Новини

12.10.2018

З Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови!

Акордбанк вітає Вас із наступаючими святами!

Бажаємо всім українцям нових перемог, миру та любові до своєї країни, а нашим захисникам – здоров'я, сили, мужності та надійного тилу!

Інформуємо Вас про регламент роботи відділень Акордбанку у передсвяткові та святкові дні:

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ БАНКУ
(12.10.2018 – 16.10.2018)

12.10.2018 Банк працює в звичайному режимі
13.10–15.10.2018 Вихідні дні
16.10.2018 Банк працює в звичайному режимі

Будь ласка, враховуйте цю інформацію при плануванні проведення операцій. Сподіваємось, що надана інформація буде корисною для Вас.

З повагою,
Адміністрація ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

11.10.2018

Нове відділення Акордбанку у м. Вінниця

10 жовтня 2018 року Акордбанк почав свою роботу у місті Вінниця. Нове відділення відкрилося за адресою: вул. Замостянська, 34 А, прим. 32
Режим роботи відділення: Пн-Пт 9:00 – 18:00 (каси 9:00 – 17:30)

Відділення надає повний спектр банківських послуг для фізичних та юридичних осіб, а також забезпечує швидке та комфортне обслуговування клієнтів.

Акордбанк активно розвивається і стає ближче до своїх клієнтів.
Сьогодні мережа Акордбанку налічує 65 відділень та 2 інформаційно-консультаційних центри. За кількістю відділень Банк входить у ТОП-20 українських банків по розгалуженості мережі, та є одним з не багатьох хто розширює, а не скорочує свої представництва.

Чекаємо на Вас у наших відділеннях!

25.09.2018

Сплачуйте за кредити онлайн, в будь-який зручний для Вас час!

Відтепер сплатити свій наступний платіж по кредиту Ви можете у web-версії Інтернет-Банкінгу для фізичних осіб в розділі «КРЕДИТИ».

Обслуговувати кредити відсьогодні стало ще простіше і все це можна зробити без черг у будь-який зручний для Вас час:

 • Безкоштовно та швидко погашати свій кредит (зі своїх карткових або поточних рахунків)
 • Продивлятись деталі своїх діючих кредитів (дату та суму наступного платежу, суму залишку та інше)
 • Контролювати стан свого кредиту, а також своєчасність внесення щомісячного платежу
 • Перевіряти номер рахунку для погашення кредиту (для здійснення оплат через інші канали погашення)

Наразі розділ «КРЕДИТИ» доступний лише у web-версії Інтернет-Банкінгу, але ми вже працюємо над тим, щоб для мобільної версії він з’явився якомога скоріше, про що ми Вас обов’язково додатково проінформуємо.

На цьому ми не зупиняємось і надалі будемо оновлювати та вдосконалювати web- та мобільну-версії Інтернет-Банкінгу.

Дізнайтеся детальніше про Систему Інтернет-Банкінг

Спробуйте, як це зручно, та економте свій час!

20.09.2018

Зміна номерів карткових рахунків

Шановні Клієнти!
Інформуємо Вас, що у відповідності до вимог п.5 постанови Правління Національного банку України №89 від 11.09.2017, «01» жовтня 2018р. ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» змінює номери карткових рахунків.

При цьому банківські рахунки будуть і надалі обслуговуватись на умовах укладеного договору та не потребуватимуть переоформлення договорів/підписанню додаткових угод. Умови обслуговування даних банківських рахунків зберігаються, змінюються лише реквізити. Зміна номерів карткових рахунків не впливає на дію банківських карток.

З метою уникнення незручностей при зарахуванні коштів на рахунки під час перехідного періоду, зарахування коштів буде можливим за старими реквізитами рахунку.
Для отримання нових реквізитів рахунку рекомендуємо Вам звернутись після 01 жовтня 2018р. до відділення Банку або до Контакт-Центру Банку за телефоном 0 800 503 8 80.

Якщо у Вас залишились питання, то ознайомтесь з інформацією в розділі «Питання-відповіді, щодо зміни карткових рахунків».

Для отримання додаткової інформації просимо Вас звертатись до відділень Банку або до Контакт-Центру Банку за телефоном 0 800 503 8 80.

30.08.2018

Отримуйте грошові перекази «дочки» PayPal, системи Xoom, в Акордбанку!

29.08.2018 року система Хoom запустила перекази із США в Україну.

Щоб отримати грошовий переказ в Україні Ви зможете скористатися зручним сервісом Cash Pickup

Для цього необхідно завітати до найближчого відділення Акордбанку із паспортом та контрольним номером переказу системи Xoom.
Чекаємо на Вас у наших відділеннях!

 

23.08.2018

Графік роботи відділень Акордбанку на День Незалежності!

Шановні клієнти!

Вітаємо з Днем незалежності України!

Нехай у кожного з нас будуть приводи пишатись рідною країною, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього для країни та кожного!

Бажаємо єдності та порозуміння, миру, злагоди та добробуту.

Інформуємо Вас про регламент роботи відділень Акордбанку у передсвяткові та святкові дні на День Незалежності:

 

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ БАНКУ
(23.08.2018 – 26.08.2018)

23.08.2018 Банк працює у режимі скороченого на 1 годину робочого дня
24.08–26.08.2018 Вихідні дні
27.08.2018 Банк працює в звичайному режимі

Будь ласка, враховуйте цю інформацію при плануванні проведення операцій. Сподіваємось, що надана інформація буде корисною для Вас.

З повагою,
Адміністрація ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

15.08.2018

Інтернет-Банкінг від Акордбанку відтепер став мобільним!

Раді інформувати Вас про запуск мобільного додатку Інтернет-Банкінг для телефонів і планшетів з операційною системою ANDROID

Для того щоб почати користуватися мобільним додатком на ANDROID достатньо:
- мати підключену послугу Інтернет-Банкінг від Акордбанку - мати телефон / планшет з операційною системою Android, з версією Android 4.4 і вище
- завантажити додаток собі на телефон / планшет; він вже доступний в Google Play - Play Market (додаток на Вашому смартфоні / планшеті з іконкою):

Завантажити додаток можна двома способами:

 1. Напряму в Play Market, просто введіть назву програми в пошук (в залежності від вибраної мови системи):
  Аккордбанк (рус)
  Акордбанк (укр)
  Accordbank (eng)
 2. Шляхом переходу на телефоні/планшеті за посиланням входу в Інтернет-Банкінг з офіційного сайту банка, система запропонує Вам завантажити додаток в Play Market

Мобільний додаток дозволяє проводити всі операції, які доступні у web-версії. Тепер Вам не потрібен комп'ютер для контролю своїх рахунків, проведення операцій та розміщення вкладів. Досить просто під рукою мати смартфон з ОС Android (версії 4,4 і вище) з доступом до системи Інтернет.
Для Вашої зручності надана можливість швидкого і безпечного входу по відбитку пальця Android Fingerprint (якщо така опція підтримується Вашим телефоном).

Ми щодня працюємо над удосконаленням існуючих сервісів для усіх наших клієнтів, тому зараз активно розроблюємо Мобільний додаток для операційної системи Apple iOS (яка використовується в iPhone). Вже цієї осені очікуйте публікацію в AppStore, про що Вас додатково проінформуємо.

Завантажуйте додаток вже сьогодні!

або

Нагадуємо, що підключення та користування Інтернет-Банкінгом від Акордбанку цілком - БЕЗКОШТОВНЕ

Дізнайтеся детальніше про Систему Інтернет-Банкінг

15.08.2018

Платіжні картки АКОРДБАНКУ у Вашому смартфоні з сервісом Google Pay!

АКОРДБАНК запровадив для своїх клієнтів сервіс Google Pay: простий і безпечний спосіб оплати від Google. Відтепер клієнти Банку - держателі карток Mastercard, власники смартфонів з операційною системою Android 4.4 і вище із вбудованим модулем NFC, зможуть оплачувати покупки та послуги безконтактно за допомогою мобільних пристроїв. Більше ніякого пластику чи готівки, всі картки у Вашому смартфоні, а користування сервісом абсолютно безкоштовне.

Як почати користуватися сервісом

Крок 1

Крок 2

Крок 3

Завантажити додаток
 • Зайдіть до Google Play на Вашому смартфоні та оберіть додаток Google Pay.
 • Встановіть додаток на смартфон
Додайте Вашу картку
 • Оберіть пункт «Мої карти»
 • Натисність «Додати кредитну або дебетову картку»
 • Вкажіть дані картки вручну або використовуйте камеру смартфону
 • Виконайте покрокові інструкціії на смартфоні
 • Введіть код із смс
На все про все декілька хвилин.
Оплачуйте за допомогою телефону
 • Знайдіть цей значок на терміналі 
 • Розблокуйте Ваш смартфон і піднесіть до терміналу на декілька секунд (відкривати додаток Google Pay не потрібно)
 • Підтвердження успішної транзакції – синя галочка на екрані смартфону.

Google та Mastercard гарантують безпеку розрахунків, сервіс Google Pay не використовує Ваш фактичний номер картки, а підміняє його на унікальний платіжний код (токен), який формується в момент додавання картки на конкретний пристрій і приймається лише з цього пристрою. Якщо Ви додаєте одну і ту ж саму картку на інший пристрій, або видалили та повторно додаєте картку на той самий пристрій, буде сформовано новий номер токена. Таким чином не можна викрасти або скопіювати дані Вашої картки на будь-який інший пристрій.

07.08.2018

Увага! Нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що з 17 серпня 2018 року вступають в силу нові процентні ставки по депозитному вкладу "ДИНАМІЧНИЙ+" для суб'єктів господарювання.

24.07.2018

Рейтинг Акордбанку підвищено до рівня uaАА!

23 липня 2018 року, рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» повідомило про підвищення кредитного рейтингу ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» до рівня «uaАА» за національною шкалою.

Слід зазначити, що рейтинг «uaАА» надається виключно тим компаніям, які характеризуються дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

Підвищення рейтингу Акордбанку свідчить про ефективність обраної стратегії розвитку, яка направлена на підвищення фінансової стабільності Банку та ефективному управлінню ризиками.

Фактори, які дозволили підвищити рівень кредитного рейтингу Банку: хороше забезпечення регулятивним капіталом, позитивна динаміка в покращенні якості кредитного портфелю, зростання ліквідності без ризикових активів, підвищення прибутковості роботи Банку, підтримка зі сторони акціонерів, значні конкурентні переваги та розвинена регіональна мережа. 

На думку агентства, Акордбанк має всі передумови для подальшого поліпшення фінансових показників, чому сприяють його активний розвиток шляхом впровадження нових банківських продуктів та високі стандарти якості в обслуговуванні клієнтів.

13.07.2018

До уваги клієнтів! Планові роботи з оновлення систем банку

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас, що для забезпечення стабільної роботи систем та з метою покращення якості та швидкості обслуговування клієнтів 14 липня буде проведене планове оновлення програмного забезпечення банку.

Для Вашої зручності оновлення будуть проводитись в нічний час - з 01:00 по 07:00.

В зазначений час можливі тимчасові перебої в роботі деяких банківських сервісів. Зокрема, для клієнтів Акордбанку можливі обмеження доступності розрахунків платіжними картками банку у торгівельно-сервісній мережі та мережі Інтернет, а також видача готівки у банкоматах.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся до Контакт-Центр - 0 800 503 880 (усі дзвінки по Україні безкоштовні)

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

02.07.2018

Оформлюйте депозити через Інтернет-Банкінг та отримуйте додаткові відсотки!

Акордбанк постійно працює над вдосконаленням, модернізацією та покращенням існуючих продуктів і сервісів для своїх клієнтів. Ми піклуємось про Ваш час, тому і пропонуємо Вам можливість оформлення депозитів онлайн лише в декілька кліків, в будь-якому місці, в зручний для Вас час.

Оформлення депозитів у Інтернет-банкінгу це не лише зручно, але й вигідно:
Строкові вклади:
+ 0,5%
додатково до діючих ставок у відділеннях UAH (окрім акційних вкладів)
+ 0,1%
додатково до діючих ставок у відділеннях USD і EUR (окрім акційних вкладів)

Безстроковий вклад «Вільні гроші»:
+ 2,0%
додатково до діючих ставок у відділеннях UAH
+ 0,5%
додатково до діючих ставок у відділеннях USD і EUR

Завдяки розумному конструктору обрати вклад, який задовольнить саме Ваші потреби дуже легко. Ви обираєте термін, валюту, принцип нарахування відсотків та інші бажані умови вкладу, а система пропонує найвигідніший варіант.

Спробуйте, як це зручно та розмістіть Ваші кошти під вигідні відсотки!

Нагадуємо, що підключення та користування Інтернет-Банкінгом від Акордбанку цілком - БЕЗКОШТОВНЕ

Для підключення до Системи Інтернет-Банкінг необхідно:

 1. Мати діючий картковий рахунок в Акордбанку в гривні з підключеною послугою sms-інформування (GSM-банкінг)
 2. Звернутися до найближчого відділення банку (з паспортом та ідентифікаційним номером) та надати заяву стосовно встановлення Фінансового номеру мобільного телефону (номер, на який будуть приходити одноразові паролі та первинний пароль для першого входу)

Дізнайтеся детальніше про Систему Інтернет-Банкінг та про Умови розміщення вкладів

21.06.2018

Графік роботи відділень Акордбанку на День Конституції!

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про регламент роботи відділень Акордбанку у передсвяткові та святкові дні на День Конституції:

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ БАНКУ
(23.06.2018 – 02.07.2018)
23.06.2018 Банк працює в звичайному режимі
27.06.2018 Банк працює у режимі скороченого на 1 годину робочого дня
28.06 –01.07.2018 Вихідні дні
02.07.2018 Банк працює в звичайному режимі

Будь ласка, враховуйте цю інформацію при плануванні проведення операцій. Сподіваємось, що надана інформація буде корисною для Вас.

З повагою,
Адміністрація ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

13.06.2018

Пенсійна картка в Акордбанку – отримуйте пенсію зручніше та вигідніше!

Починаючи з 13 червня 2018 року Акордбанк пропонує пенсіонерам безкоштовно оформити пенсійну картку в надійному українському банку. Ваша пенсія буде доступна Вам одразу після перерахування Пенсійним фондом.

З пенсійною карткою Акордбанку Ви зможете безкоштовно, без черг та обмежень отримувати пенсію у будь-якому банкоматі в Україні, а на залишок коштів отримувати відсотки, як за депозитом.

Слідкувати за надходженнями та витратами по картці легко завдяки безкоштовному SMS-інформуванню.

 

Переваги, які Ви отримуєте з пенсійною карткою Акордбанку:

 1. Оформлення та обслуговування картки – БЕЗКОШТОВНО
 2. Зняття готівки в будь-якому банкоматі України - БЕЗКОШТОВНО без обмежень по сумі
 3. 10% річних у гривні на залишок коштів на картці (при умові, що сума залишку на картці перевищує 1 000,01 грн.)
 4. Контроль за рухом коштів за допомогою послуги SMS-інформування – БЕЗКОШТОВНО
 5. Для пенсіонерів діють спеціальні та вигідні депозитні та кредитні продукти

Для того щоб оформити картку Вам необхідно лише звернутись з заявою в будь-яке відділення Акордбанку, а ми самі передамо все необхідні документи в Пенсійний фонд.

Якщо у Вас залишились питання, будь-ласка, звертайтесь до нас у відділення або за телефоном Контакт-Центру 0 800 503 880 (безкоштовні дзвінки по Україні).

11.06.2018

Зміни умов користування сервісами Mastercard® в аеропортах

Шановні клієнти!

Починаючи з 1 липня 2018 року будуть діяти оновлені умови користування бізнес-залом Mastercard Lounge в терміналі D міжнародного аеропорту Бориспіль для клієнтів Акордбанк з картками Mastercard Platinum.

Щоб мати можливість безкоштовно скористатися комфортним бізнес-залом, необхідно буде розрахуватися карткою Mastercard Platinum від Акордбанку у торгівельно-сервісній мережі або у мережі Інтернет на загальну суму не менше 3 000 грн., за останні 30+5 днів, що передують візиту в аеропорт:

План дій в аеропорту:
  Вставте, проведіть, або піднесіть свою картку до зчитувального пристрою при вході до бізнес-зали Mastercard®
  Уведіть PIN-код та пройдіть перевірку за витратами по картці
  Насолоджуйтеся преміум-сервісами Mastercard® та власним часом в аеропорту

Розраховуйтесь карткою та літайте з комфортом. Приємних вам подорожей!

Усього: 279
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США24.9525.29
Євро27.5627.99
Російський рубль0.3200.392
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк23.3025.25
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий06.0606.49
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 18.10.2019
EUR / USD USD / EUR
1,1070 0,8960

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 18.10.2019
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 24,70 25,25
EUR (978) 27,35 27,95
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua