Новини

24.02.2012

«Депозитна гама» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує приватним особам новий депозит під назвою «Депозитна гама» зі зростаючою з кожним місяцем ставкою і щомісячною виплатою відсотків.

«Ставка за новим депозитом кожен місяць зростає на 1% і як по нотам гами рухається по висхідній.» - пояснює Начальник управління розвитку бізнесу ПуАО «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

«Депозитна гама» - унікальний продукт, який надає можливість щомісячно одержувати відсотки за депозитом. Депозитна ставка досягає 21% річних для вкладів в національній валюті, 9% для вкладів в доларах США і 8,5% в Євро. Мінімальна сума вкладу складає 1000 UAH, 100 USD/EUR.

08.02.2012

Повідомлення про Загальні збори акціонерів

ПуАТ КБ "Акордбанк" повідомляє про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк», які відбудуться 22 березня 2012 року о 14.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань. Детальніше

01.02.2012

+2% до депозиту вкладникам Акордбанку у м. Харків

Харківська регіональна дирекція  ПуАТ «КБ «Акордбанк» оголошує акцію на честь відкриття:

 • перші 10 вкладників гарантовано отримують +2% до процентної ставки по депозиту до 20.02.2012;
 • перші 100 - одержують +1% до процентної ставки по депозиту (акція діє до 1.04.2012 року).

Відділення Акордбанку у м. Харкові на вул. Леніна 35А (вул. Ляпунова)  відчинило двері 1 лютого 2012 року. Це – відділення зі зручним для Вас графіком роботи, що надає повний спектр банківських послуг, пропонує індивідуальні сейфи, миттєві картки, використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, надає можливість сплачувати за комунальні послуги без комісій, впроваджує програми лояльності та дарує бонуси.

ПуАТ «КБ «Акордбанк» має високі стандарти обслуговування клієнтів, в повній мірі реалізовані в Харківському відділенні. «Наша присутність у першій столиці країни закріпить позиції Акордбанку на ринку України» - зазначив Голова правління «Акордбанк» Солнцев Ігор Михайлович.

31.01.2012

Сезони вдалих покупок з MasterCard®

Шановний Клієнте!

Акордбанк високо цінує співпрацю з кожним клієнтом і пропонує Вам взяти участь у спільній програмі «MasterCard®. Сезони вдалих покупок».

Взимку на Вас чекають наступні пропозиції:

 • 50% знижки на другий товар у чеку в торговій мережі «Фокстрот. Техніка для дому» на побутову техніку та електроніку
 • 10% знижки на підйомники та прокат у гірськолижному комплексі «Протасів Яр»
 • 10% знижки на інструктаж у гірськолижній школі «Оленів»

Отримайте додаткову перевагу від розрахунків карткоюMasterCard® або Maestro® – шанс стати власником одного з 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який Ви зможете використати в одній із мереж-партнерів на Ваш вибір:

 • мережа магазинів «Фокстрот»
 • гірськолижний комплекс «Протасів Яр»

Платіжні картки Акордбанку
Детальні умови акції – на сайті MasterCard
Акція діє на території України в мережах партнерів, перелік яких наведено в офіційних правилах акції.

Період проведення акції:
у мережі магазинів «Фокстрот» акція триває з 15 грудня 2011 року по 29 лютого 2012 року включно; у гірськолижному комплексі «Протасів Яр» та гірськолижній школі «Оленів» – із 27 січня по 31 березня 2012 року включно.

30.01.2012

Акордбанк відкриває нове відділення у м. Харків

Присутній у Києві, Одесі та Херсоні, Акордбанк розширює географію на Схід України. З 1 лютого 2012 року в м. Харкові розпочне роботу Харківська регіональна дирекція  ПуАТ «КБ «Акордбанк». Відділення знаходиться на вул. Леніна 35А на перетині з вул. Ляпунова у престижному центральному районі міста.

Акордбанк – це команда фахівців із величезним досвідом в банківському секторі, які в роботі наслідують певні принципи, єдині для кожного співробітника і кожного відділення, а саме: високі стандарти обслуговування; простота взаємодії; злагодженість роботи команди; інновації та мобільність; гармонійність партнерства.
Важливим фактором у виборі приміщення для нового відділення Акордбанку стало те, що це – окрема будівля колишнього банку, обладнана технологічно за найвищими стандартами безпеки. «Таким чином, ми виконуємо одну із основних вимог до роботи відділень Акордбанку - гарантуємо високий рівень обслуговування як приватних, так і корпоративних клієнтів вже з першого дня роботи банку у м. Харків» - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу  ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

12.01.2012

Прозорі умови кредитування в Акордбанку

Акордбанк спрощує умови кредитування фізичних осіб. Ми цінуємо Ваш час, тому всі вимоги до позичальника приведені в єдиний доступний формат – жодних прихованих умов чи комісій, швидкі та прозорі рішення по наданню кредитів.

Ми пропонуємо наступні види кредитів:

 • кредит під заставу депозиту на фінансування власних поточних потреб;
 • кредит на поточні потреби під заставу нерухомого майна;
 • кредит на придбання нерухомого майна;
 • кредит на поточні потреби під заставу автомобіля;
 • кредит на придбання нового автомобіля;
 • овердрафт на зарплатному картковому рахунку.

Розгорнуту інформацію щодо умов кредитування в Акордбанку Ви також можете одержати в наших відділеннях та за телефоном гарячої лінії Акордбанку 0 800 503 8 800

10.01.2012

Послуги ПуАТ "КБ "Акордбанк" стають доступнішими

З метою забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів з 04 січня 2012 року години роботи кас ПуАТ "КБ "Акордбанк" по вул.Стеценко,6 (м.Київ) подовжено. З понеділка по четвер каси банку до Ваших послуг з 9.00 год. до 17.00, в п'ятницю - з 9.00 год. до 16.00.

06.01.2012

Акордбанк вітає з Новим роком!

Колектив «Акордбанку» щиро поздоровляє всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай труднощі та випробування залишаться у минулому році, а 2012-ий стане часом зростання, благополуччя та процвітання всієї України!
Христос народився!

16.12.2011

ПуАТ "КБ "Акордбанк" почав випуск чіпових платіжних карток MasterCard Standard та MasterCard Platinum

Картки з чіпом – платіжні картки з високим рівнем безпеки, оскільки інформацію, що міститься на мікропроцесорі, надійно захищено спеціальним криптографічним шифруванням. Картка дуже зручна у користуванні (для підтвердження операції клієнту достатньо ввести PIN-код). Персонал у торговельних точках не має необхідності вимагати у покупця підпис та/або документ, що підтверджують власника персональної картки. Замовити картку

15.12.2011

ПуАТ«КБ «Акордбанк» впроваджує нові умови депозитних вкладів для корпоративних та приватних клієнтів

Фізичні особи можуть обирати вклади за програмами залежно від суми, строку, умов поповнення та виплати відсотків. Ставка відповідно до виду вкладу може становити до 19% в національній і до 8 % в доларах США.

Юридичним особам пропонуються депозитні ставки до 18% в національній валюті.  Додаткові бонуси до 1% в гривні та 0,5% за умов вкладу в доларах надаються клієнтам, що мають зарплатний проект у банку, чи розміщують суму від 500 тис. грн. або 100 тис. доларів США, Євро.

01.12.2011

ПуАТ «КБ «Акордбанк» впроваджує нові умови депозитних вкладів для корпоративних та приватних клієнтів

ПуАТ«КБ «Акордбанк» впроваджує нові умови депозитних вкладів для корпоративних та приватних клієнтів, а також продовжує активно кредитувати бізнес.

Фізичні особи можуть обирати вклади за програмами залежно від суми, строку, умов поповнення та виплати відсотків. Ставка відповідно до виду вкладу може становитидо 17,5% в національній до 7,5 % в доларах США. При цьому пенсіонери та студенти, клієнти, що переоформлюють поточний депозит, а також особи, що мають депозити в інших банках, можуть розраховувати на підвищення ставки до 1% в національній та до 0,5% в іноземній валюті. Як і раніше, ставка зростає для власників карток MasterCard Gold, вкладників з сумами від 500 тис. грн. або 50 тис. дол. та клієнтів, що користуються індивідуальними сейфами банку.

Юридичнимособам пропонуються ставки до 17% в національній валюті.  Додаткові бонуси до 1% в гривні та 0,5% за умов вкладу в доларах надаються клієнтам, що мають зарплатний проект у банку, чи розміщують суму від 500 тис. грн. або 100 тис. доларів США/Євро.

23.11.2011

Нові можливості для клієнтів ПуАТ «КБ «Акордбанк»

ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує нові продукти для корпоративних клієнтів – овердрафт «динамічний» та овердрафт «класичний». Останній передбачаєставку 19-22% залежно від строку користування без обов’язковогопогашення траншів в кінці кожного місяця. Ставка за овердрафтом «динамічний» є диференційованою та знаходиться в межах 17-19,5% річних на забезпечений та від 18% на бланковий овердрафти. Ліміт овердрафту може становити до 25% від суми середньомісячних «чистих» надходжень по рахунку.   Такі умови овердрафтів розповсюджуються як для існуючих, так і для потенційних клієнтів банку з позитивною кредитною історією. В умовах обмеженої ліквідності та згортання кредитування в Україні клієнти «Акордбанк» можуть відчути всі переваги співпраці з банком.

22.09.2011

До уваги акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»!

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк»,ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 5960913,місцезнаходження: 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6,
у зв’язку із надходженням від акціонера, який є власником більше 5 відсотків простих акцій, пропозиції до порядку денного
позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»,які відбудуться 03 жовтня 2011 року об 10.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань,повідомляє про доповнення переліку питань, що виносяться на голосування, питанням: прийняття рішення про викуп ПуАТ «КБ «Акордбанк»розміщених ним акцій.

12.09.2011

Повідомлення про виникнення особливої інформації про ПуАТ «КБ «Акордбанк»

1. Загальні відомості

1.1. Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк».

1.2. Публічне акціонерне товариство.

1.3. 35960913.

1.4. Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценко, 6.

1.5. 0445939960.

1.6. gusak@accordbank.com.ua

1.7. www.accordbank.com.ua

1.8. Відомості про зміну складу посадових осіб емітента.

 

2. Текст повідомлення

Рішенням Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» (протокол від 09.09.2011 р.) Голову Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Кот Зінаїду Петрівну, на підставі її заяви, з 13.09.2011 року переведено на посаду Першого Заступника Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк». На посаду Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» замість Кот З.П. не призначено нікого.

Цим же рішенням Першого Заступника Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Кот З.П. призначено виконуючим обов’язки Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» до моменту обрання Голови Правління.

Кот Зінаїда Петрівна: згоди на розкриття паспортних даних не надано, акціями емітента та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; на посаді Голови Правління перебувала з 11.03.2008р. (переобрана 03.03.2011р.); на посаду Першого Заступника Голови Правління обрана на строк 3 роки (відповідно до Статуту ПуАТ «КБ «Акордбанк»); на посаду виконуючого обов’язки Голови Правління призначена до моменту обрання Голови Правління; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності немає; раніше займала посади Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк»; Заступника Голови Правлiння ТОВ "КБ "Актив-банк"; начальника валютного відділу, заступника директора Київської філії АКБ „Південкомбанк”; начальника відділу неторгових операцій-заступника начальника управління по роботі з іноземними валютами КБ „Стоік”; начальника відділу корвідносин валютного управління АБ „Укргазбанк”; начальника валютного відділу Першої Київської філії АБ „Укргазбанк”; начальника відділу розрахунків із закордонними банками управління по валютних операціях і розрахунках із закордонними банками, начальника зовнішньоекономічного управління, начальника валютного управління Київського акціонерного комерціного біржевого банку „Київбіржбанк”; економіста, старшого економіста відділу фінансування та кредитування будівництва, старшого економіста відділу кредитування і фінансування підприємств галузей промислового комлпексу, старшого економіста, головного спеціаліста відділу кредитування і фінансування галузей народного господарства і зовнішньоекономічної діяльності, зам. начальника відділу міжнародних розрахунків та валютних операцій Жовтневого відділення Стройбанку СРСР (ДК Промстройбанку СРСР).

 

3. Підпис

3.1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.

3.2. В.о. Голови Правління Кошлата О.Б., 12.09.2011.

30.08.2011

До уваги акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»!

 

 До уваги акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»!

 

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк»,
ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35960913,
місцезнаходження: 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6,
повідомляє про проведення
позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»,
які відбудуться 03 жовтня 2011 року об 10.00 годині за адресою:
м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань.

Перелік питань, що виносяться на голосування:

 

1. Обрання секретаря Загальних зборів.

2. Обрання голови та членів Лічильної комісії Загальних зборів.

3. Затвердження кількісного складу Спостережної Ради.

4. Дострокове припинення повноваженьСпостережної Ради.

5. Обрання голови та членів Спостережної Ради.

6. Обрання особи, яка уповноважується на підписання контрактів (цивільно-правових або трудових договорів), що укладатимуться з головою та членами Спостережної Ради.

 

Перелік акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складатиметься станом на 24 годину 27 вересня 2011 року.

Всі акціонери можуть ознайомитись з документами, пов’язаними з порядком денним Загальних зборів акціонерів, звернувшись до Голови Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», приймальня, тел. (044) 593-99-60. Відповідальною особою за ознайомлення з документами є Голова Спостережної Ради Ратушнюк О.Я..

Реєстрація учасників Загальних зборів акціонерів буде здійснюватись 03 жовтня 2011року з 09.15 до 09.45 за місцем проведення зборів.

Для реєстрації учасникам Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк» необхідно мати паспорт. Уповноваженим особам акціонерів – паспорт та засвідчену згідно з чинним законодавством України довіреність на право представляти на Загальних зборах акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк» інтереси акціонера, який надав такі права уповноваженій особі.

 

Довідки за телефоном

у м. Києві (044) 593-99-60

 

Голова Спостережної Ради

О.Я.Ратушнюк

Усього: 239
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США26.3126.49
Євро30.5630.80
Російський рубль0.3500.420
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк25.1525.39
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий06.8107.15
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 19.07.2018
EUR / USD USD / EUR
1,1580 0,8560

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 19.07.2018
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 26,30 26,65
EUR (978) 30,50 31,15
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua