Новини

21.03.2013

Повідомлення про Загальні збори акціонерів

ПуАТ КБ "Акордбанк" повідомляє про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк», які відбудуться 22 квітня 2013 року о 14.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань. Детальніше

12.03.2013

Інформація щодо стратегії розвитку «Акордбанку» у 2013 році

Рішенням останніх Зборів акціонерів ПуАТ КБ «Акордбанк» було затверджено стратегію розвитку на 2013 рік, яка спрямована на посилення ринкових позицій банку, підвищення лояльності до бренду «Акордбанк», розширення портфеля послуг і клієнтської бази, та не передбачає злиття з іншими фінансовими установами.
Таким чином правління банку спростовує інформацію, поширену з недостовірних джерел кількома українськими ЗМІ, оскільки вона повністю суперечить реальній ситуації та стратегії розвитку фінансової установи.
Голова Правління ПуАТ КБ «Акордбанк» Кот Зінаїда Петрівна зазначає: «Із моменту заснування банк демонструє високі темпи розвитку, які істотно випереджають середньоринкову динаміку, що також підтверджено високим кредитним рейтингом. За підсумками року ми увійшли до ТОР-100 за обсягами коштів, залучених від фізичних осіб, притому, що нашим стратегічним фокусом залишається корпоративний сегмент».
За станом на 01 січня 2013 року активи банку зросли на 63,87% і склали 665,5 млн. грн. Обсяг депозитів, залучених від фізичних осіб, виріс на 43,45%, тоді як середньоринкове зростання склало лише 19,11%. Залишки коштів юридичних осіб збільшилися на 19,7%, перевищивши середньоринковий показник на 11,59%. Такі результати відповідають очікуванням акціонерів. У 2012 році банк став лідером за рівнем довіри клієнтів (журнал «Банкір»), номінантом «Банк - обличчям до клієнта» (banki.ua), очолив TOP-list «Народного рейтингу» і рейтинги банків України за медіа-активністю та активністю в соціальних мережах (prostobank consulting).

07.03.2013

Вітання від «Акордбанку» з Міжнародним жіночим днем

З 8 березня!

28.02.2013

Спостережна рада ПуАТ «КБ «Акордбанк» обрала нового керівника

Виконуючою обов'язки Голови Спостережної ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» призначено Фесенко Світлану Іллівну. Раніше посаду Голови Спостережної ради обіймала Ратушнюк Ольга Яківна.
Пані Фесенко є членом Спостережної ради «Акордбанку» з жовтня 2011 р. Світлана Іллівна має багаторічний досвід управління великими промисловими підприємствами України, а також побудови успішного системного бізнесу.
У 2012 році ПуАТ «КБ «Акордбанк» продемонстрував позитивну динаміку розвитку, значно випередивши середньоринкові індикатори. За словами пані Фесенко, «банк і надалі реалізовуватиме ухвалену стратегію концентрованого зростання, яка передбачає збільшення частки на ринку України, збереження високого рівня ліквідності та кредитоспроможності, нарощування прибутковості, а також підтримку позиції лідера ринку за якістю обслуговування клієнтів».

22.02.2013

Вітання від «Акордбанку» з Днем захисника Вітчизни

Вітаємо з 23 лютого!

22.02.2013

Катерина Печовал, начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк», про зміни на депозитному ринку України навесні 2013 року для banker.ua

Kate.jpgІстотне зростання відсоткових депозитних ставок, яке ми всі спостерігали у другій половині року, великою мірою було викликане панічними прогнозами щодо  девальвації гривні, в результаті яких частина населення змінила валюту власних заощаджень з гривні на долар (у більшості випадків), а частина і зовсім не стала довіряти свої заощадження ні іноземній валюті, ні банкам, шукаючи інших інструментів їх захисту.
Внаслідок цього виник дефіцит ресурсів у гривні, а також загострилася проблема ліквідності ряду особливо залежних від вкладів населення банків.
Вже у грудні минулого року вартість ресурсів на ринку міжбанківських запозичень змінювалася кардинальним чином, в тому числі й завдяки діям регулятора.
Протягом останніх двох місяців вартість короткострокових ресурсів, як на міжбанківському ринку, так і на ринку депозитів для населення, істотно знизилася, і така тенденція вже поширилася й на вклади для населення із терміном розміщення від 6-ти до 12-ти місяців.
По суті, у такому зниженні відсоткових ставок зацікавлені не тільки банки, які через занадто дорогі депозити втрачають прибутковість, але й населення. З одного боку, банки збільшують відсоткові ставки, щоб не допустити відтоку коштів і отримують великі витрати, а з іншого - не можуть кредитувати настільки дорогими ресурсами реальний сектор економіки.
Зниження ж відсоткових ставок, яке ми спостерігаємо на ринку, дозволить уже в квітні-травні поточного року активізувати кредитування бізнесу. А це так чи інакше має позитивно позначитися на бюджеті кожної сім'ї. Адже вищі ставки за депозитами означають вищі ставки на кредити як для населення, так і для бізнесу. В результаті ми спостерігаємо зростання цін на продукцію  підприємств сфери торгівлі, на імпортну та українську загалом.

 

20.02.2013

Кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «Акордбанк» підтверджений на рівні uaBBB

РА «Експерт-рейтинг» підтвердив кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «Акордбанк» на рівні uaBBB за національною шкалою, що свідчить про високу кредитоспроможність банку.

У 2012 році показники діяльності ПуАТ «КБ «Акордбанк» продовжили позитивну динаміку,  значно випередивши середньоринкові індикатори. Так, протягом 2012 року активи банку зросли на 63,87%  і склали 665,5 млн. грн. Обсяг депозитів, залучених від фізичних осіб, зріс на 43,45%, тоді як середньоринкове зростання склало лише 19,11%. Залишки коштів юридичних осіб збільшились на 19,7%, перевищивши середньоринковий показник на 11,59%.

«Акордбанк» демонструє високий рівень ліквідності. А хороша якість кредитного портфелю підтверджується тим, що понад 70% кредитних операцій банку віднесені до операцій з мінімальним чи помірним рівнем ризику.

«Досягнені показники – результат правильно обраної та реалізованої стратегії розвитку e 2012 році, спрямованої на підвищення якості обслуговування клієнтів та публічності банку, розвиток персоналу і корпоративної культури та нове позиціонування «Акордбанку»  на фінансовому ринку», -  зазначає Голова правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Кот Зінаїда Петрівна.

14.01.2013

Акордбанк у ТОП-10 кращих фінустанов за рівнем клієнтського обслуговування

ПуАТ "КБ "Акордбанк" увійшов у десятку найкращих фінансових установ за рівнем клієнтського обслуговування. Такі підсумки підбив «Народний рейтинг 2012» - опитування громадської думки, який проводить портал Банкі.ua.
Акордбанк завжди йде назустріч клієнтам і прагне бути максимально поінформованим щодо якості обслуговування у своїх відділеннях. Так, у листопаді 2012 року Акордбанк став першим українським банком, що встановив у своїх відділеннях інформери «Народного рейтингу» Банкі.ua. Його можна назвати найбільш об’єктивним, оскільки він будується на основі анонімних відгуків клієнтів щодо якості банківських послуг.

«Народний рейтинг» Банкі.ua - максимально прозорий спосіб оцінки роботи для нас, і ми цінуємо кожен відгук: як позитивний, так і негативний, адже за допомогою цього ми стаємо кращими», - зазначила Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк".

26.12.2012

Акордбанк - найталановитіший банк України за версією minfin

В рамках акції "Святкуй з 4YOU" ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує ряд акцій і продуктів як для клієнтів, так і для підписників сторінки банку в соціальній мережі. Але новорічний період особливий для усіх, тому і "Акордбанк" отримав свій подарунок під ялинку - титул "найталановитішого банку України" за підсумками 2012 року.

За словами в.о. Голови правління ПуАТ "КБ "Акордбанк" Кот Зінаїди Петрівни, "визнання банку "найталановитішим" - це, передусім, висока оцінка наших співробітників - всіх тих, хто працював над оновленням образу Акордбанку і надихав змінюватися на краще. Наша команда сьогодні - це професіонали, які усупереч тенденціям ринку підняли позиції Акордбанку за багатьма показниками, завоювавши довіру і лояльність клієнтів і виправдавши очікування акціонерів. Саме тому я знаю, що 2013 рік стане для банку і наших клієнтів роком нових досягнень».

Нагадуємо, що у рамках акції "Святкуй з 4YOU" клієнти "Акордбанку" до кінця січня можуть заощадити до 500 грн. при оформленні карт "Прибутковий Акорд", які поєднують у собі депозит, поточний рахунок і овердрафт. Також Ви можете придбати оригінальну карту-подарунок, таку, що залишає за Вами право вибору суми подарунка, а за Вашими близькими - можливість вибору, що придбати на подаровані гроші без обмежень певним торговим центром або недовгим терміном дії подарункового сертифікату. Передплатники банку в соціальній мережі Facebook також чи не щодня отримують подарунки. Новий рік "Акордбанк" розпочне з пропозиції цікавих депозитних продуктів, щоб Ви мали можливість зберегти і примножити свої заощадження після святкових витрат. Деталі у відділеннях банку в м. Києві, Харкові, Одесі і Херсоні, а також на сайті.

14.12.2012

Нові призначення в "Акордбанку"

ПуАТ «КБ «Акордбанк» з 17 грудня 2012 року очолить Зінаїда Петрівна Кот, яка має понад 30-тирічний досвід роботи у банківському секторі і обіймає керівні посади в "Акордбанку" з моменту його створення в 2008 році. Солнцев Ігор Михайлович, який очолював банк з 2011 року, залишає пост Голови правління банку у зв'язку з переходом на інше місце роботи.

Стратегія розвитку банку на 2013 рік на чолі із Зінаїдою Петрівною Кот продовжить фокус "Акордбанку" на прозорості, зростанні, інноваціях і підвищенні якості обслуговування клієнтів.

14.12.2012

Картка «Подарунок» до Новорічних свят від «Акордбанку»

В рамках акції «Святкуйте з 4YOU» ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує інноваційний продукт на ринку України – картку «Подарунок». Це - миттєва картка  MasterCard, яку можна подарувати. На рахунок Ви вносите суму, яку хочете подарувати, залишаючи за близькою людиною право вибору, що придбати на ці кошти. Карткою можна розраховуватися в торговельній мережі або ж заощадити кошти на спеціальному депозитному рахунку в «Акордбанку».

«Розрахунки карткою «Подарунок» не обмежуються жодною торговельною мережею, вона також не має лімітів щодо мінімальної чи максимальної суми внеску. Щоб придбати її, достатньо лише кілька хвилин Вашого часу – і Ваші близькі оцінять Вашу турботу та оригінальність подарунку до новорічних свят», - зазначила Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк».

Даний тип карток видається одразу при зверненні до банку у спеціальному подарунковому конверті. Картки відповідають всім існуючим вимогам до вмісту магнітної смуги картки Maestro, розрахунки не обмежуються, а клієнт забезпечений цілодобовою сервісною підтримкою. Рахунок подарункової картки відкривається в національній валюті, а її вартість складає лише 20 грн.

Деталі >>

13.12.2012

Святкуйте з "4 YOU" від Акордбанку

ПуАТ «Акордбанк» дарує своїм клієнтам нову акційну пропозицію - програму "Святкуйте з 4 YOU", яка діє до кінця січня 2013 року. Першим продуктом у рамках програми стає "Прибутковий Акорд" в подарунок. Карти MasterCard Standard Chip і MasterCard Platinum Chip, які поєднують у собі поточний рахунок, депозит і овердрафт, тепер можна отримати безкоштовно, заощадивши до 500 грн на новорічні покупки і подарунки для близьких. Більше того, карти є безпечними і зручними для розрахунків за кордоном, для комфортних подорожей і зимового відпочинку.

«Новорічні свята - час великих витрат, але з картами "Прибутковий Акорд" Ви маєте можливість витрачати без обмежень, отримуючи до 10% прибутку на залишок по рахунку і доступ до кредитного ресурсу", - відмітила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк" Катерина Печовал, - "Саме ці очевидні переваги зробили наші карти - найпопулярнішим картковим продуктом Акордбанку в 2012 році».

Акційні картки "Прибутковий Акорд", які лише до кінця січня можна оформити безкоштовно, пропонують наступні умови:

  • MasterCard Standard Chip – 7% на залишок в грн і 3% в дол. США; мін. сума поповнення - 500 грн. або 100 дол. США в день відкриття рахунку або одержання картки;
  • MasterCard Platinum Chip – 10% в грн. і 5% в дол. США на залишок; мін. сума поповнення в день відкриття рахунку або одержання картки - 2000 грн. або 300 дол. США;
  • Відсотки нараховуються щомісячно, надаючи повну свободу в розрахунках в торгових мережах і знятті коштів з рахунку.

Детальніше про "Прибутковий Акорд" >>

Замовити картку >>

29.11.2012

«Нас 1000, Вам – подарунки» - нова акція від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» проводить нову акцію «Нас 1000, Вам - подарунки», яка стартувала у зв'язку з тим, що кількість підписаних на сторінку банку у мережі Facebook перевищила 1000.

За кількістю передплатників в Facebook «Акордбанк» посідає 12 місце серед банків України, представлених у цій соціальній мережі. «Такий високий результат досягнутий, передусім, завдяки правильному позиціонуванню банку, якісному контенту і прозорим умовам наших акцій», - зазначила Юлія Малько, Керівник відділу зв'язків з громадськістю ТОВ "Eastern Consulting Group" - консультанта «Акордбанку» з питань маркетингу і просування.

«Нас 1000 - Вам подарунки» - це ряд розіграшів за клік Like, яскравий коментар або просто за активність серед підписаних на сторінку Акордбанку. Подарунки у рамках акції представлять цілу колекцію книг на усі випадки життя з символічною присутністю в назві кожної з книг цифри "1000".

За словами Начальника управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» : «Нова акція спрямована на підвищення лояльності підписаних на сторінку банку, адже багато з них вже стали нашими друзями, партнерами і клієнтами».

«Акордбанк» вже подарував своїм фоловерам квитки на найкращі музичні події року, альбоми улюблених виконавців і безліч інших подарунків. Деталі на сторінці банку у Facebook.

27.11.2012

«Соціальний Акорд» продовжує підтримувати українські таланти

ПуАТ «КБ «Акордбанк» приєднався до меценатської акції, організованої Благодійною організацією «Міжнародний фонд ім. Кирила Стеценка», Київською дитячою музичною школою №3 імені В. Косенка та Piano House Komora.

Акція об’єднала всіх небайдужих у єдиній меті – зібрати кошти на рояль з родини Стейнвей для Київської дитячої музичної школи №3 імені В. Косенка. Вже у грудні на цьому славетному інструменті гратимуть учасники Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В. С. Косенка, що, без сумніву, засвітить нові зірки на олімпі українських юних піаністів.

Київська дитяча музична школа №3 імені В. Косенка нині є одним із провідних музичних закладів столиці. Серед її випускників визнані музиканти сучасності, знані далеко за межами України: диригенти Роман Кофман і Валерій Матюхін, композитор Володимир Губа, організатор джазових фестивалів, журналіст Олексій Коган та ін.

«Акордбанк» на Меценатському вечорі представив Євген Хмара – талановитий композитор і віртуоз, що став автором Мелодії «Акордбанку» - відомої на всю країну завдяки шоу «Україна має талант» інструментальної композиції «Казка».

15.11.2012

Акордбанк приєднався до «Народного Рейтингу», підтвердивши прозорість своєї діяльності

ПуАТ КБ "Акордбанк", дотримуючись найкращої практики обслуговування клієнтів, став першим банком в Україні, який встановив у своїх відділеннях інформери "Народного Рейтингу".
 
"Народний Рейтинг" - інтерактивний сервіс порталу Banki.ua, який дає можливість споживачам оцінити рівень обслуговування та якість послуг банківських установ, а також залишити детальний відгук на основі власного досвіду співпраці з банком. У свою чергу, банківські установи за допомогою особистого кабінету можуть офіційно відповідати на скарги чи подяки своїх клієнтів.
 
На відміну від класичних методів, які банки використовують для моніторингу рівня обслуговування, як наприклад, анкетування клієнтів, відгуки в народному рейтингу є анонімними, доступними для всіх і абсолютно об'єктивними.  «Ми щодня працюємо над тим, щоб стати краще, такий сервіс дозволить надати об'єктивну оцінку роботи нашого персоналу і реагувати на побажання клієнтів, підтверджуючи прозорість нашої діяльності та правильність стратегії розвитку», - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ КБ « Акордбанк ».

Діліться враженнями про Акордбанк в Народному рейтингу >>

Ваші відгуки допомагають нам стати кращими!

Усього: 289
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США24.3224.47
Євро26.4026.60
Російський рубль0.3000.380
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк23.1025.00
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.7006.20
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 25.02.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0810 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 25.02.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 24,35 24,60
EUR (978) 26,40 26,70
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua