Новини

13.04.2012

Клікніть Like Акордбанк та вигравайте квитки на Бі-2

Акцію завершено! Всі деталі на сторінці Акордбанк у Facebook

ПуАТ «КБ» Акордбанк» вітає переможця розіграшу квитка на двох на Хор Турецького і оголошує про нову акцію в рамках програми "Аншлаг можливостей".

Кожен, хто клікне Like на сторінку Акордбанку у Facebook та поділиться новиною з друзями до 12.00 19 квітня 2012 року, стає учасником розіграшу запрошення на двох на концерт-презентацію нового альбому "Spirit" групи Бі-2. Концерт відбудеться 20 квітня 2012 року о 19.00 у клубі Stereo Plaza.

"Spirit" — восьмий студійний альбом легендарної групи. Виступи російських рокерів "Бі-2" традиційно збирають величезну аудиторію різних поколінь, адже на їхніх концертах завжди звучать найпопулярніші пісні групи, які люблять і чекають шанувальники з багаторічним досвідом, та абсолютно нові пісні. І тільки ті, хто підписані на  новин Акордбанку  в соціальній мережі Facebook, можуть отримати запрошення на концерт у подарунок.

Ми також готуємо приємні сюрпризи для активних користувачів сторінки Акордбанк. Ще більше подарунків за Like and Share від Акордбанку.

12.04.2012

Накопичувальний депозит «Мелодія» від Акордбанк

ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує своїм клієнтам новинку у Депозитній гамі продуктів - накопичувальний вклад «Мелодія» з правом поповнення та щомісячною виплатою відсотків. Клієнти мають можливість зберігати та примножувати заощадження, одержуючи до 18% річних у гривні, д666,5% річних у доларах США та до 5,5% річних в Євро.

«Мелодія зберігає та упорядковує звуки таким чином, що вони створюють унікальне і незабутнє звучання. Ми прагнемо, щоб «Мелодія» від Акордбанк стала скрабницею Вашої сім'ї, що забезпечуватиме її гармонію.» - зазначила начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Мінімальна сума вкладу складає 1000 грн. (500 доларів США або Євро для валютних депозитів). Ви можете поповнювати рахунок на суму від 1000 грн. (150 дол. США/ 100 євро), одержуючи відсотки щомісяця на депозитну карту.

Зверніть увагу, що з безкоштовною депозитною картою від «Акордбанк» Ви не тільки не сплачуєте жодних комісій за зняття коштів навіть у банкоматах банків-партнерів мережі Радіус, а й одержуєте до 3% додаткового прибутку на залишок по рахунку.

10.04.2012

«Аншлаг можливостей» від Акордбанку розширює горизонти

Акцію завершено!

ПуАТ«КБ «Акордбанк» дарує «Аншлаг можливостей» клієнтам банку в м. Харкові, Одесі  та Херсоні.

«Аншлаг можливостей» стартував на початку 2012 року в м. Києві. Це - унікальна програма, яка надає можливість клієнтам та користувачам новин «Акордбанку» в Facebook отримати запрошення на концерти провідних зірок у подарунок.  Тепер «Аншлаг можливостей» розширює горизонти.

Кожен, хто відкриє будь-який з вкладів «Депозитної гами продуктів» або «Прибутковий Акорд», стає учасником розіграшу квитків на концерт Святослава Вакарчука з програмою «Брюссель у Вашому місті!

Акція діє:

  • в Одесі – з 6 по 13 квітня, концерт відбудеться 16 квітня 2012;
  • у Харкові – з 6 по 20 квітня, концерт відбудеться 24 квітня;
  • у Херсоні – з 6 по 17 квітня, концерт відбудеться 18 квітня 2012 року.

Детальніша інформація на сторінці у Facebook або безпосередньо у відділеннях «Акордбанк».

03.04.2012

«Мелодія» Акордбанку тепер звучить на радіо

Сьогодні мелодія ПуАТ «КБ «Акордбанк» вперше зазвучала на радіо. Декілька роликів, які Ви зможете почути вже сьогодні на хвилі «Наше радіо» включають інформацію про нові продукти банку, а також про акції і програми для клієнтів.

 «Безумовно, маючи назву, яка асоціюється з музикою, Акордбанк не міг не зазвучати на частотах радіостанцій» - відзначила Юлія Малько, керівник pr-відділу ТОВ «Eastern Consulting Group» - консультанта Акордбанку з питань маркетингу і просування.

Продукти «Акордбанку» - одні з небагатьох, які звучатимуть на фоні інструментальної музики. Акомпанементом для аудіо-ролика стала робота молодого, але дуже талановитого українського композитора Євгена Хмари «Казка» - фаворита останнього сезону «Україна має талант».

«Казка» - ніжна, класична і водночас сучасна. Вона знаходить ключ до кожного серця, так як і ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.» - відзначила Катерина Печовал, керівник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк». – «Але головне – що таким чином, ми маємо можливість підтримати талановитого українця».

Прослухати mp3>>

 Аудіо-ролики і повну версію «Казки» можна прослухати на сторіночці «Акордбанку» у Facebook.

02.04.2012

Більше приємних сюрпризів від Акордбанк

У 2012 році ПуАТ «КБ «Акордбанк» відкрив програму «Аншлаг можливостей», в рамках якої клієнти банку, а також користувачі новин Акордбанку в соціальній мережі Facebook отримують запрошення на концерти провідних українських та світових зірок у подарунок.

«Акордбанк» розіграв 10 запрошень на двох на концерт Деміса Русоса серед вкладників банку, подарував запрошення на двох на концерт «Океан Ельзи» і 3 диски з автографами виконавців за один лише клік Like на сторінку Акордбанку. Вчора був оголошений новий переможець акції – володар квитків на концерт Ніно Катамадзе і групи INSIGHT, який відбудеться сьогодні.
До 10 квітня діє акція від Акордбанку для користувачів «Прибуткового Акорду». Кожен, хто придбає Mastercard Chip або Mastercard Platinum Chip, не лише отримує до 10% доходу по залишку на рахунку, але й стає учасником розіграшу запрошення на двох на концерт Турецького в Києві.
Всі розіграші проводяться шляхом автоматичної комп'ютерної вибірки, тому кожен має шанс виграти дарунок від Акордбанку. Тепер «Аншлаг можливостей» стартує і в регіонах України. Вже на цьому тижні чекайте нові акції і сюрпризи для найактивніших користувачів сторінки Акордбанк.

Деталі на сторінці «Акордбанк» у Facebook. Like and share!

30.03.2012

GSM-банкінг для тор-менеджера бізнесу від «Акордбанку»

ПуАТ КБ «Акордбанк» пропонує послугу «GSM-банкінг для ТОР-менеджера бізнесу», що надає можливість контролювати операції по рахунку компанії.

GSM-банкінг – класична банківська послуга для фізичних осіб, яка передбачає отримання клієнтом sms-звіту з рухів по його банківському  рахунку і залишках на ньому. Тепер  «Акордбанк» пропонує керівникам і власникам компаній отримувати такий самий звіт по рахунку компанії.

 «GSM-банкінг для ТОР-менеджера бізнесу» забезпечує керівника, власника та інших зацікавлених осіб, які будуть визначені у відповідному договорі, всією необхідною інформацією, пов'язаною з рухом засобів по рахунку. «GSM-банкінг може включати простий баланс по рахунку в кінці дня або повну картину всіх операцій компанії протягом дня – все за бажанням і відповідно до потреб клієнта» - відзначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Вартість послуги «GSM-банкінг для ТОР-менеджера бізнесу» складає лише 50 грн. в місяць за кожен номер телефону, незалежно від міри складності і об'єму інформації, що надається. Для підключення послуги досить підписати відповідний договір з «Акордбанком», і Ви зможете контролювати свої операції з рахунку за допомогою sms-повідомлень.
Вартість послуги GSM-банкінг для приватних клієнтів «Акордбанку» складає лише 10 грн. в місяць. Для підключення послуги досить звернутися до найближчого відділення «Акордбанку» або зробити заявку на підключення послуги по телефону 0 800 503 8 800.

28.03.2012

Знімайте кошти з депозитної карти «Акордбанк» без комісії

ПуАТ «КБ «Акордбанк» надає своїм вкладникам депозитну картку у подарунок. Відтепер знімати кошти з депозитної карти без комісії можна не тільки у касах та банкоматах «Акордбанку», а й у банках-партнерах мережі «Радіус».

Депозитна картка надається клієнту для вільного користування відсотками по депозиту. «Сьогодні клієнти, які користуються депозитними продуктами «Акордбанку», не несуть жодних витрат, пов'язаних зі зняттям коштів в банкоматах партнерів банку, а навпаки – одержують до 3% прибутку на залишок на рахунку депозитної картки.» -  зазначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк» Ірина Антоненко.

Акордбанк пропонує ряд карткових продуктів для клієнтів, включаючи унікальний для ринку продукт – «Прибутковий Акорд» - комбінацію поточного рахунку, депозиту та овердрафту. Придбати платіжні карти «Акордбанк» можна в кожному відділенні банку. Мережа банкоматів «Акордбанку» входить до системи «Радіус», що об’єднує понад 200 банкоматів в м. Києві та більше 3000 по всій Україні.

27.03.2012

Like Акордбанк у Facebook – отримуйте квитки на концерт Ніно Катамадзе у подарунок

ПуАТ «КБ «Акордбанк» продовжує програму «Аншлаг можливостей». Кожен, хто клікне Like на сторінку Акордбанку у Facebook, стає учасником розіграшу  vip-квитка на двох на концерт «Ніно Катамадзе & Insight».

«Аншлаг можливостей» від Акордбанк дарує українцям можливість одержати в подарунок квитки на концерти провідних світових виконавців.

Концерт Ніно Катамадзе та гурту INSIGHT відбудеться 3 квітня 2012 року у Палаці «Україна». Джазова співачка з Грузії виступить з новою програмою.
Ніно Катамадзе та INSIGHT – це особлива музика і велике мистецтво, філософія життя, роздуми про високе: любов, підтримку, співчуття та надію.

В акції беруть участь всі, хто клікне Like на сторінку Акордбанк у Facebook до 12:00 понеділка 2 квітня 2012 року. Простіше одержати квитки у подарунок неможливо. То ж клікайте Like і діліться новиною з друзями!

26.03.2012

Акорд - 2012

На Загальних річних Зборах акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк», що відбулися 22 березня 2012 року, розглянуто звіт про результати діяльності банку у 2011 році та затверджено основні напрямки розвитку банку на 2012 рік.

ПуАТ «КБ «Акордбанк» у 2012 році планує значно збільшити клієнтську базу, відкрити нові відділення, в тому числі в регіонах України. Одним з основних напрямків розвитку банку є диверсифікація портфелю продуктів. Вже найближчим часом «Акордбанк» запропонує щонайменше 5 нових продуктів для приватних осіб та впровадить не менше 5 нових банківських продуктів для бізнесу.

«Хоча  «Акордбанк» ще не досить відомий для широкого загалу українців, банк веде прозору та відкриту діяльність із дня свого заснування, сконцентрувавшись на високій якості послуг, завдяки чому ми стали надійним партнером для українського бізнесу» - зазначила Голова Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» Ольга Ратушнюк.– «Сьогодні  ж саме підвищення прозорості та публічності банку є одним з головних напрямків розвитку банку.»

«Акордбанк» став ближчим до клієнта, ми започаткували програму лояльності «Аншлаг можливостей», вийшли в соціальні мережі, проводимо акції та заходи в рамках концепції гармонійного партнерства та працюємо над якісно новими продуктами для клієнтів» – зазначив Голова Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Ігор Солнцев. – «Незабаром ми також впровадимо кілька програм в рамках корпоративної та соціальної відповідальності та будемо продовжувати приємно дивувати клієнтів банку».

Тільки за перші два місяці поточного року чисті активи ПуАТ «КБ «Акордбанк» зросли майже на 30%.  Щорічно коло клієнтів банку зростає більш ніж на третину.

23.03.2012

«Висока нота» від Акордбанк

ПУАТ «КБ «Акордбанк» пропонує новий депозит «Висока нота» який надає можливість поповнення рахунку і дострокого розірвання договору без штрафних санкцій при щомісячному одержанні відсотків за вкладом із ставкою в розмірі 15,5% річних в національній валюті чи 7,5 річних в долларах США.

«Висока нота» - це vip-продукт з ексклюзивними умовами від Акордбанку» - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАО «КБ «Акордбанку» Печовал Катерина.

Мінімальна сума вкладу за депозитом «Висока нота» складає 250 тис. грн. чи 50 тис. дол. США на строк від 12 до 15 місяців. Відсотки нараховуються щомісячно, при цьому дострокове розірвання договору депозитного вкладу можливе без будь-яких штрафних санкцій.

20.03.2012

Акордбанк дарує своїм клієнтам квитки на "Концерт Турецького"

Кожен,
хто скористається послугою «Прибутковий Акорд»
та відкриє платіжну картку MasterCard Standard Chip або MasterCard Platinum Chip в Акордбанк
з 20 березня по 10 квітня 2012 року,
cтає учасником розіграшу квитків на унікальний концерт в рамках ювілейного туру «Святковий концерт Михайло Турецький 50».

Концерт «Хору Турецького» відбудеться за участю "Сопрано 10"- найкращих жіночих голосів: від найнижчого - меццо-сопрано, до найвищого - колоратурного сопрано.

Свято живого звуку і голосу, найвищої виконавської майстерності, щирості, жіночності та чарівності відбудеться 17 квітня 2012 року у Палаці «Україна». І тільки клієнти «Акордбанку» мають можливість одержати запрошення на двох у подарунок.


19.03.2012

Cosmopolitan Shopping Night

Лише у ніч з 30 на 31 березня, розраховуючись MasterCard/Maestro, отримайте додатково 5% знижки на оновлення гардеробу.

Акція діє у найкращих торгових центрах 5 міст України:

  • Київ – ТРЦ «Караван», вул. Лугова, 12
  • Харків – ТРЦ «Караван», вул. Георїв праці, 7
  • Львів – ТРЦ King Cross Leopolis, вул. Стрийська
  • Дніпропетровськ – ТРК «МІСТ-Сіті», вул. Глінки, 2
  • Одеса – ТРЦ Riviera Shopping City, Фонтанка

Найкращі бренди підготували сюрпризи, спеціальні пропозиції та знижки до 70 % саме для Вас!

Гостей шоппінгу розважатимуть DJ, PJ, відвідувачів чекають конкурси, подарунки та фото від фотографів журналу Cosmopolitan.

Акордбанк – афілійований член міжнародної платіжної системи MasterCard International. З MasterCard ще більше знижок!

19.03.2012

Нові можливості «Прибуткового Акорду»

ПУАТ «КБ «Акордбанк» представив на ринку новий продукт – «Прибутковий Акорд», що поєднує в собі поточний рахунок, депозит та овердрафт. Клієнтам пропонується 7% на залишок на поточному рахунку в гривні з картrою Mastercard Standard Chip і 10% з Mastercard Platinum Chip. Відтепер «Прибутковий Акорд» працює і для рахунків в доларах США.

Новий «Прибутковий Акорд» - платіжні карти Mastercard Standard Chip і Mastercard Platinum Chip, які є уособленням безпеки і високого статусу у всьому світі, що надають можливість їх власникам отримувати до 5%  на залишок на поточному рахунку в доларах. Клієнти також мають можливість при необхідності оформити овердрафт на цю ж карту.

«Прибутковий Акорд» дійсний лише для чипових карт, тому що ми піклуємося про безпеку коштів клієнтів» - відзначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк» Ірина Антоненко. – «Візуально така картка відрізняється лише наявністю чіпа, але якісно –захищена від підробок спеціальним картографічним шифруванням, що відповідає стандартам зарубіжних терміналів.»

Придбати платіжні карти можна в кожному відділенні «Акордбанку». Вартість Mastercard Standard Chip складає лише 150 грн.,  Platinum Chip – 500 грн.

Власники зарплатних карток «Акорбанку» також можуть скористатися можливостями «Прибуткового Акорду».

06.03.2012

Акордбанк вітає українських жінок зі святом весни!

В Києві, Харкові, Одесі та Херсоні відбулася акція "Мільйон троянд від Акордбанку".

Кожна жінка, що проходила повз наше відділення або на центральних вулицях міст, одержала троянду від Акордбанку.

Дякуємо кожній із Вас за усмішку і щирість. І вітаємо всіх жінок України з 8 Березня!

01.03.2012

«Прибутковий Акорд» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» представляє на ринку новий продукт – поєднання поточного рахунку і депозиту в одній картці. «Прибутковий Акорд» - платіжні картки MasterCard Standard Chip і MasterCard Platinum Chip, які є символом безпеки і високого статусу у всьому світі, відтепер надають можливість її власникам отримувати до 10% на залишок за поточним рахунком.

«Прибутковий Акорд» відкриває якісно нові можливості для клієнтів банку.
«Придбавши картки MasterCard Standard Chip або Platinum Chip в «Акордбанк», клієнти мають вільний доступ до грошей на рахунку, одержують додатковий дохід у розмірі 7% і 10% на залишок відповідно, а також мають можливість за необхідності оформити овердрафт» - зазначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Антоненко Ірина.

Придбати платіжні картки можна у кожному відділенні «Акордбанк». Вартість MasterCard Standard Chip складає лише 150 грн, Platinum Chip – 500 грн. Картки «Акордбанку» забезпечують безпеку і прибуткове зберігання коштів клієнтів, надаючи ряд додаткових можливостей та переваг.

Усього: 239
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США26.3126.49
Євро30.5630.80
Російський рубль0.3500.420
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк25.1525.39
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий06.8107.15
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 19.07.2018
EUR / USD USD / EUR
1,1580 0,8560

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 19.07.2018
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 26,30 26,65
EUR (978) 30,50 31,15
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua