Новини

05.07.2012

Акордбанк дарує квитки на Red Hot Chili Peppers за клік Like

Кожен, хто натисне Like на сторінку Акордбанку в Facebook, а також поділиться акцією від банку, стає учасником розіграшу 2 квитків на одне з найяскравіших шоу цього літа – концерт Red Hot Chili Peppers у м. Києві.

Легендарні Red Hot Chili Peppers приїжджають до України з новим альбомом «I’m with You». «Назва альбому збігається з концепцією акційних продуктів від Акордбанку «4 You – 4 роки для Вас», тому ми просто не мали права не зробити такий подарунок нашим клієнтам та користувачам сторінки Акордбанку в соціальних мережах», - відзначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Red Hot Chili Peppers – це сім Греммі, 85 мільйонів проданих платівок у всьому світі, незліченна кількість щорічних премій і вершин чартів. Разом з RHCP на сцені НСК «Олімпійський» виступлять ще дві групи: англійські рокери Kasabian і The Vaccines.

Нагадуємо, що «Літо подарунків» від Акордбанк – акція (діє до 4 серпня 2012), яка включає 4-місячний депозит «4 You» з 21% річних у гривні і 10% в дол. США, спеціальні тарифи для бізнесу, а також розіграш квитків на концерт Мадонни в м. Києві серед клієнтів.
У розіграші квитків на концерт RHCP візьме участь кожен, хто натисне Like на сторінку Акордбанку, а також поділиться постом з акцією до 12.00 20 липня 2012 року. Концерт відбудеться 25 липня 2012 року на НСК «Олімпійський».

Результати акції та подяки переможців на сторінці Акордбанку у Facebook

04.07.2012

Акцію «Літо подарунків» продовжено

ПуАТ "КБ "Акордбанк" продовжив акційний депозит «4You» на 4 тижні. Кожен, хто не встиг скористатись ексклюзивною пропозицією банку у червні, отримує таку можливість у липні. Завдяки унікальним умовам, акційний депозит лише за 4 тижні залучив понад 12 млн. грн.

«4 You – 4 роки для Вас» - депозит, розроблений на честь 4-ого Дня народження "Акордбанку". Це депозит строком 4 місяці, що пропонує 21% річних в національній валюті і 10% в доларах США. Оформлення картки MasterCard CirrusMaestro здійснюється безкоштовно, відсотки нараховуються щомісячно, при цьому зняття коштів з депозитної картки «Акордбанка» здійснюється без комісії, у тому числі в банкоматах банків-партнерів мережі «Радіус».

Кожен вкладник стає учасником розіграшу квитків на концерт Мадонни у м. Києві.
Підписуйтесь на новини Акордбанку в соціальній мережі Facebook і замовляйте акційні продукти з сайту.

Замовити депозит

22.06.2012

«Акордбанку» присвоєно кредитний рейтинг uaBBB

Рейтинговеагентство «Експерт Рейтинг» присвоїло ПуАТ "КБ "Акордбанк" кредитний рейтинг на рівні uaBBB за національною шкалою, який підтверджує добрий рівень стійкості компанії, у тому числі під дією зовнішніх несприятливих чинників. Такий інвестиційний рівень рейтингової оцінки зроблений на підставі високих показників результатів діяльності «Акордбанку».

Створений у 2008 році, банк веде прибуткову діяльність, демонструє динамічне зростання всіх показників, і вже у 2012 році увійшов до ТОР-100 банків України за обсягом залучених депозитів фізичних осіб, що підтверджує високий рівень довіри до діяльності банку.

За період з 01.04.2011 до 01.04.2012 активи Банку збільшилися на 38,08% (при середньоринковому темпі приросту — 8,79%), приріст кредитного портфелю склав 83,54% (при тому, що сукупний кредитний портфель банківської системи України скоротився на 12,77%), а обсяг залучених Банком ресурсів зріс на 55,01% (тоді як в середньому за системою зобов'язання збільшилися на 7,43%).

Згідно з оцінкою аналітичної служби «Експерт-рейтинг», показники достатності власного капіталу ПуАТ «КБ «Акордбанк» демонструють хороший рівень його платоспроможності. Маленька частка недіючих кредитів (1,09%), невисокий показник співвідношення резервів під знецінення кредитів до кредитного портфелю (1,09% при середньоринковому значенні — 21,45%) і суворе дотримання нормативів НБУ свідчать про відносно низький рівень концентрації ризиків в кредитному портфелі Акордбанка. Добра галузева диверсифікація кредитного портфелю демонструє помірну залежність Банку від галузевих ризиків.

Аналіз нормативів миттєвої, поточної і короткострокової ліквідності за станом на 01.04.2012 демонструє  хороший рівень ліквідності ПУАТ «КБ «Акордбанк», що дозволяє йому своєчасно і в повному обсязі виконувати зобов'язання перед клієнтами, інвесторами та іншими контрагентами. Високі показники ліквідності вказують на наявність в Банку певного запасу ресурсів для подальшого нарощування портфелю прибуткових активів.

На думку Агентства, Акордбанка має всі передумови для подальшого поліпшення показників прибутковості, чому сприяють його активний розвиток шляхом впровадження нових банківських продуктів і збільшення клієнтської бази.

21.06.2012

Madonna «4 You» від Акордбанк

"Акордбанк" продовжує дарувати подарунки на честь свого 4 Дня народження. Кожен вкладник депозиту «4 You» від Акордбанк стає учасником розіграшу 2 квитків на концерт Мадонни в м. Києві.

Перший концерт світової легенди поп-музики в Україні символічно для нас відбудеться 4 серпня 2012 року. Вона виступить на арені НСК «Олімпійський», яка обіцяє бути заповнена фанатами зі всієї України та близького зарубіжжя.

«Депозит «4 You», як і інші акційні продукти, наші клієнти вже оцінили, а об'єм залучених вкладів буквально за тиждень перевищив 5  млн. грн. Ми дякуємо клієнтам за довіру таким скромним, але впевнена, дуже приємним подарунком», - додала Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк».

Нагадуємо, що «Літо подарунків» від Акордбанк – акція, яка включає 4-місячний депозит «4 You» з 21% річних в гривні і 10% в дол. США, «Прибутковий Акорд» в подарунок, спеціальні тарифи для бізнесу, а також безліч інших подарунків для клієнтів банку і тих, хто підписаний на новини Акордбанку в Facebook. Замовляйте акційні продукти прямо на сайті www.accordbank.com.ua.

20.06.2012

Подорожуй з "Акордбанк"

 

У найпопулярніший сезон для подорожей ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує клієнтам послугу оплати турів та поїздок на найвигідніших умовах.
Кожен клієнт туристичного агентства сьогодні зіштовхується з необхідністю оплати його послуг, а також турів за допомогою банківського платежу. «Акордбанк» надає Вам можливість зробити оплату оперативно з мінімальними витратами. Комісія складає лише 0,5% від вартості подорожі.

Крім того, лише в червні «Акордбанк» також дарує клієнтам «Прибутковий Акорд», забезпечуючи до 500 грн. економії на Вашу відпустку. «Прибутковий Акорд» - це чіпова карта з поточним рахунком і високим прибутком на залишку (до 10% річних), а також можливістю оформлення овердрафту. «Прибутковий Акорд» діє лише для чіпових карт Mastercard Standard і Platinum зі спеціальним картографічним шифруванням, які не лише гарантують безпеку Ваших коштів, але й приймаються всіма терміналами, не обмежуючи свободу Ваших подорожей.

Наявність такої карти і залишку коштів на ній також ідеально замінює Travel check, а також є безперечним підтвердженням Вашої платоспроможності в консульських органах при отриманні віз. Банк завжди надасть Вам довідки про наявність банківського рахунку і суми залишку коштів на Вашій картці.

Кожен, хто розраховується картками Mastercard, також стає учасником акції «Відкривайте Україну з Акордбанк і Mastercard», в рамках якої щомісяця розігрується 5 поїздок живописними місцями України. Деталі на www.accordbank.com.ua.

15.06.2012

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Загальними зборами акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк» (протокол від 14.06.2012 р.) прийняте рішення здійснити викуп простих іменних акцій ПуАТ «КБ «Акордбанк», бездокументарної форми існування, в кількості 639 штук, що складає 0,6629% від статутного фонду , з метою задоволення вимоги акціонера-фізичної особи та перепродажу даного пакету акцій протягом року з моменту викупу. Деталі>>>

15.06.2012

Акція «Літо подарунків» від Акордбанк залучила понад 2 млн. грн. за 3 дні

"Акордбанк" проводить акцію до 4-річчя банку, що отримала назву «Літо подарунків».  Акційний «Прибутковий Акорд» і депозит «4 You» лише за 3 дні залучили понад 2 млн. грн. Завдяки унікальним умовам депозит «4 You» став також «депозитом місяця» за версією одного з провідних банківських порталів banki.ua.

«Якісний продукт і високий рівень обслуговування, увага та індивідуальний підхід – це все, що необхідне клієнтові сьогодні, і саме це пропонує Акордбанк», - відзначила  Начальник управління розвитку бізнесу Катерина Печовал, - «Ми дякуємо клієнтам за довіру і високу оцінку наших послуг».

«Літо подарунків від Акордбанк» - програма, яка включає ряд щедрих тарифів, ексклюзивних продуктів і яскравих подарунків для клієнтів банку:

  • «4 You» - депозит на  4 місяці, який пропонує 21% в гривні і 10% річних в дол. США із щомісячною виплатою %, а також можливість виграти квиток на концерт Madonna у Києві

Замовити депозит

Замовити послугу

Акція для індивідуальних клієнтів діє лише 4 тижні. Крім того, клієнти банку і той, хто підписаний на його новини в Facebook, стають учасниками розіграшу запрошень на найяскравіші шоу літа.

Також «Акордбанк» підготував спеціальну пропозицію для бізнесу – тарифи за обслуговування для нових клієнтів знижені до нуля! Дана акція діє лише 4 місяці.

12.06.2012

Відкривайте Україну з Акордбанк та MasterCard

 

Акордбанк приєднався до акції MasterCard «Відкриваймо Україну разом».
Розраховуйтеся картками MasterCard® або Maestro®  та отримуйте можливість здійснити захопливу подорож Україною.

Щомісяця на Вас чекають 5 подорожей на двох мальовничими містами України. Справжнє диво поруч…

Акція діє на всій території України з 10 червня 2012 року по 30 листопада 2012 року включно тільки для повнолітніх.

07.06.2012

Акційний тарифний пакет для бізнесу від Акордбанк

В рамках акції «Літо дарунків від Акордбанк» ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує спеціальний тарифний пакет для нових корпоративних клієнтів. Лише 4 місяці послуги банку з відкриття та ведення поточних рахунків, обслуговування за системою Internet Banking і платіжні операції не тарифікуються. Крім того, клієнтові пропонується 4% прибутку на залишок за поточним рахунком без обмежень у сумі залишку або руху коштів.

«Ми забезпечуємо всі умови для гармонії співпраці з Акордбанк – від простоти взаємодії і оперативності обслуговування до гнучкості тарифної і процентної політики Банку, в яких і проявляється наш індивідуальний підхід. Тепер же до ряду переваг ми додаємо дуже вигідні тарифи по обслуговуванню бізнесу, а якщо бути точною – відсутність тих комісій Банку, які є найвитратнішими для бізнесу», - відзначила Начальник управління розвитку бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

Акційна пропозиція діє лише 4 місяці, спеціальні тарифи активні протягом 4 місяців з дати підписання договору на обслуговування в Акордбанку. Крім того, керівник компанії, яка стає новим клієнтом Акордбанка, отримує «Прибутковий Акорд» - платіжну карту Mastercard Standard Chip або Mastercard Platinum Chip з 7% і 10% на залишок відповідно і можливістю оформити овердрафт, - в подарунок.

Акція «Літо подарунків від Акордбанк» стартувала 4 червня 2012 року в день 4-ого Дня народження банку. Вона включає ряд акційних продуктів, зокрема депозит  «4 You» з 21% річних, розіграш подарунків і запрошень на найяскравіші шоу літа серед клієнтів банку,  а також серед підписувачів новин банку в соціальній мережі Facebook.

Всі пропозиції діють в кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні.

Тарифи

05.06.2012

Акційний депозит «4 You» від Акордбанк

 

На честь 4-ого Дня народження Акордбанк дарує клієнтам приємні сюрпризи.  Новим акційним продуктом для приватних клієнтів став Депозит «4 You – 4 роки Для Вас”.

Депозит «4 You» - ексклюзивна пропозиція на ринку України. Це депозит терміном на 4 місяці, що пропонує 21% річних в національній валюті і 10% в доларах США. Оформлення картки Master Card CirrusMaestro безкоштовно, відсотки нараховуються щомісячно, при цьому зняття коштів з депозитної карти «Акордбанка» здійснюється без комісії, у тому числі в банкоматах банків-партнерів мережі «Радіус».

Депозит «4 You»  поєднав не лише дуже високу ставку доходу для клієнтів, але і невелику суму мінімального вкладу, яка складає лише 400 гривень. «Це – справжній подарунок нашим клієнтам і співробітникам з вдячністю за 4 роки успішного розвитку», - відзначила Начальник управління розвитку бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал, - «Термін дії депозиту обумовлений не лише символічною для нас цифрою 4, ми прислухаємося до клієнтів і враховуємо їхні побажання щодо умов розміщення депозитів».

Депозит «4 You – 4 роки Для Вас» Ви зможете оформити у кожному відділенні банку, а замовити зараз.

05.06.2012

«Літо подарунків від Акордбанк»

На честь свого 4-ого Дня народження ПУАТ "КБ "Акордбанк" проводить акцію «Літо подарунків від Акордбанк».  Першим подарунком для приватних клієнтів стане безкоштовний «Прибутковий Акорд». Лише впродовж червня картки Mastercard Standard Chip або Platinum Chip за програмою «Прибутковий Акорд» можуть бути оформлені безкоштовно, що гарантує до 500 грн. економії для клієнтів банку.

«Прибутковий Акорд» - платіжні карти Mastercard Standard Chip і Mastercard Platinum Chip, які є уособленням безпеки і високого статусу у всьому світі, надають можливість їх власникам отримувати 7% і 10% на залишок по поточному рахунку в гривнах і  до 5% в доларах США. Клієнт не лише має вільний доступ до ресурсів, але і може оформити овердрафт на цей же рахунок.

За умови поповнення рахунку в день його відкриття лише в червні місяці клієнти можуть оформити карту безкоштовно. Мінімальна сума поповнення складає 500 грн. або 100 дол. США для Mastercard Standard Chip, 1000 грн. або 200 дол. США для карти Mastercard Platinum Chip.

Скористатися акційною пропозицією можна в кожному відділенні «Акордбанк». Не пропустіть можливість отримувати додатковий прибуток без жодних витрат. Детальніше за тел. (044) 538-18-61.

01.06.2012

Сезони вдалих покупок від MasterCard та Акордбанк

 

 

 

 

 

 

З 1 по 30 червня 2012 року розраховуйтесь карткою MasterCard® або Maestro® і гарантовано отримуйте знижки або додаткові привілеї та бонуси:

  • 5% знижки в мережі магазинів «ІНТЕРТОП»
  • 5% знижки на авіаквитки на всі напрямки з kbp.ua

Ви також станете учасником розіграшу одного із 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який Ви зможете використати в одній із мереж-партнерів на Ваш вибір:

  • мережа магазинів «ІНТЕРТОП»
  • авіаквитки на kbp.ua
  • враження у подарунок

01.06.2012

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів станом на 31 травня 2012 р., отриманого ПуАТ «КБ «Акордбанк» 01.06.2012р. від депозитарію цінних паперів ПрАТ «ВДЦП», розподіл пакетів акцій голосуючих фізичних осіб змінено. Детальніше

28.05.2012

iCardBanking від Акордбанк

ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує нову послугу для клієнтів банку iCardBanking - можливість за допомогою Інтернету контролювати стан і рух засобів по картковому рахунку

iCardBanking - послуга віддаленого доступу до власного рахунку, яка надає можливість отримувати інформацію про залишок, формувати виписки, блокувати або розблоковувати платіжні карти у разі потреби.

«При втраті карти часто втрачається і номер клієнтської підтримки, з icardbanking клієнт зможе самостійно заблокувати карту з будь-якої точки планети, маючи лише доступ до інтернету, заощадивши час і витрати на дзвінок з-за кордону, наприклад», - відзначила Ірина Антоненко, Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПУАТ "КБ "Акордбанк, - "Тому iCardBanking – це додатковий комфорт і безпека для наших клієнтів».

Вартість iCardBanking складає 20 грн. в місяць. Для підключення послуги досить заповнити заяву у відділеннях банку. Оформити заявку можна на сайті.

21.05.2012

Акордбанк – меценат дитячого музичного фестивалю «Конвалія»

ПуАТ "КБ "Акордбанк" підтримав Міжнародний дитячий і юнацький фестиваль російської класичної музики «Конвалія», який вже більше 10 років проводиться в м. Харків і присвячений Перемозі у Великій Вітчизняній Війні.

Харків широко відомий своїми культурними традиціями і багатою творчою спадщиною. У Міжнародному фестивалі «Конвалія» бере участь не менше 400 учасників з різних міст України, Росії, Білорусі і Молдови у віці від 6 до 16 років. Оцінює професіоналізм і художність виконання учасників конкурсу високо кваліфіковане журі.

Це - прекрасний захід, який не лише дає можливість молодим даруванням проявити себе, але й не дозволяє нам забути про великий День перемоги. «Пам'ять і вдячність за цей День – це фундамент нашої країни, музика завжди об'єднувала і освітлювала наше життя, а діти і їх посмішки – це наше майбутнє. Величезну вдячність ми висловлюємо організаторам конкурсу і особисто Директорові 13-ої школи імені Коляди за те, що об'єднали все це в одному фестивалі, спасибі Харкову за підтримку конкурсу і всім його учасникам за щирість, віддачу, працьовитість  і талант»,  - звернулася до учасників і гостей фестивалю Світлана Коровіна, Керівник Харківської регіональної дирекції ПУАТ КБ «Акордбанк».

«Акордбанк» також подарував окремий приз трьом талановитим учасникам з Харкова – подарунковий сертифікат на оформлення депозиту «Казка» у розмірі 500 грн. - і подарунок всім учасникам і глядачам святкового закриття фестивалю – виступ піаніста і композитора,  автора інструментального твору, що став Мелодією «Акордбанку», Євгенія Хмари.

«Акордбанк» привітав ветеранів не лише в Харкові, але і в Києві, Херсоні і Одесі. Ветерани і Діти війни, які є клієнтами банку, також отримали подарункові сертифікати на оплату комунальних послуг у відділеннях банку. «Ми віримо, що наше майбутнє багато в чому залежить від того, що ми робимо сьогодні, тому ми пам'ятаємо і говоримо «дякую»», - додала Катерина Печовал, Начальник управління розвитку бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк».

Усього: 289
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США24.3224.47
Євро26.4026.60
Російський рубль0.3000.380
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк23.1025.00
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.7006.20
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 25.02.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0810 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 25.02.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 24,35 24,60
EUR (978) 26,40 26,70
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua