Новини

30.03.2012

GSM-банкінг для тор-менеджера бізнесу від «Акордбанку»

ПуАТ КБ «Акордбанк» пропонує послугу «GSM-банкінг для ТОР-менеджера бізнесу», що надає можливість контролювати операції по рахунку компанії.

GSM-банкінг – класична банківська послуга для фізичних осіб, яка передбачає отримання клієнтом sms-звіту з рухів по його банківському  рахунку і залишках на ньому. Тепер  «Акордбанк» пропонує керівникам і власникам компаній отримувати такий самий звіт по рахунку компанії.

 «GSM-банкінг для ТОР-менеджера бізнесу» забезпечує керівника, власника та інших зацікавлених осіб, які будуть визначені у відповідному договорі, всією необхідною інформацією, пов'язаною з рухом засобів по рахунку. «GSM-банкінг може включати простий баланс по рахунку в кінці дня або повну картину всіх операцій компанії протягом дня – все за бажанням і відповідно до потреб клієнта» - відзначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Вартість послуги «GSM-банкінг для ТОР-менеджера бізнесу» складає лише 50 грн. в місяць за кожен номер телефону, незалежно від міри складності і об'єму інформації, що надається. Для підключення послуги досить підписати відповідний договір з «Акордбанком», і Ви зможете контролювати свої операції з рахунку за допомогою sms-повідомлень.
Вартість послуги GSM-банкінг для приватних клієнтів «Акордбанку» складає лише 10 грн. в місяць. Для підключення послуги досить звернутися до найближчого відділення «Акордбанку» або зробити заявку на підключення послуги по телефону 0 800 503 8 800.

28.03.2012

Знімайте кошти з депозитної карти «Акордбанк» без комісії

ПуАТ «КБ «Акордбанк» надає своїм вкладникам депозитну картку у подарунок. Відтепер знімати кошти з депозитної карти без комісії можна не тільки у касах та банкоматах «Акордбанку», а й у банках-партнерах мережі «Радіус».

Депозитна картка надається клієнту для вільного користування відсотками по депозиту. «Сьогодні клієнти, які користуються депозитними продуктами «Акордбанку», не несуть жодних витрат, пов'язаних зі зняттям коштів в банкоматах партнерів банку, а навпаки – одержують до 3% прибутку на залишок на рахунку депозитної картки.» -  зазначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк» Ірина Антоненко.

Акордбанк пропонує ряд карткових продуктів для клієнтів, включаючи унікальний для ринку продукт – «Прибутковий Акорд» - комбінацію поточного рахунку, депозиту та овердрафту. Придбати платіжні карти «Акордбанк» можна в кожному відділенні банку. Мережа банкоматів «Акордбанку» входить до системи «Радіус», що об’єднує понад 200 банкоматів в м. Києві та більше 3000 по всій Україні.

27.03.2012

Like Акордбанк у Facebook – отримуйте квитки на концерт Ніно Катамадзе у подарунок

ПуАТ «КБ «Акордбанк» продовжує програму «Аншлаг можливостей». Кожен, хто клікне Like на сторінку Акордбанку у Facebook, стає учасником розіграшу  vip-квитка на двох на концерт «Ніно Катамадзе & Insight».

«Аншлаг можливостей» від Акордбанк дарує українцям можливість одержати в подарунок квитки на концерти провідних світових виконавців.

Концерт Ніно Катамадзе та гурту INSIGHT відбудеться 3 квітня 2012 року у Палаці «Україна». Джазова співачка з Грузії виступить з новою програмою.
Ніно Катамадзе та INSIGHT – це особлива музика і велике мистецтво, філософія життя, роздуми про високе: любов, підтримку, співчуття та надію.

В акції беруть участь всі, хто клікне Like на сторінку Акордбанк у Facebook до 12:00 понеділка 2 квітня 2012 року. Простіше одержати квитки у подарунок неможливо. То ж клікайте Like і діліться новиною з друзями!

26.03.2012

Акорд - 2012

На Загальних річних Зборах акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк», що відбулися 22 березня 2012 року, розглянуто звіт про результати діяльності банку у 2011 році та затверджено основні напрямки розвитку банку на 2012 рік.

ПуАТ «КБ «Акордбанк» у 2012 році планує значно збільшити клієнтську базу, відкрити нові відділення, в тому числі в регіонах України. Одним з основних напрямків розвитку банку є диверсифікація портфелю продуктів. Вже найближчим часом «Акордбанк» запропонує щонайменше 5 нових продуктів для приватних осіб та впровадить не менше 5 нових банківських продуктів для бізнесу.

«Хоча  «Акордбанк» ще не досить відомий для широкого загалу українців, банк веде прозору та відкриту діяльність із дня свого заснування, сконцентрувавшись на високій якості послуг, завдяки чому ми стали надійним партнером для українського бізнесу» - зазначила Голова Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» Ольга Ратушнюк.– «Сьогодні  ж саме підвищення прозорості та публічності банку є одним з головних напрямків розвитку банку.»

«Акордбанк» став ближчим до клієнта, ми започаткували програму лояльності «Аншлаг можливостей», вийшли в соціальні мережі, проводимо акції та заходи в рамках концепції гармонійного партнерства та працюємо над якісно новими продуктами для клієнтів» – зазначив Голова Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Ігор Солнцев. – «Незабаром ми також впровадимо кілька програм в рамках корпоративної та соціальної відповідальності та будемо продовжувати приємно дивувати клієнтів банку».

Тільки за перші два місяці поточного року чисті активи ПуАТ «КБ «Акордбанк» зросли майже на 30%.  Щорічно коло клієнтів банку зростає більш ніж на третину.

23.03.2012

«Висока нота» від Акордбанк

ПУАТ «КБ «Акордбанк» пропонує новий депозит «Висока нота» який надає можливість поповнення рахунку і дострокого розірвання договору без штрафних санкцій при щомісячному одержанні відсотків за вкладом із ставкою в розмірі 15,5% річних в національній валюті чи 7,5 річних в долларах США.

«Висока нота» - це vip-продукт з ексклюзивними умовами від Акордбанку» - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАО «КБ «Акордбанку» Печовал Катерина.

Мінімальна сума вкладу за депозитом «Висока нота» складає 250 тис. грн. чи 50 тис. дол. США на строк від 12 до 15 місяців. Відсотки нараховуються щомісячно, при цьому дострокове розірвання договору депозитного вкладу можливе без будь-яких штрафних санкцій.

20.03.2012

Акордбанк дарує своїм клієнтам квитки на "Концерт Турецького"

Кожен,
хто скористається послугою «Прибутковий Акорд»
та відкриє платіжну картку MasterCard Standard Chip або MasterCard Platinum Chip в Акордбанк
з 20 березня по 10 квітня 2012 року,
cтає учасником розіграшу квитків на унікальний концерт в рамках ювілейного туру «Святковий концерт Михайло Турецький 50».

Концерт «Хору Турецького» відбудеться за участю "Сопрано 10"- найкращих жіночих голосів: від найнижчого - меццо-сопрано, до найвищого - колоратурного сопрано.

Свято живого звуку і голосу, найвищої виконавської майстерності, щирості, жіночності та чарівності відбудеться 17 квітня 2012 року у Палаці «Україна». І тільки клієнти «Акордбанку» мають можливість одержати запрошення на двох у подарунок.


19.03.2012

Cosmopolitan Shopping Night

Лише у ніч з 30 на 31 березня, розраховуючись MasterCard/Maestro, отримайте додатково 5% знижки на оновлення гардеробу.

Акція діє у найкращих торгових центрах 5 міст України:

 • Київ – ТРЦ «Караван», вул. Лугова, 12
 • Харків – ТРЦ «Караван», вул. Георїв праці, 7
 • Львів – ТРЦ King Cross Leopolis, вул. Стрийська
 • Дніпропетровськ – ТРК «МІСТ-Сіті», вул. Глінки, 2
 • Одеса – ТРЦ Riviera Shopping City, Фонтанка

Найкращі бренди підготували сюрпризи, спеціальні пропозиції та знижки до 70 % саме для Вас!

Гостей шоппінгу розважатимуть DJ, PJ, відвідувачів чекають конкурси, подарунки та фото від фотографів журналу Cosmopolitan.

Акордбанк – афілійований член міжнародної платіжної системи MasterCard International. З MasterCard ще більше знижок!

19.03.2012

Нові можливості «Прибуткового Акорду»

ПУАТ «КБ «Акордбанк» представив на ринку новий продукт – «Прибутковий Акорд», що поєднує в собі поточний рахунок, депозит та овердрафт. Клієнтам пропонується 7% на залишок на поточному рахунку в гривні з картrою Mastercard Standard Chip і 10% з Mastercard Platinum Chip. Відтепер «Прибутковий Акорд» працює і для рахунків в доларах США.

Новий «Прибутковий Акорд» - платіжні карти Mastercard Standard Chip і Mastercard Platinum Chip, які є уособленням безпеки і високого статусу у всьому світі, що надають можливість їх власникам отримувати до 5%  на залишок на поточному рахунку в доларах. Клієнти також мають можливість при необхідності оформити овердрафт на цю ж карту.

«Прибутковий Акорд» дійсний лише для чипових карт, тому що ми піклуємося про безпеку коштів клієнтів» - відзначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк» Ірина Антоненко. – «Візуально така картка відрізняється лише наявністю чіпа, але якісно –захищена від підробок спеціальним картографічним шифруванням, що відповідає стандартам зарубіжних терміналів.»

Придбати платіжні карти можна в кожному відділенні «Акордбанку». Вартість Mastercard Standard Chip складає лише 150 грн.,  Platinum Chip – 500 грн.

Власники зарплатних карток «Акорбанку» також можуть скористатися можливостями «Прибуткового Акорду».

06.03.2012

Акордбанк вітає українських жінок зі святом весни!

В Києві, Харкові, Одесі та Херсоні відбулася акція "Мільйон троянд від Акордбанку".

Кожна жінка, що проходила повз наше відділення або на центральних вулицях міст, одержала троянду від Акордбанку.

Дякуємо кожній із Вас за усмішку і щирість. І вітаємо всіх жінок України з 8 Березня!

01.03.2012

«Прибутковий Акорд» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» представляє на ринку новий продукт – поєднання поточного рахунку і депозиту в одній картці. «Прибутковий Акорд» - платіжні картки MasterCard Standard Chip і MasterCard Platinum Chip, які є символом безпеки і високого статусу у всьому світі, відтепер надають можливість її власникам отримувати до 10% на залишок за поточним рахунком.

«Прибутковий Акорд» відкриває якісно нові можливості для клієнтів банку.
«Придбавши картки MasterCard Standard Chip або Platinum Chip в «Акордбанк», клієнти мають вільний доступ до грошей на рахунку, одержують додатковий дохід у розмірі 7% і 10% на залишок відповідно, а також мають можливість за необхідності оформити овердрафт» - зазначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Антоненко Ірина.

Придбати платіжні картки можна у кожному відділенні «Акордбанк». Вартість MasterCard Standard Chip складає лише 150 грн, Platinum Chip – 500 грн. Картки «Акордбанку» забезпечують безпеку і прибуткове зберігання коштів клієнтів, надаючи ряд додаткових можливостей та переваг.

24.02.2012

«Депозитна гама» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує приватним особам новий депозит під назвою «Депозитна гама» зі зростаючою з кожним місяцем ставкою і щомісячною виплатою відсотків.

«Ставка за новим депозитом кожен місяць зростає на 1% і як по нотам гами рухається по висхідній.» - пояснює Начальник управління розвитку бізнесу ПуАО «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

«Депозитна гама» - унікальний продукт, який надає можливість щомісячно одержувати відсотки за депозитом. Депозитна ставка досягає 21% річних для вкладів в національній валюті, 9% для вкладів в доларах США і 8,5% в Євро. Мінімальна сума вкладу складає 1000 UAH, 100 USD/EUR.

08.02.2012

Повідомлення про Загальні збори акціонерів

ПуАТ КБ "Акордбанк" повідомляє про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк», які відбудуться 22 березня 2012 року о 14.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань. Детальніше

01.02.2012

+2% до депозиту вкладникам Акордбанку у м. Харків

Харківська регіональна дирекція  ПуАТ «КБ «Акордбанк» оголошує акцію на честь відкриття:

 • перші 10 вкладників гарантовано отримують +2% до процентної ставки по депозиту до 20.02.2012;
 • перші 100 - одержують +1% до процентної ставки по депозиту (акція діє до 1.04.2012 року).

Відділення Акордбанку у м. Харкові на вул. Леніна 35А (вул. Ляпунова)  відчинило двері 1 лютого 2012 року. Це – відділення зі зручним для Вас графіком роботи, що надає повний спектр банківських послуг, пропонує індивідуальні сейфи, миттєві картки, використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, надає можливість сплачувати за комунальні послуги без комісій, впроваджує програми лояльності та дарує бонуси.

ПуАТ «КБ «Акордбанк» має високі стандарти обслуговування клієнтів, в повній мірі реалізовані в Харківському відділенні. «Наша присутність у першій столиці країни закріпить позиції Акордбанку на ринку України» - зазначив Голова правління «Акордбанк» Солнцев Ігор Михайлович.

31.01.2012

Сезони вдалих покупок з MasterCard®

Шановний Клієнте!

Акордбанк високо цінує співпрацю з кожним клієнтом і пропонує Вам взяти участь у спільній програмі «MasterCard®. Сезони вдалих покупок».

Взимку на Вас чекають наступні пропозиції:

 • 50% знижки на другий товар у чеку в торговій мережі «Фокстрот. Техніка для дому» на побутову техніку та електроніку
 • 10% знижки на підйомники та прокат у гірськолижному комплексі «Протасів Яр»
 • 10% знижки на інструктаж у гірськолижній школі «Оленів»

Отримайте додаткову перевагу від розрахунків карткоюMasterCard® або Maestro® – шанс стати власником одного з 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який Ви зможете використати в одній із мереж-партнерів на Ваш вибір:

 • мережа магазинів «Фокстрот»
 • гірськолижний комплекс «Протасів Яр»

Платіжні картки Акордбанку
Детальні умови акції – на сайті MasterCard
Акція діє на території України в мережах партнерів, перелік яких наведено в офіційних правилах акції.

Період проведення акції:
у мережі магазинів «Фокстрот» акція триває з 15 грудня 2011 року по 29 лютого 2012 року включно; у гірськолижному комплексі «Протасів Яр» та гірськолижній школі «Оленів» – із 27 січня по 31 березня 2012 року включно.

30.01.2012

Акордбанк відкриває нове відділення у м. Харків

Присутній у Києві, Одесі та Херсоні, Акордбанк розширює географію на Схід України. З 1 лютого 2012 року в м. Харкові розпочне роботу Харківська регіональна дирекція  ПуАТ «КБ «Акордбанк». Відділення знаходиться на вул. Леніна 35А на перетині з вул. Ляпунова у престижному центральному районі міста.

Акордбанк – це команда фахівців із величезним досвідом в банківському секторі, які в роботі наслідують певні принципи, єдині для кожного співробітника і кожного відділення, а саме: високі стандарти обслуговування; простота взаємодії; злагодженість роботи команди; інновації та мобільність; гармонійність партнерства.
Важливим фактором у виборі приміщення для нового відділення Акордбанку стало те, що це – окрема будівля колишнього банку, обладнана технологічно за найвищими стандартами безпеки. «Таким чином, ми виконуємо одну із основних вимог до роботи відділень Акордбанку - гарантуємо високий рівень обслуговування як приватних, так і корпоративних клієнтів вже з першого дня роботи банку у м. Харків» - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу  ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Усього: 249
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США28.0028.12
Євро32.1632.39
Російський рубль0.3600.429
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк26.2028.24
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий07.2007.50
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 19.10.2018
EUR / USD USD / EUR
1,1410 0,8690

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 19.10.2018
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 28,00 28,30
EUR (978) 32,05 32,55
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua