Новини

12.01.2012

Прозорі умови кредитування в Акордбанку

Акордбанк спрощує умови кредитування фізичних осіб. Ми цінуємо Ваш час, тому всі вимоги до позичальника приведені в єдиний доступний формат – жодних прихованих умов чи комісій, швидкі та прозорі рішення по наданню кредитів.

Ми пропонуємо наступні види кредитів:

  • кредит під заставу депозиту на фінансування власних поточних потреб;
  • кредит на поточні потреби під заставу нерухомого майна;
  • кредит на придбання нерухомого майна;
  • кредит на поточні потреби під заставу автомобіля;
  • кредит на придбання нового автомобіля;
  • овердрафт на зарплатному картковому рахунку.

Розгорнуту інформацію щодо умов кредитування в Акордбанку Ви також можете одержати в наших відділеннях та за телефоном гарячої лінії Акордбанку 0 800 503 8 800

10.01.2012

Послуги ПуАТ "КБ "Акордбанк" стають доступнішими

З метою забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів з 04 січня 2012 року години роботи кас ПуАТ "КБ "Акордбанк" по вул.Стеценко,6 (м.Київ) подовжено. З понеділка по четвер каси банку до Ваших послуг з 9.00 год. до 17.00, в п'ятницю - з 9.00 год. до 16.00.

06.01.2012

Акордбанк вітає з Новим роком!

Колектив «Акордбанку» щиро поздоровляє всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай труднощі та випробування залишаться у минулому році, а 2012-ий стане часом зростання, благополуччя та процвітання всієї України!
Христос народився!

16.12.2011

ПуАТ "КБ "Акордбанк" почав випуск чіпових платіжних карток MasterCard Standard та MasterCard Platinum

Картки з чіпом – платіжні картки з високим рівнем безпеки, оскільки інформацію, що міститься на мікропроцесорі, надійно захищено спеціальним криптографічним шифруванням. Картка дуже зручна у користуванні (для підтвердження операції клієнту достатньо ввести PIN-код). Персонал у торговельних точках не має необхідності вимагати у покупця підпис та/або документ, що підтверджують власника персональної картки. Замовити картку

15.12.2011

ПуАТ«КБ «Акордбанк» впроваджує нові умови депозитних вкладів для корпоративних та приватних клієнтів

Фізичні особи можуть обирати вклади за програмами залежно від суми, строку, умов поповнення та виплати відсотків. Ставка відповідно до виду вкладу може становити до 19% в національній і до 8 % в доларах США.

Юридичним особам пропонуються депозитні ставки до 18% в національній валюті.  Додаткові бонуси до 1% в гривні та 0,5% за умов вкладу в доларах надаються клієнтам, що мають зарплатний проект у банку, чи розміщують суму від 500 тис. грн. або 100 тис. доларів США, Євро.

01.12.2011

ПуАТ «КБ «Акордбанк» впроваджує нові умови депозитних вкладів для корпоративних та приватних клієнтів

ПуАТ«КБ «Акордбанк» впроваджує нові умови депозитних вкладів для корпоративних та приватних клієнтів, а також продовжує активно кредитувати бізнес.

Фізичні особи можуть обирати вклади за програмами залежно від суми, строку, умов поповнення та виплати відсотків. Ставка відповідно до виду вкладу може становитидо 17,5% в національній до 7,5 % в доларах США. При цьому пенсіонери та студенти, клієнти, що переоформлюють поточний депозит, а також особи, що мають депозити в інших банках, можуть розраховувати на підвищення ставки до 1% в національній та до 0,5% в іноземній валюті. Як і раніше, ставка зростає для власників карток MasterCard Gold, вкладників з сумами від 500 тис. грн. або 50 тис. дол. та клієнтів, що користуються індивідуальними сейфами банку.

Юридичнимособам пропонуються ставки до 17% в національній валюті.  Додаткові бонуси до 1% в гривні та 0,5% за умов вкладу в доларах надаються клієнтам, що мають зарплатний проект у банку, чи розміщують суму від 500 тис. грн. або 100 тис. доларів США/Євро.

23.11.2011

Нові можливості для клієнтів ПуАТ «КБ «Акордбанк»

ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує нові продукти для корпоративних клієнтів – овердрафт «динамічний» та овердрафт «класичний». Останній передбачаєставку 19-22% залежно від строку користування без обов’язковогопогашення траншів в кінці кожного місяця. Ставка за овердрафтом «динамічний» є диференційованою та знаходиться в межах 17-19,5% річних на забезпечений та від 18% на бланковий овердрафти. Ліміт овердрафту може становити до 25% від суми середньомісячних «чистих» надходжень по рахунку.   Такі умови овердрафтів розповсюджуються як для існуючих, так і для потенційних клієнтів банку з позитивною кредитною історією. В умовах обмеженої ліквідності та згортання кредитування в Україні клієнти «Акордбанк» можуть відчути всі переваги співпраці з банком.

22.09.2011

До уваги акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»!

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк»,ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 5960913,місцезнаходження: 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6,
у зв’язку із надходженням від акціонера, який є власником більше 5 відсотків простих акцій, пропозиції до порядку денного
позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»,які відбудуться 03 жовтня 2011 року об 10.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань,повідомляє про доповнення переліку питань, що виносяться на голосування, питанням: прийняття рішення про викуп ПуАТ «КБ «Акордбанк»розміщених ним акцій.

12.09.2011

Повідомлення про виникнення особливої інформації про ПуАТ «КБ «Акордбанк»

1. Загальні відомості

1.1. Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк».

1.2. Публічне акціонерне товариство.

1.3. 35960913.

1.4. Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценко, 6.

1.5. 0445939960.

1.6. gusak@accordbank.com.ua

1.7. www.accordbank.com.ua

1.8. Відомості про зміну складу посадових осіб емітента.

 

2. Текст повідомлення

Рішенням Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» (протокол від 09.09.2011 р.) Голову Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Кот Зінаїду Петрівну, на підставі її заяви, з 13.09.2011 року переведено на посаду Першого Заступника Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк». На посаду Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» замість Кот З.П. не призначено нікого.

Цим же рішенням Першого Заступника Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Кот З.П. призначено виконуючим обов’язки Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» до моменту обрання Голови Правління.

Кот Зінаїда Петрівна: згоди на розкриття паспортних даних не надано, акціями емітента та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; на посаді Голови Правління перебувала з 11.03.2008р. (переобрана 03.03.2011р.); на посаду Першого Заступника Голови Правління обрана на строк 3 роки (відповідно до Статуту ПуАТ «КБ «Акордбанк»); на посаду виконуючого обов’язки Голови Правління призначена до моменту обрання Голови Правління; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності немає; раніше займала посади Голови Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк»; Заступника Голови Правлiння ТОВ "КБ "Актив-банк"; начальника валютного відділу, заступника директора Київської філії АКБ „Південкомбанк”; начальника відділу неторгових операцій-заступника начальника управління по роботі з іноземними валютами КБ „Стоік”; начальника відділу корвідносин валютного управління АБ „Укргазбанк”; начальника валютного відділу Першої Київської філії АБ „Укргазбанк”; начальника відділу розрахунків із закордонними банками управління по валютних операціях і розрахунках із закордонними банками, начальника зовнішньоекономічного управління, начальника валютного управління Київського акціонерного комерціного біржевого банку „Київбіржбанк”; економіста, старшого економіста відділу фінансування та кредитування будівництва, старшого економіста відділу кредитування і фінансування підприємств галузей промислового комлпексу, старшого економіста, головного спеціаліста відділу кредитування і фінансування галузей народного господарства і зовнішньоекономічної діяльності, зам. начальника відділу міжнародних розрахунків та валютних операцій Жовтневого відділення Стройбанку СРСР (ДК Промстройбанку СРСР).

 

3. Підпис

3.1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.

3.2. В.о. Голови Правління Кошлата О.Б., 12.09.2011.

30.08.2011

До уваги акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»!

 

 До уваги акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»!

 

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк»,
ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35960913,
місцезнаходження: 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6,
повідомляє про проведення
позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»,
які відбудуться 03 жовтня 2011 року об 10.00 годині за адресою:
м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань.

Перелік питань, що виносяться на голосування:

 

1. Обрання секретаря Загальних зборів.

2. Обрання голови та членів Лічильної комісії Загальних зборів.

3. Затвердження кількісного складу Спостережної Ради.

4. Дострокове припинення повноваженьСпостережної Ради.

5. Обрання голови та членів Спостережної Ради.

6. Обрання особи, яка уповноважується на підписання контрактів (цивільно-правових або трудових договорів), що укладатимуться з головою та членами Спостережної Ради.

 

Перелік акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складатиметься станом на 24 годину 27 вересня 2011 року.

Всі акціонери можуть ознайомитись з документами, пов’язаними з порядком денним Загальних зборів акціонерів, звернувшись до Голови Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», приймальня, тел. (044) 593-99-60. Відповідальною особою за ознайомлення з документами є Голова Спостережної Ради Ратушнюк О.Я..

Реєстрація учасників Загальних зборів акціонерів буде здійснюватись 03 жовтня 2011року з 09.15 до 09.45 за місцем проведення зборів.

Для реєстрації учасникам Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк» необхідно мати паспорт. Уповноваженим особам акціонерів – паспорт та засвідчену згідно з чинним законодавством України довіреність на право представляти на Загальних зборах акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк» інтереси акціонера, який надав такі права уповноваженій особі.

 

Довідки за телефоном

у м. Києві (044) 593-99-60

 

Голова Спостережної Ради

О.Я.Ратушнюк

09.08.2011

ПуАТ «КБ «Акордбанк» став членом Київської торгово-промислової палати.

    14 липня 2011 року Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк» став членом Київської торгово – промислової палати. 

05.07.2011

Повідомлення про виникнення особливої інформації про ПуАТ «КБ «Акордбанк»

 

 1. Загальні відомості

1.1. Повне найменування емітента:    Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк».

1.2. Організаційно-правова форма емітента:    Акціонерне товариство.

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента:    35960913.

1.4. Місцезнаходження емітента:    Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд.6.

1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента:    0445939960.

1.6. Електронна поштова адреса емітента:    gusak@accordbank.com.ua

1.7. Веб-сайт емітента:    www.accordbank.com.ua

1.8. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації:    www.accordbank.com.ua

1.9. Вид особливої інформації:    Інформація про факти лістингу/делістингу цінних паперів на фондовій біржі.

 

2. Текст повідомлення

Відповідно до листа ПАТ «Фондова біржа «ПФТС» від 01.07.2011 року, отриманого емітентом 01.07.2011 року, на підставі рішення ПАТ «Фондова біржа «ПФТС» №0107/2011/02 від 01.07.2011 року, акції прості іменні (бездокументарної форми існування) ПуАТ «КБ «Акордбанк» (ISINUA4000029367) переводяться з Котирувального списку 2-го рівня лістингу до списку позалістингових паперів Біржового Списку Публічного акціонерного товариства «Фондова біржа «ПФТС». Рішення набуває чинності з 04.07.2011 року. Підставою делістингу є невиконання п.5.28 Правил ПАТ «Фондова біржа «ПФТС», а саме не відповідність цінних паперів умовам перебування у Котирувального списку ПФТС 2 рівня лістингу. Номінальна вартість одного цінного паперу – 1000,00 грн. (одна тисяча гривень 00 коп.).  Кількість цінних паперів, щодо яких вчинена дія, – 96400 (дев’яносто шість тисяч чотириста) штук. Співвідношення частки у загальній кількості цінних паперів, щодо яких вчинена дія, до загального розміру конкретного випуску цінних паперів (у відсотках) – 100%. Відомості про державну реєстрацію випуску цінних паперів: дата реєстрації випуску – 04.08.2009 р., номер свідоцтва про реєстрацію випуску – 228/1/09, орган, що здійснив реєстрацію випуску – Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Вид, кількість цінних паперів, які продовжують бути у лістингу, права їх власників – цінні папери, які продовжують бути у лістингу, відсутні.

Інформація про факти лістингу/делістингу цінних паперів на фондовій біржі

 
з/п

Дія
(лістинг/
делістинг
або зміна рівня
лістингу)

Найменування
фондової
біржі

Дата дії

Вид цінних
паперів, щодо
яких вчинена дія

Номінальна вартість
цінних паперів,
щодо яких
вчинена дія
(тис. грн)

Кількість
цінних паперів,
щодо яких
вчинена дія
(шт.)

Частка
від розміру
статутного капіталу,
яку складають
цінні папери,
щодо яких
вчинена дія
(відсотки)

Дата реєстрації
випуску цінних паперів,
щодо яких вчинена дія

Номер свідоцтва
про реєстрацію випуску
цінних паперів,
щодо яких
вчинена дія

Найменування органу,
що здійснив
державну реєстрацію
випуску цінних паперів,
щодо яких
вчинена дія

Тип, форма існування
цінних паперів,
щодо яких
вчинена дія

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

делістинг

Публічне акціонерне товариство "Фондова біржа "ПФТС"

01.07.2011

акції

1

96400

100

04.08.2009

228/1/09

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку

прості бездокументарної форми

 

3. Підпис

3.1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься в повідомленні.

3.2. Голова Правління З.П.Кот, 05.07.2011 р.

05.07.2011

Повідомлення про виникнення особливої інформації про ПуАТ «КБ «Акордбанк»

 

1. Загальні відомості

1.1. Повне найменування емітента:    Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк».

1.2. Організаційно-правова форма емітента:    Акціонерне товариство.

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента:    35960913.

1.4. Місцезнаходження емітента:    Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд.6.

1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента:    0445939960.

1.6. Електронна поштова адреса емітента:    gusak@accordbank.com.ua

1.7. Веб-сайт емітента:    www.accordbank.com.ua

1.8. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації:    www.accordbank.com.ua

1.9. Вид особливої інформації:    Інформація про зміну власників акцій, яким належить 10 і більше відсотків голосуючих акцій.

 

2. Текст повідомлення

Відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів станом на 30 червня 2011 р., отриманого ПуАТ «КБ «Акордбанк» від депозитарію цінних паперів ПрАТ «ВДЦП» 01.07.2011р., розмір пакету голосуючих акцій фізичної особи збільшився з 20,7469% (20000 шт. голосуючих акцій) до 22,1297% (21333 шт. голосуючих акцій) на підставі придбання вказаною особою акцій ПуАТ «КБ «Акордбанк».

Інформація про зміну власників акцій, яким належить 10 і більше відсотків голосуючих акцій


з/п

Дата
зміни

Дата
повідомлення
емітента особою,
що здійснює
облік права
власності на акції
в депозитарній системі

Повне найменування
юридичної особи -
власника пакета акцій
або
зазначення -
«фізична особа»

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - для юридичних осіб - резидентів
або
ідентифікаційний код з торговельного, судового або банківського реєстру країни, де офіційно зареєстрований іноземний суб'єкт господарської діяльності - для юридичних осіб - нерезидентів

Розмір частки
акціонера
до зміни
(у відсотках
до статутного
капіталу)

Розмір частки
акціонера
після зміни
(у відсотках
до статутного
капіталу)

1

2

3

4

5

6

7

1

30.06.2011

01.07.2011

Фізична особа

-------

20.7469

22.1297

 

3. Підпис

3.1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься в повідомленні.

3.2. Голова Правління З.П.Кот, 05.07.2011 р.

23.06.2011

Акція "Сезон вдалих покупок" від MasterCard та ПуАТ "КБ "Акордбанк"

 

15.06.2011

Повідомлення про виникнення особливої інформації про ПуАТ «КБ «Акордбанк»

 1. Загальні відомості

1.1. Повне найменування емітента:    Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Акордбанк».

1.2. Організаційно-правова форма емітента:    Акціонерне товариство.

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента:    35960913.

1.4. Місцезнаходження емітента:    Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд.6.

1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента:    0445939960.

1.6. Електронна поштова адреса емітента:   gusak@accordbank.com.ua

1.7. Веб-сайт емітента:    www.accordbank.com.ua

1.8. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації:    www.accordbank.com.ua

1.9. Вид особливої інформації:    Інформація про зміну складу посадових осіб емітента.

 

2. Текст повідомлення

Рішенням Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк» (протокол від 15.06.2011 р.), за ініціативою акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк»:

- достроково припинено повноваження: Голови Спостережної Ради Губенко Світлани Миколаївни, члена Спостережної Ради Бабича Ярослава Леонідовича, члена Спостережної Ради Печовала Віктора Івановича, Голови Ревізійної комісії Глинянчук Віолети Іванівни, члена Ревізійної комісії Архипенко Сергія Миколайовича, члена Ревізійної комісії Кам’янської Наталії Миколаївни;

- обрано на посаду: Голови Спостережної Ради Ратушнюк Ольгу Яківну, члена Спостережної Ради Кириченко Віктора Миколайовича, члена Спостережної Ради Фесенко Світлану Іллівну, Голови Ревізійної комісії Кам’янську Наталію Миколаївну, члена Ревізійної комісії Архипенко Сергія Миколайовича, члена Ревізійної комісії Глинянчук Віолету Іванівну.

Губенко Світлана Миколаївна: достроково припинено повноваження на посаді Голови Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк»; на посаді перебувала з 22.09.2009р.; акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Бабич Ярослав Леонідович: достроково припинено повноваження на посаді члена Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк»; на посаді перебував з 22.09.2009р.; акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Печовал Віктор Іванович: достроково припинено повноваження на посаді члена Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк»; на посаді перебував з 22.09.2009р.; акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Ратушнюк Ольга Яківна: обрана на посаду Голови Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» на строк 3 роки; володіє акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» в кількості 1 шт., частка у загальній кількості голосуючих акцій складає 0,001%; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Кириченко Віктор Миколайович: обраний на посаду члена Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» на строк 3 роки; володіє акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» в кількості 20000 шт., частка у загальній кількості голосуючих акцій складає 20,7469%; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Фесенко Світлана Іллівна: обрана на посаду члена Спостережної Ради ПуАТ «КБ «Акордбанк» на строк 3 роки; володіє акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» в кількості 20000 шт., частка у загальній кількості голосуючих акцій складає 20,7469%; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Глинянчук Віолета Іванівна: достроково припинено повноваження на посаді Голови Ревізійної комісії ПуАТ «КБ «Акордбанк»; на посаді перебувала з 22.09.2009р.; обрана на посаду члена Ревізійної комісії ПуАТ «КБ «Акордбанк» на строк 5 років; акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Архипенко Сергій Миколайович: достроково припинено повноваження на посаді члена Ревізійної комісії ПуАТ «КБ «Акордбанк»; на посаді перебував з 22.09.2009р.; обраний на посаду члена Ревізійної комісії ПуАТ «КБ «Акордбанк» на строк 5 років; акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Кам’янська Наталія Миколаївна: достроково припинено повноваження на посаді члена Ревізійної комісії ПуАТ «КБ «Акордбанк»; на посаді перебувала з 22.09.2009р.; обрана на посаду Голови Ревізійної комісії ПуАТ «КБ «Акордбанк» на строк 5 років; акціями ПуАТ «КБ «Акордбанк» та часткою у загальній кількості голосуючих акцій не володіє; непогашеної судимості за злочини, вчинені з корисливих мотивів, чи злочини у сфері господарської, службової діяльності не має.

Інформація про зміну складу посадових осіб ПуАТ «КБ «Акордбанк»


з/п

Дата
прийняття
рішення

Назва
уповноваженого
органу
емітента,
який
прийняв
рішення

Зміни
(призначено,
звільнено
або
відсторонено)

Посада

Строк, на
який особу
призначено
(обрано)
або строк,
протягом
якого особа
обіймала
посаду (роки)

Прізвище, ім'я, по батькові

Паспортні дані
фізичної особи
(серія, номер,
дата видачі,
орган, який видав)

Володіє
часткою в
статутному
капіталі
емітента
(відсотки)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

звільнено

Голова Спостережної Ради ПуАТ "КБ "Акордбанк"

1

Губенко Світлана Миколаївна

згоди на розкриття не надано

0

2

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

звільнено

Член Спостережної Ради ПуАТ "КБ "Акордбанк"

1

Бабич Ярослав Леонідович

згоди на розкриття не надано

0

3

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

звільнено

Член Спостережної Ради ПуАТ "КБ "Акордбанк"

1

Печовал Віктор Іванович

згоди на розкриття не надано

0

4

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

призначено

Голова Спостережної Ради ПуАТ "КБ "Акордбанк"

3

Ратушнюк Ольга Яківна

згоди на розкриття не надано

0.001

5

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

призначено

Член Спостережної Ради ПуАТ "КБ "Акордбанк"

3

Кириченко Віктор Миколайович

згоди на розкриття не надано

20.7469

6

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

призначено

Член Спостережної Ради ПуАТ "КБ "Акордбанк"

3

Фесенко Світлана Іллівна

згоди на розкриття не надано

20.7469

7

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

звільнено

Голова Ревізійної комісії ПуАТ "КБ "Акордбанк"

1

Глинянчук Віолета Іванівна

згоди на розкриття не надано

0

8

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

звільнено

Член Ревізійної комісії ПуАТ "КБ "Акордбанк"

1

Архипенко Сергій Миколайович

згоди на розкриття не надано

0

9

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

звільнено

Член Ревізійної комісії ПуАТ "КБ "Акордбанк"

1

Кам`янська Наталія Миколаївна

згоди на розкриття не надано

0

10

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

призначено

Голова Ревізійної комісії ПуАТ "КБ "Акордбанк"

5

Кам`янська Наталія Миколаївна

згоди на розкриття не надано

0

11

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

призначено

Член Ревізійної комісії ПуАТ "КБ "Акордбанк"

5

Архипенко Сергій Миколайович

згоди на розкриття не надано

0

12

15.06.2011

Загальні збори акціонерів ПуАТ "КБ "Акордбанк"

призначено

Член Ревізійної комісії ПуАТ "КБ "Акордбанк"

5

Глинянчук Віолета Іванівна

згоди на розкриття не надано

0

 

3. Підпис

3.1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься в повідомленні.

3.2. Голова Правління З.П.Кот, 15.06.2011 р.

Усього: 249
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США28.0028.12
Євро32.1632.39
Російський рубль0.3600.429
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк26.2028.24
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий07.2007.50
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 19.10.2018
EUR / USD USD / EUR
1,1410 0,8690

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 19.10.2018
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 28,00 28,30
EUR (978) 32,05 32,55
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua