Новини

05.06.2012

«Літо подарунків від Акордбанк»

На честь свого 4-ого Дня народження ПУАТ "КБ "Акордбанк" проводить акцію «Літо подарунків від Акордбанк».  Першим подарунком для приватних клієнтів стане безкоштовний «Прибутковий Акорд». Лише впродовж червня картки Mastercard Standard Chip або Platinum Chip за програмою «Прибутковий Акорд» можуть бути оформлені безкоштовно, що гарантує до 500 грн. економії для клієнтів банку.

«Прибутковий Акорд» - платіжні карти Mastercard Standard Chip і Mastercard Platinum Chip, які є уособленням безпеки і високого статусу у всьому світі, надають можливість їх власникам отримувати 7% і 10% на залишок по поточному рахунку в гривнах і  до 5% в доларах США. Клієнт не лише має вільний доступ до ресурсів, але і може оформити овердрафт на цей же рахунок.

За умови поповнення рахунку в день його відкриття лише в червні місяці клієнти можуть оформити карту безкоштовно. Мінімальна сума поповнення складає 500 грн. або 100 дол. США для Mastercard Standard Chip, 1000 грн. або 200 дол. США для карти Mastercard Platinum Chip.

Скористатися акційною пропозицією можна в кожному відділенні «Акордбанк». Не пропустіть можливість отримувати додатковий прибуток без жодних витрат. Детальніше за тел. (044) 538-18-61.

01.06.2012

Сезони вдалих покупок від MasterCard та Акордбанк

 

 

 

 

 

 

З 1 по 30 червня 2012 року розраховуйтесь карткою MasterCard® або Maestro® і гарантовано отримуйте знижки або додаткові привілеї та бонуси:

  • 5% знижки в мережі магазинів «ІНТЕРТОП»
  • 5% знижки на авіаквитки на всі напрямки з kbp.ua

Ви також станете учасником розіграшу одного із 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який Ви зможете використати в одній із мереж-партнерів на Ваш вибір:

  • мережа магазинів «ІНТЕРТОП»
  • авіаквитки на kbp.ua
  • враження у подарунок

01.06.2012

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів станом на 31 травня 2012 р., отриманого ПуАТ «КБ «Акордбанк» 01.06.2012р. від депозитарію цінних паперів ПрАТ «ВДЦП», розподіл пакетів акцій голосуючих фізичних осіб змінено. Детальніше

28.05.2012

iCardBanking від Акордбанк

ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує нову послугу для клієнтів банку iCardBanking - можливість за допомогою Інтернету контролювати стан і рух засобів по картковому рахунку

iCardBanking - послуга віддаленого доступу до власного рахунку, яка надає можливість отримувати інформацію про залишок, формувати виписки, блокувати або розблоковувати платіжні карти у разі потреби.

«При втраті карти часто втрачається і номер клієнтської підтримки, з icardbanking клієнт зможе самостійно заблокувати карту з будь-якої точки планети, маючи лише доступ до інтернету, заощадивши час і витрати на дзвінок з-за кордону, наприклад», - відзначила Ірина Антоненко, Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПУАТ "КБ "Акордбанк, - "Тому iCardBanking – це додатковий комфорт і безпека для наших клієнтів».

Вартість iCardBanking складає 20 грн. в місяць. Для підключення послуги досить заповнити заяву у відділеннях банку. Оформити заявку можна на сайті.

21.05.2012

Акордбанк – меценат дитячого музичного фестивалю «Конвалія»

ПуАТ "КБ "Акордбанк" підтримав Міжнародний дитячий і юнацький фестиваль російської класичної музики «Конвалія», який вже більше 10 років проводиться в м. Харків і присвячений Перемозі у Великій Вітчизняній Війні.

Харків широко відомий своїми культурними традиціями і багатою творчою спадщиною. У Міжнародному фестивалі «Конвалія» бере участь не менше 400 учасників з різних міст України, Росії, Білорусі і Молдови у віці від 6 до 16 років. Оцінює професіоналізм і художність виконання учасників конкурсу високо кваліфіковане журі.

Це - прекрасний захід, який не лише дає можливість молодим даруванням проявити себе, але й не дозволяє нам забути про великий День перемоги. «Пам'ять і вдячність за цей День – це фундамент нашої країни, музика завжди об'єднувала і освітлювала наше життя, а діти і їх посмішки – це наше майбутнє. Величезну вдячність ми висловлюємо організаторам конкурсу і особисто Директорові 13-ої школи імені Коляди за те, що об'єднали все це в одному фестивалі, спасибі Харкову за підтримку конкурсу і всім його учасникам за щирість, віддачу, працьовитість  і талант»,  - звернулася до учасників і гостей фестивалю Світлана Коровіна, Керівник Харківської регіональної дирекції ПУАТ КБ «Акордбанк».

«Акордбанк» також подарував окремий приз трьом талановитим учасникам з Харкова – подарунковий сертифікат на оформлення депозиту «Казка» у розмірі 500 грн. - і подарунок всім учасникам і глядачам святкового закриття фестивалю – виступ піаніста і композитора,  автора інструментального твору, що став Мелодією «Акордбанку», Євгенія Хмари.

«Акордбанк» привітав ветеранів не лише в Харкові, але і в Києві, Херсоні і Одесі. Ветерани і Діти війни, які є клієнтами банку, також отримали подарункові сертифікати на оплату комунальних послуг у відділеннях банку. «Ми віримо, що наше майбутнє багато в чому залежить від того, що ми робимо сьогодні, тому ми пам'ятаємо і говоримо «дякую»», - додала Катерина Печовал, Начальник управління розвитку бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк».

16.05.2012

"День Мами" з Акордбанк

ПуАТ "КБ "Акордбанк" організував "конкурс Супер Мам" у школах міста Києва до Дня Матері. Кожен учень школи, що приєдналась до нашої інціативи, міг взяти участь у конкурсі, надіславши  творчу роботу - твір чи малюнок - на тему "Чому моя мама супер?".

Діти змагалися пером та пензлем за подарунок для найріднішої людини - своєї мами, тому роботи вийшли настільки яскравими, непідробно щирими та переконливими. "Перелік переможців та дипломованих Супер Мам довелось розширити, тому що кожна мама, для якої дитина знайшла стільки теплих слів та прекрасних барв, є Супер Мамою." - зазначила перший заступник Голови правління ПуАТ "КБ "Акордбанк" Кот Зінаїда Петрівна.

«Конкурс Супер Мам» – це можливість пригадати та оцінити все, що роблять для дітей батьки, шанс висловити вдячність та любов своїм мамам. «Завдання освітніх закладів – не тільки навчити, а й виховувати, плекати сімейні цінності, і це прекрасно, що Акордбанк ініціював такий захід.» - зазначила Директор ГО "Асоціація приватних закладів освіти м. Києва " Олена Мовчун.

"День Мами - особливий, саме з нього ми символічно започатковуємо в Акордбанк програму "Гармонія сім'ї", що включатиме ряд унікальних продуктів для кожного члена родини, для кожної миті життя". - розповіла Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк" Катерина Печовал.

Переможці конкурсу на наступному тижні одержать у подарунок сімейну фотосесію, спеціальні запрошення в Національну Оперу, а також дипломи для Супер Мам. Кожен учасник отримає унікальне видання "Супер Мама - 2012" - збірку дитячих творів, проілюстровану малюнками талановитих учнів та дошкільнят. З виданням також можна буде ознайомитись у відділеннях Акордбанку.

Особливу подяку за підтримку ініціативи висловлюємо приватним школам міста Києва, що виховують талановитих та люблячих особистостей, зокрема: Спеціалізованій школі "Тріумф", приватній школі "Європейський Колегіум", гімназії "Прем'єр" та Навчально-виховному комплексу "ЯМБ".

11.05.2012

До уваги акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк» повідомляє про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»,які відбудуться 14 червня 2012 року о 14.00 годині за адресою:
м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань.

Перелік питань, що виносяться на голосування:
1. Обрання секретаря Загальних зборів, голови та членів Лічильної комісії Загальних зборів.
2. Прийняття рішення про викуп ПуАТ «КБ «Акордбанк» розміщених ним акцій.

Деталі >>>

09.05.2012

Зі святом Перемоги!

 

В цей особливий День Акордбанк подякував ветеранам за Перемогу. Вони - унікальні люди... по-особливому вдячні, по-особливому щирі... Їм є що розповісти, та майже від кожного з них, окрім своєї історії, ми чули наступні слова: "Ми віримо у Вас - молодь. Ви - наша надія."
Тож вперед у майбутнє з пам'ятю в серці! Зі святом!

17.04.2012

Оновлена «Депозитна гама» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» вдосконалює продукти та послуги для клієнтів. «Депозитна гама» відтепер надає можливість поповнення депозитного рахунку.

Обирайте відсоток самі та зростайте, рухаючись по нотам гами Акордбанку до 21% річних. Ставка за депозитом зростає щомісяця на 1%, надає можливість щомісячно одержувати відсотки за депозитом та поповнювати вклад. Дострокове припинення дії договору можливе без штрафних санкцій.

«Депозитна гама» вже користується попитом серед наших клієнтів, проте можливість поповнення для такого вкладу робить його унікальним продуктом на ринку, що пропонується виключно нашим клієнтам.» – відзначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Депозитна ставка за «Депозитною гамою» досягає 21% річних для вкладів в національній валюті, 9% для вкладів в доларах США і 8,5% в Євро. Мінімальна сума вкладу складає 1000 UAH, 100 USD/EUR.
Відсотки нараховуються щомісяця на депозитну картку, яку Ви одержуєте безкоштовно. З депозитною карткою Акордбанк Ви не тільки не сплачуєте жодних комісій за зняття коштів навіть у банкоматах банків-партнерів мережі Радіус, а й одержуєте до 3% додаткового прибутку на залишок по рахунку.

15.04.2012

Акордбанк вітає Вас з Великоднем!

13.04.2012

Клікніть Like Акордбанк та вигравайте квитки на Бі-2

Акцію завершено! Всі деталі на сторінці Акордбанк у Facebook

ПуАТ «КБ» Акордбанк» вітає переможця розіграшу квитка на двох на Хор Турецького і оголошує про нову акцію в рамках програми "Аншлаг можливостей".

Кожен, хто клікне Like на сторінку Акордбанку у Facebook та поділиться новиною з друзями до 12.00 19 квітня 2012 року, стає учасником розіграшу запрошення на двох на концерт-презентацію нового альбому "Spirit" групи Бі-2. Концерт відбудеться 20 квітня 2012 року о 19.00 у клубі Stereo Plaza.

"Spirit" — восьмий студійний альбом легендарної групи. Виступи російських рокерів "Бі-2" традиційно збирають величезну аудиторію різних поколінь, адже на їхніх концертах завжди звучать найпопулярніші пісні групи, які люблять і чекають шанувальники з багаторічним досвідом, та абсолютно нові пісні. І тільки ті, хто підписані на  новин Акордбанку  в соціальній мережі Facebook, можуть отримати запрошення на концерт у подарунок.

Ми також готуємо приємні сюрпризи для активних користувачів сторінки Акордбанк. Ще більше подарунків за Like and Share від Акордбанку.

12.04.2012

Накопичувальний депозит «Мелодія» від Акордбанк

ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує своїм клієнтам новинку у Депозитній гамі продуктів - накопичувальний вклад «Мелодія» з правом поповнення та щомісячною виплатою відсотків. Клієнти мають можливість зберігати та примножувати заощадження, одержуючи до 18% річних у гривні, д666,5% річних у доларах США та до 5,5% річних в Євро.

«Мелодія зберігає та упорядковує звуки таким чином, що вони створюють унікальне і незабутнє звучання. Ми прагнемо, щоб «Мелодія» від Акордбанк стала скрабницею Вашої сім'ї, що забезпечуватиме її гармонію.» - зазначила начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Мінімальна сума вкладу складає 1000 грн. (500 доларів США або Євро для валютних депозитів). Ви можете поповнювати рахунок на суму від 1000 грн. (150 дол. США/ 100 євро), одержуючи відсотки щомісяця на депозитну карту.

Зверніть увагу, що з безкоштовною депозитною картою від «Акордбанк» Ви не тільки не сплачуєте жодних комісій за зняття коштів навіть у банкоматах банків-партнерів мережі Радіус, а й одержуєте до 3% додаткового прибутку на залишок по рахунку.

10.04.2012

«Аншлаг можливостей» від Акордбанку розширює горизонти

Акцію завершено!

ПуАТ«КБ «Акордбанк» дарує «Аншлаг можливостей» клієнтам банку в м. Харкові, Одесі  та Херсоні.

«Аншлаг можливостей» стартував на початку 2012 року в м. Києві. Це - унікальна програма, яка надає можливість клієнтам та користувачам новин «Акордбанку» в Facebook отримати запрошення на концерти провідних зірок у подарунок.  Тепер «Аншлаг можливостей» розширює горизонти.

Кожен, хто відкриє будь-який з вкладів «Депозитної гами продуктів» або «Прибутковий Акорд», стає учасником розіграшу квитків на концерт Святослава Вакарчука з програмою «Брюссель у Вашому місті!

Акція діє:

  • в Одесі – з 6 по 13 квітня, концерт відбудеться 16 квітня 2012;
  • у Харкові – з 6 по 20 квітня, концерт відбудеться 24 квітня;
  • у Херсоні – з 6 по 17 квітня, концерт відбудеться 18 квітня 2012 року.

Детальніша інформація на сторінці у Facebook або безпосередньо у відділеннях «Акордбанк».

03.04.2012

«Мелодія» Акордбанку тепер звучить на радіо

Сьогодні мелодія ПуАТ «КБ «Акордбанк» вперше зазвучала на радіо. Декілька роликів, які Ви зможете почути вже сьогодні на хвилі «Наше радіо» включають інформацію про нові продукти банку, а також про акції і програми для клієнтів.

 «Безумовно, маючи назву, яка асоціюється з музикою, Акордбанк не міг не зазвучати на частотах радіостанцій» - відзначила Юлія Малько, керівник pr-відділу ТОВ «Eastern Consulting Group» - консультанта Акордбанку з питань маркетингу і просування.

Продукти «Акордбанку» - одні з небагатьох, які звучатимуть на фоні інструментальної музики. Акомпанементом для аудіо-ролика стала робота молодого, але дуже талановитого українського композитора Євгена Хмари «Казка» - фаворита останнього сезону «Україна має талант».

«Казка» - ніжна, класична і водночас сучасна. Вона знаходить ключ до кожного серця, так як і ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.» - відзначила Катерина Печовал, керівник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк». – «Але головне – що таким чином, ми маємо можливість підтримати талановитого українця».

Прослухати mp3>>

 Аудіо-ролики і повну версію «Казки» можна прослухати на сторіночці «Акордбанку» у Facebook.

02.04.2012

Більше приємних сюрпризів від Акордбанк

У 2012 році ПуАТ «КБ «Акордбанк» відкрив програму «Аншлаг можливостей», в рамках якої клієнти банку, а також користувачі новин Акордбанку в соціальній мережі Facebook отримують запрошення на концерти провідних українських та світових зірок у подарунок.

«Акордбанк» розіграв 10 запрошень на двох на концерт Деміса Русоса серед вкладників банку, подарував запрошення на двох на концерт «Океан Ельзи» і 3 диски з автографами виконавців за один лише клік Like на сторінку Акордбанку. Вчора був оголошений новий переможець акції – володар квитків на концерт Ніно Катамадзе і групи INSIGHT, який відбудеться сьогодні.
До 10 квітня діє акція від Акордбанку для користувачів «Прибуткового Акорду». Кожен, хто придбає Mastercard Chip або Mastercard Platinum Chip, не лише отримує до 10% доходу по залишку на рахунку, але й стає учасником розіграшу запрошення на двох на концерт Турецького в Києві.
Всі розіграші проводяться шляхом автоматичної комп'ютерної вибірки, тому кожен має шанс виграти дарунок від Акордбанку. Тепер «Аншлаг можливостей» стартує і в регіонах України. Вже на цьому тижні чекайте нові акції і сюрпризи для найактивніших користувачів сторінки Акордбанк.

Деталі на сторінці «Акордбанк» у Facebook. Like and share!

Усього: 249
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США28.0028.12
Євро32.1632.39
Російський рубль0.3600.429
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк26.2028.24
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий07.2007.50
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 19.10.2018
EUR / USD USD / EUR
1,1410 0,8690

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 19.10.2018
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 28,00 28,30
EUR (978) 32,05 32,55
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua