Новини

20.03.2012

Акордбанк дарує своїм клієнтам квитки на "Концерт Турецького"

Кожен,
хто скористається послугою «Прибутковий Акорд»
та відкриє платіжну картку MasterCard Standard Chip або MasterCard Platinum Chip в Акордбанк
з 20 березня по 10 квітня 2012 року,
cтає учасником розіграшу квитків на унікальний концерт в рамках ювілейного туру «Святковий концерт Михайло Турецький 50».

Концерт «Хору Турецького» відбудеться за участю "Сопрано 10"- найкращих жіночих голосів: від найнижчого - меццо-сопрано, до найвищого - колоратурного сопрано.

Свято живого звуку і голосу, найвищої виконавської майстерності, щирості, жіночності та чарівності відбудеться 17 квітня 2012 року у Палаці «Україна». І тільки клієнти «Акордбанку» мають можливість одержати запрошення на двох у подарунок.


19.03.2012

Cosmopolitan Shopping Night

Лише у ніч з 30 на 31 березня, розраховуючись MasterCard/Maestro, отримайте додатково 5% знижки на оновлення гардеробу.

Акція діє у найкращих торгових центрах 5 міст України:

 • Київ – ТРЦ «Караван», вул. Лугова, 12
 • Харків – ТРЦ «Караван», вул. Георїв праці, 7
 • Львів – ТРЦ King Cross Leopolis, вул. Стрийська
 • Дніпропетровськ – ТРК «МІСТ-Сіті», вул. Глінки, 2
 • Одеса – ТРЦ Riviera Shopping City, Фонтанка

Найкращі бренди підготували сюрпризи, спеціальні пропозиції та знижки до 70 % саме для Вас!

Гостей шоппінгу розважатимуть DJ, PJ, відвідувачів чекають конкурси, подарунки та фото від фотографів журналу Cosmopolitan.

Акордбанк – афілійований член міжнародної платіжної системи MasterCard International. З MasterCard ще більше знижок!

19.03.2012

Нові можливості «Прибуткового Акорду»

ПУАТ «КБ «Акордбанк» представив на ринку новий продукт – «Прибутковий Акорд», що поєднує в собі поточний рахунок, депозит та овердрафт. Клієнтам пропонується 7% на залишок на поточному рахунку в гривні з картrою Mastercard Standard Chip і 10% з Mastercard Platinum Chip. Відтепер «Прибутковий Акорд» працює і для рахунків в доларах США.

Новий «Прибутковий Акорд» - платіжні карти Mastercard Standard Chip і Mastercard Platinum Chip, які є уособленням безпеки і високого статусу у всьому світі, що надають можливість їх власникам отримувати до 5%  на залишок на поточному рахунку в доларах. Клієнти також мають можливість при необхідності оформити овердрафт на цю ж карту.

«Прибутковий Акорд» дійсний лише для чипових карт, тому що ми піклуємося про безпеку коштів клієнтів» - відзначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПУАТ «КБ «Акордбанк» Ірина Антоненко. – «Візуально така картка відрізняється лише наявністю чіпа, але якісно –захищена від підробок спеціальним картографічним шифруванням, що відповідає стандартам зарубіжних терміналів.»

Придбати платіжні карти можна в кожному відділенні «Акордбанку». Вартість Mastercard Standard Chip складає лише 150 грн.,  Platinum Chip – 500 грн.

Власники зарплатних карток «Акорбанку» також можуть скористатися можливостями «Прибуткового Акорду».

06.03.2012

Акордбанк вітає українських жінок зі святом весни!

В Києві, Харкові, Одесі та Херсоні відбулася акція "Мільйон троянд від Акордбанку".

Кожна жінка, що проходила повз наше відділення або на центральних вулицях міст, одержала троянду від Акордбанку.

Дякуємо кожній із Вас за усмішку і щирість. І вітаємо всіх жінок України з 8 Березня!

01.03.2012

«Прибутковий Акорд» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» представляє на ринку новий продукт – поєднання поточного рахунку і депозиту в одній картці. «Прибутковий Акорд» - платіжні картки MasterCard Standard Chip і MasterCard Platinum Chip, які є символом безпеки і високого статусу у всьому світі, відтепер надають можливість її власникам отримувати до 10% на залишок за поточним рахунком.

«Прибутковий Акорд» відкриває якісно нові можливості для клієнтів банку.
«Придбавши картки MasterCard Standard Chip або Platinum Chip в «Акордбанк», клієнти мають вільний доступ до грошей на рахунку, одержують додатковий дохід у розмірі 7% і 10% на залишок відповідно, а також мають можливість за необхідності оформити овердрафт» - зазначила Начальник управління розвитку карткового бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Антоненко Ірина.

Придбати платіжні картки можна у кожному відділенні «Акордбанк». Вартість MasterCard Standard Chip складає лише 150 грн, Platinum Chip – 500 грн. Картки «Акордбанку» забезпечують безпеку і прибуткове зберігання коштів клієнтів, надаючи ряд додаткових можливостей та переваг.

24.02.2012

«Депозитна гама» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» пропонує приватним особам новий депозит під назвою «Депозитна гама» зі зростаючою з кожним місяцем ставкою і щомісячною виплатою відсотків.

«Ставка за новим депозитом кожен місяць зростає на 1% і як по нотам гами рухається по висхідній.» - пояснює Начальник управління розвитку бізнесу ПуАО «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

«Депозитна гама» - унікальний продукт, який надає можливість щомісячно одержувати відсотки за депозитом. Депозитна ставка досягає 21% річних для вкладів в національній валюті, 9% для вкладів в доларах США і 8,5% в Євро. Мінімальна сума вкладу складає 1000 UAH, 100 USD/EUR.

08.02.2012

Повідомлення про Загальні збори акціонерів

ПуАТ КБ "Акордбанк" повідомляє про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «Акордбанк», які відбудуться 22 березня 2012 року о 14.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «Акордбанк», зал засідань. Детальніше

01.02.2012

+2% до депозиту вкладникам Акордбанку у м. Харків

Харківська регіональна дирекція  ПуАТ «КБ «Акордбанк» оголошує акцію на честь відкриття:

 • перші 10 вкладників гарантовано отримують +2% до процентної ставки по депозиту до 20.02.2012;
 • перші 100 - одержують +1% до процентної ставки по депозиту (акція діє до 1.04.2012 року).

Відділення Акордбанку у м. Харкові на вул. Леніна 35А (вул. Ляпунова)  відчинило двері 1 лютого 2012 року. Це – відділення зі зручним для Вас графіком роботи, що надає повний спектр банківських послуг, пропонує індивідуальні сейфи, миттєві картки, використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, надає можливість сплачувати за комунальні послуги без комісій, впроваджує програми лояльності та дарує бонуси.

ПуАТ «КБ «Акордбанк» має високі стандарти обслуговування клієнтів, в повній мірі реалізовані в Харківському відділенні. «Наша присутність у першій столиці країни закріпить позиції Акордбанку на ринку України» - зазначив Голова правління «Акордбанк» Солнцев Ігор Михайлович.

31.01.2012

Сезони вдалих покупок з MasterCard®

Шановний Клієнте!

Акордбанк високо цінує співпрацю з кожним клієнтом і пропонує Вам взяти участь у спільній програмі «MasterCard®. Сезони вдалих покупок».

Взимку на Вас чекають наступні пропозиції:

 • 50% знижки на другий товар у чеку в торговій мережі «Фокстрот. Техніка для дому» на побутову техніку та електроніку
 • 10% знижки на підйомники та прокат у гірськолижному комплексі «Протасів Яр»
 • 10% знижки на інструктаж у гірськолижній школі «Оленів»

Отримайте додаткову перевагу від розрахунків карткоюMasterCard® або Maestro® – шанс стати власником одного з 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який Ви зможете використати в одній із мереж-партнерів на Ваш вибір:

 • мережа магазинів «Фокстрот»
 • гірськолижний комплекс «Протасів Яр»

Платіжні картки Акордбанку
Детальні умови акції – на сайті MasterCard
Акція діє на території України в мережах партнерів, перелік яких наведено в офіційних правилах акції.

Період проведення акції:
у мережі магазинів «Фокстрот» акція триває з 15 грудня 2011 року по 29 лютого 2012 року включно; у гірськолижному комплексі «Протасів Яр» та гірськолижній школі «Оленів» – із 27 січня по 31 березня 2012 року включно.

30.01.2012

Акордбанк відкриває нове відділення у м. Харків

Присутній у Києві, Одесі та Херсоні, Акордбанк розширює географію на Схід України. З 1 лютого 2012 року в м. Харкові розпочне роботу Харківська регіональна дирекція  ПуАТ «КБ «Акордбанк». Відділення знаходиться на вул. Леніна 35А на перетині з вул. Ляпунова у престижному центральному районі міста.

Акордбанк – це команда фахівців із величезним досвідом в банківському секторі, які в роботі наслідують певні принципи, єдині для кожного співробітника і кожного відділення, а саме: високі стандарти обслуговування; простота взаємодії; злагодженість роботи команди; інновації та мобільність; гармонійність партнерства.
Важливим фактором у виборі приміщення для нового відділення Акордбанку стало те, що це – окрема будівля колишнього банку, обладнана технологічно за найвищими стандартами безпеки. «Таким чином, ми виконуємо одну із основних вимог до роботи відділень Акордбанку - гарантуємо високий рівень обслуговування як приватних, так і корпоративних клієнтів вже з першого дня роботи банку у м. Харків» - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу  ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерина Печовал.

12.01.2012

Прозорі умови кредитування в Акордбанку

Акордбанк спрощує умови кредитування фізичних осіб. Ми цінуємо Ваш час, тому всі вимоги до позичальника приведені в єдиний доступний формат – жодних прихованих умов чи комісій, швидкі та прозорі рішення по наданню кредитів.

Ми пропонуємо наступні види кредитів:

 • кредит під заставу депозиту на фінансування власних поточних потреб;
 • кредит на поточні потреби під заставу нерухомого майна;
 • кредит на придбання нерухомого майна;
 • кредит на поточні потреби під заставу автомобіля;
 • кредит на придбання нового автомобіля;
 • овердрафт на зарплатному картковому рахунку.

Розгорнуту інформацію щодо умов кредитування в Акордбанку Ви також можете одержати в наших відділеннях та за телефоном гарячої лінії Акордбанку 0 800 503 8 800

10.01.2012

Послуги ПуАТ "КБ "Акордбанк" стають доступнішими

З метою забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів з 04 січня 2012 року години роботи кас ПуАТ "КБ "Акордбанк" по вул.Стеценко,6 (м.Київ) подовжено. З понеділка по четвер каси банку до Ваших послуг з 9.00 год. до 17.00, в п'ятницю - з 9.00 год. до 16.00.

06.01.2012

Акордбанк вітає з Новим роком!

Колектив «Акордбанку» щиро поздоровляє всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай труднощі та випробування залишаться у минулому році, а 2012-ий стане часом зростання, благополуччя та процвітання всієї України!
Христос народився!

16.12.2011

ПуАТ "КБ "Акордбанк" почав випуск чіпових платіжних карток MasterCard Standard та MasterCard Platinum

Картки з чіпом – платіжні картки з високим рівнем безпеки, оскільки інформацію, що міститься на мікропроцесорі, надійно захищено спеціальним криптографічним шифруванням. Картка дуже зручна у користуванні (для підтвердження операції клієнту достатньо ввести PIN-код). Персонал у торговельних точках не має необхідності вимагати у покупця підпис та/або документ, що підтверджують власника персональної картки. Замовити картку

15.12.2011

ПуАТ«КБ «Акордбанк» впроваджує нові умови депозитних вкладів для корпоративних та приватних клієнтів

Фізичні особи можуть обирати вклади за програмами залежно від суми, строку, умов поповнення та виплати відсотків. Ставка відповідно до виду вкладу може становити до 19% в національній і до 8 % в доларах США.

Юридичним особам пропонуються депозитні ставки до 18% в національній валюті.  Додаткові бонуси до 1% в гривні та 0,5% за умов вкладу в доларах надаються клієнтам, що мають зарплатний проект у банку, чи розміщують суму від 500 тис. грн. або 100 тис. доларів США, Євро.

Усього: 289
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США24.3224.47
Євро26.4026.60
Російський рубль0.3000.380
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк23.1025.00
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.7006.20
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 25.02.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0810 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 25.02.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 24,35 24,60
EUR (978) 26,40 26,70
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua