки MasterCard має шанс отримати квитки на незабутнє нове шоу ALEGRIA від Cirque du Soleil.
Для участі в акції необхідно в період з 1 квітня по 31 травня 2013 року  здійснити розрахунок за будь-яку покупку або послугу преміальною платіжною карткою MasterCard (MasterCard® Gold, MasterCard® Platinum, MasterCard® World, MasterCard® World Signia, MasterCard® World Elite™) на суму від 100 гривень.
Переможців визначать двома способами:  "Аккордбанк" обере п’ятьох серед клієнтів,  які найактивніше розраховувались преміальною платіжною карткою MasterCard, а організатор MasterCard Europe Sprl  - ще 90 шляхом випадкового вибору між усіма учасниками акції. Кожен із них отримає по два квитки на виставу, яка проходитиме у період з 20 по 30 червня 2013 року.
Вистава ALEGRIA Cirque du Soleil, назва якої в перекладі з іспанської мови означає «радість», розкриває багато актуальних тем. Ця постановка розповідає про мистецтво, сенс життя, кохання та мрії, людську природу та боротьбу за владу. Потрапити на всесвітньо відоме шоу ALEGRIA випадає нечасто, адже Cirque du Soleil має дуже щільний гастрольний графік і рідко виступає в Україні.
Якщо Ви ще не стали власником преміальної картки MasterCard, "Акордбанк" пропонує оформити  MasterCard Gold або MasterCard Platinum у гривні, доларах США чи євро. Адреси найближчих відділень для цього Ви можете знайти на сайті www.accordbank.com.ua.  "Акордбанк" бажає всім учасникам акції удачі!

25.03.2013

Режим роботи Центрального офісу та відділень ПуАТ «КБ «Акордбанк» в м.Києві 25 березня 2013 р.

Шановні клієнти!
В зв’язку з оголошеним в м.Києві та Київській області надзвичайним станом, 25 березня 2013 р. встановлено наступний режим роботи Центрального офісу та відділень ПуАТ «КБ «Акордбанк» в м.Києві:
Операційне обслуговування клієнтів – з 9-00 до 16-30.
Касове обслуговування – з 9-00 до 16-00.
Дякуємо за розуміння!

21.03.2013

Повідомлення про Загальні збори акціонерів

ПуАТ КБ "Акордбанк" повідомляє про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк», які відбудуться 22 квітня 2013 року о 14.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань. Детальніше

12.03.2013

Інформація щодо стратегії розвитку «Акордбанку» у 2013 році

Рішенням останніх Зборів акціонерів ПуАТ КБ «Акордбанк» було затверджено стратегію розвитку на 2013 рік, яка спрямована на посилення ринкових позицій банку, підвищення лояльності до бренду «Акордбанк», розширення портфеля послуг і клієнтської бази, та не передбачає злиття з іншими фінансовими установами.
Таким чином правління банку спростовує інформацію, поширену з недостовірних джерел кількома українськими ЗМІ, оскільки вона повністю суперечить реальній ситуації та стратегії розвитку фінансової установи.
Голова Правління ПуАТ КБ «Акордбанк» Кот Зінаїда Петрівна зазначає: «Із моменту заснування банк демонструє високі темпи розвитку, які істотно випереджають середньоринкову динаміку, що також підтверджено високим кредитним рейтингом. За підсумками року ми увійшли до ТОР-100 за обсягами коштів, залучених від фізичних осіб, притому, що нашим стратегічним фокусом залишається корпоративний сегмент».
За станом на 01 січня 2013 року активи банку зросли на 63,87% і склали 665,5 млн. грн. Обсяг депозитів, залучених від фізичних осіб, виріс на 43,45%, тоді як середньоринкове зростання склало лише 19,11%. Залишки коштів юридичних осіб збільшилися на 19,7%, перевищивши середньоринковий показник на 11,59%. Такі результати відповідають очікуванням акціонерів. У 2012 році банк став лідером за рівнем довіри клієнтів (журнал «Банкір»), номінантом «Банк - обличчям до клієнта» (banki.ua), очолив TOP-list «Народного рейтингу» і рейтинги банків України за медіа-активністю та активністю в соціальних мережах (prostobank consulting).

07.03.2013

Вітання від «Акордбанку» з Міжнародним жіночим днем

З 8 березня!

28.02.2013

Спостережна рада ПуАТ «КБ «Акордбанк» обрала нового керівника

Виконуючою обов'язки Голови Спостережної ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» призначено Фесенко Світлану Іллівну. Раніше посаду Голови Спостережної ради обіймала Ратушнюк Ольга Яківна.
Пані Фесенко є членом Спостережної ради «Акордбанку» з жовтня 2011 р. Світлана Іллівна має багаторічний досвід управління великими промисловими підприємствами України, а також побудови успішного системного бізнесу.
У 2012 році ПуАТ «КБ «Акордбанк» продемонстрував позитивну динаміку розвитку, значно випередивши середньоринкові індикатори. За словами пані Фесенко, «банк і надалі реалізовуватиме ухвалену стратегію концентрованого зростання, яка передбачає збільшення частки на ринку України, збереження високого рівня ліквідності та кредитоспроможності, нарощування прибутковості, а також підтримку позиції лідера ринку за якістю обслуговування клієнтів».

22.02.2013

Вітання від «Акордбанку» з Днем захисника Вітчизни

Вітаємо з 23 лютого!
Усього: 284
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США24.2524.44
Євро26.7627.04
Російський рубль0.3100.393
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк23.3025.35
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий06.0006.41
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 23.01.2020
EUR / USD USD / EUR
1,1070 0,8975

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 24.01.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 24,15 24,55
EUR (978) 26,60 27,20
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua