Новини

20.02.2013

Кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «Акордбанк» підтверджений на рівні uaBBB

РА «Експерт-рейтинг» підтвердив кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «Акордбанк» на рівні uaBBB за національною шкалою, що свідчить про високу кредитоспроможність банку.

У 2012 році показники діяльності ПуАТ «КБ «Акордбанк» продовжили позитивну динаміку,  значно випередивши середньоринкові індикатори. Так, протягом 2012 року активи банку зросли на 63,87%  і склали 665,5 млн. грн. Обсяг депозитів, залучених від фізичних осіб, зріс на 43,45%, тоді як середньоринкове зростання склало лише 19,11%. Залишки коштів юридичних осіб збільшились на 19,7%, перевищивши середньоринковий показник на 11,59%.

«Акордбанк» демонструє високий рівень ліквідності. А хороша якість кредитного портфелю підтверджується тим, що понад 70% кредитних операцій банку віднесені до операцій з мінімальним чи помірним рівнем ризику.

«Досягнені показники – результат правильно обраної та реалізованої стратегії розвитку e 2012 році, спрямованої на підвищення якості обслуговування клієнтів та публічності банку, розвиток персоналу і корпоративної культури та нове позиціонування «Акордбанку»  на фінансовому ринку», -  зазначає Голова правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Кот Зінаїда Петрівна.

14.01.2013

Акордбанк у ТОП-10 кращих фінустанов за рівнем клієнтського обслуговування

ПуАТ "КБ "Акордбанк" увійшов у десятку найкращих фінансових установ за рівнем клієнтського обслуговування. Такі підсумки підбив «Народний рейтинг 2012» - опитування громадської думки, який проводить портал Банкі.ua.
Акордбанк завжди йде назустріч клієнтам і прагне бути максимально поінформованим щодо якості обслуговування у своїх відділеннях. Так, у листопаді 2012 року Акордбанк став першим українським банком, що встановив у своїх відділеннях інформери «Народного рейтингу» Банкі.ua. Його можна назвати найбільш об’єктивним, оскільки він будується на основі анонімних відгуків клієнтів щодо якості банківських послуг.

«Народний рейтинг» Банкі.ua - максимально прозорий спосіб оцінки роботи для нас, і ми цінуємо кожен відгук: як позитивний, так і негативний, адже за допомогою цього ми стаємо кращими», - зазначила Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк".

26.12.2012

Акордбанк - найталановитіший банк України за версією minfin

В рамках акції "Святкуй з 4YOU" ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує ряд акцій і продуктів як для клієнтів, так і для підписників сторінки банку в соціальній мережі. Але новорічний період особливий для усіх, тому і "Акордбанк" отримав свій подарунок під ялинку - титул "найталановитішого банку України" за підсумками 2012 року.

За словами в.о. Голови правління ПуАТ "КБ "Акордбанк" Кот Зінаїди Петрівни, "визнання банку "найталановитішим" - це, передусім, висока оцінка наших співробітників - всіх тих, хто працював над оновленням образу Акордбанку і надихав змінюватися на краще. Наша команда сьогодні - це професіонали, які усупереч тенденціям ринку підняли позиції Акордбанку за багатьма показниками, завоювавши довіру і лояльність клієнтів і виправдавши очікування акціонерів. Саме тому я знаю, що 2013 рік стане для банку і наших клієнтів роком нових досягнень».

Нагадуємо, що у рамках акції "Святкуй з 4YOU" клієнти "Акордбанку" до кінця січня можуть заощадити до 500 грн. при оформленні карт "Прибутковий Акорд", які поєднують у собі депозит, поточний рахунок і овердрафт. Також Ви можете придбати оригінальну карту-подарунок, таку, що залишає за Вами право вибору суми подарунка, а за Вашими близькими - можливість вибору, що придбати на подаровані гроші без обмежень певним торговим центром або недовгим терміном дії подарункового сертифікату. Передплатники банку в соціальній мережі Facebook також чи не щодня отримують подарунки. Новий рік "Акордбанк" розпочне з пропозиції цікавих депозитних продуктів, щоб Ви мали можливість зберегти і примножити свої заощадження після святкових витрат. Деталі у відділеннях банку в м. Києві, Харкові, Одесі і Херсоні, а також на сайті.

14.12.2012

Нові призначення в "Акордбанку"

ПуАТ «КБ «Акордбанк» з 17 грудня 2012 року очолить Зінаїда Петрівна Кот, яка має понад 30-тирічний досвід роботи у банківському секторі і обіймає керівні посади в "Акордбанку" з моменту його створення в 2008 році. Солнцев Ігор Михайлович, який очолював банк з 2011 року, залишає пост Голови правління банку у зв'язку з переходом на інше місце роботи.

Стратегія розвитку банку на 2013 рік на чолі із Зінаїдою Петрівною Кот продовжить фокус "Акордбанку" на прозорості, зростанні, інноваціях і підвищенні якості обслуговування клієнтів.

14.12.2012

Картка «Подарунок» до Новорічних свят від «Акордбанку»

В рамках акції «Святкуйте з 4YOU» ПуАТ "КБ "Акордбанк" пропонує інноваційний продукт на ринку України – картку «Подарунок». Це - миттєва картка  MasterCard, яку можна подарувати. На рахунок Ви вносите суму, яку хочете подарувати, залишаючи за близькою людиною право вибору, що придбати на ці кошти. Карткою можна розраховуватися в торговельній мережі або ж заощадити кошти на спеціальному депозитному рахунку в «Акордбанку».

«Розрахунки карткою «Подарунок» не обмежуються жодною торговельною мережею, вона також не має лімітів щодо мінімальної чи максимальної суми внеску. Щоб придбати її, достатньо лише кілька хвилин Вашого часу – і Ваші близькі оцінять Вашу турботу та оригінальність подарунку до новорічних свят», - зазначила Катерина Печовал Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк».

Даний тип карток видається одразу при зверненні до банку у спеціальному подарунковому конверті. Картки відповідають всім існуючим вимогам до вмісту магнітної смуги картки Maestro, розрахунки не обмежуються, а клієнт забезпечений цілодобовою сервісною підтримкою. Рахунок подарункової картки відкривається в національній валюті, а її вартість складає лише 20 грн.

Деталі >>

13.12.2012

Святкуйте з "4 YOU" від Акордбанку

ПуАТ «Акордбанк» дарує своїм клієнтам нову акційну пропозицію - програму "Святкуйте з 4 YOU", яка діє до кінця січня 2013 року. Першим продуктом у рамках програми стає "Прибутковий Акорд" в подарунок. Карти MasterCard Standard Chip і MasterCard Platinum Chip, які поєднують у собі поточний рахунок, депозит і овердрафт, тепер можна отримати безкоштовно, заощадивши до 500 грн на новорічні покупки і подарунки для близьких. Більше того, карти є безпечними і зручними для розрахунків за кордоном, для комфортних подорожей і зимового відпочинку.

«Новорічні свята - час великих витрат, але з картами "Прибутковий Акорд" Ви маєте можливість витрачати без обмежень, отримуючи до 10% прибутку на залишок по рахунку і доступ до кредитного ресурсу", - відмітила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ "КБ "Акордбанк" Катерина Печовал, - "Саме ці очевидні переваги зробили наші карти - найпопулярнішим картковим продуктом Акордбанку в 2012 році».

Акційні картки "Прибутковий Акорд", які лише до кінця січня можна оформити безкоштовно, пропонують наступні умови:

  • MasterCard Standard Chip – 7% на залишок в грн і 3% в дол. США; мін. сума поповнення - 500 грн. або 100 дол. США в день відкриття рахунку або одержання картки;
  • MasterCard Platinum Chip – 10% в грн. і 5% в дол. США на залишок; мін. сума поповнення в день відкриття рахунку або одержання картки - 2000 грн. або 300 дол. США;
  • Відсотки нараховуються щомісячно, надаючи повну свободу в розрахунках в торгових мережах і знятті коштів з рахунку.

Детальніше про "Прибутковий Акорд" >>

Замовити картку >>

29.11.2012

«Нас 1000, Вам – подарунки» - нова акція від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» проводить нову акцію «Нас 1000, Вам - подарунки», яка стартувала у зв'язку з тим, що кількість підписаних на сторінку банку у мережі Facebook перевищила 1000.

За кількістю передплатників в Facebook «Акордбанк» посідає 12 місце серед банків України, представлених у цій соціальній мережі. «Такий високий результат досягнутий, передусім, завдяки правильному позиціонуванню банку, якісному контенту і прозорим умовам наших акцій», - зазначила Юлія Малько, Керівник відділу зв'язків з громадськістю ТОВ "Eastern Consulting Group" - консультанта «Акордбанку» з питань маркетингу і просування.

«Нас 1000 - Вам подарунки» - це ряд розіграшів за клік Like, яскравий коментар або просто за активність серед підписаних на сторінку Акордбанку. Подарунки у рамках акції представлять цілу колекцію книг на усі випадки життя з символічною присутністю в назві кожної з книг цифри "1000".

За словами Начальника управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» : «Нова акція спрямована на підвищення лояльності підписаних на сторінку банку, адже багато з них вже стали нашими друзями, партнерами і клієнтами».

«Акордбанк» вже подарував своїм фоловерам квитки на найкращі музичні події року, альбоми улюблених виконавців і безліч інших подарунків. Деталі на сторінці банку у Facebook.

27.11.2012

«Соціальний Акорд» продовжує підтримувати українські таланти

ПуАТ «КБ «Акордбанк» приєднався до меценатської акції, організованої Благодійною організацією «Міжнародний фонд ім. Кирила Стеценка», Київською дитячою музичною школою №3 імені В. Косенка та Piano House Komora.

Акція об’єднала всіх небайдужих у єдиній меті – зібрати кошти на рояль з родини Стейнвей для Київської дитячої музичної школи №3 імені В. Косенка. Вже у грудні на цьому славетному інструменті гратимуть учасники Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В. С. Косенка, що, без сумніву, засвітить нові зірки на олімпі українських юних піаністів.

Київська дитяча музична школа №3 імені В. Косенка нині є одним із провідних музичних закладів столиці. Серед її випускників визнані музиканти сучасності, знані далеко за межами України: диригенти Роман Кофман і Валерій Матюхін, композитор Володимир Губа, організатор джазових фестивалів, журналіст Олексій Коган та ін.

«Акордбанк» на Меценатському вечорі представив Євген Хмара – талановитий композитор і віртуоз, що став автором Мелодії «Акордбанку» - відомої на всю країну завдяки шоу «Україна має талант» інструментальної композиції «Казка».

15.11.2012

Акордбанк приєднався до «Народного Рейтингу», підтвердивши прозорість своєї діяльності

ПуАТ КБ "Акордбанк", дотримуючись найкращої практики обслуговування клієнтів, став першим банком в Україні, який встановив у своїх відділеннях інформери "Народного Рейтингу".
 
"Народний Рейтинг" - інтерактивний сервіс порталу Banki.ua, який дає можливість споживачам оцінити рівень обслуговування та якість послуг банківських установ, а також залишити детальний відгук на основі власного досвіду співпраці з банком. У свою чергу, банківські установи за допомогою особистого кабінету можуть офіційно відповідати на скарги чи подяки своїх клієнтів.
 
На відміну від класичних методів, які банки використовують для моніторингу рівня обслуговування, як наприклад, анкетування клієнтів, відгуки в народному рейтингу є анонімними, доступними для всіх і абсолютно об'єктивними.  «Ми щодня працюємо над тим, щоб стати краще, такий сервіс дозволить надати об'єктивну оцінку роботи нашого персоналу і реагувати на побажання клієнтів, підтверджуючи прозорість нашої діяльності та правильність стратегії розвитку», - зазначила Начальник управління розвитку бізнесу ПуАТ КБ « Акордбанк ».

Діліться враженнями про Акордбанк в Народному рейтингу >>

Ваші відгуки допомагають нам стати кращими!

08.11.2012

Квитки на Тото Кутуньо поповнять арсенал подарунків від «Акордбанку»

У рамках популярної серед клієнтів «Акордбанку» і підписаних на сторінку банка в Facebook програми «Аншлаг можливостей» «ПуАТ «КБ «Акордбанк» спільно з концертним агентством «Аншлаг» робить новий подарунок для своїх клієнтів. Кожен вкладник «Акційної депозитної гами» стає учасником розіграшу квитків на концерт легендарного італійського композитора і співака Тото Кутуньо.

«Аккордбанк» включив дану музичну подію у свою програму лояльності «Аншлаг можливостей», адже музика Тото Кутуньо - це спадщина багатьох поколінь, яка живе в серцях мільйонів, постійно розширюючи межі, вікові рамки і долаючи мовні бар'єри. Стати частиною того, що привносить нові фарби до життя стількох людей, - велика честь для нас», - зазначила Катерина Печовал керівник управління розвитку бізнесу ПуАТ«КБ «Акордбанку».

«Акційна депозитна гама» - це оновлений популярний вклад «Акордбанку», який пропонує наступні умови:
• Термін вкладу – 3 місяці
• Прогресивна ставка в національній валюті – до 25%, в дол. США – до 8%, в євро – до 6%
• Можливість поповнення впродовж 2 місяців
• Виплата відсотків - щомісячно
• Мінімальна сума вкладу – 500 грн., 50 дол. США/ євро
 
Концерт відбудеться 15 грудня 2012 року в Палаці «Україна» у супроводі симфонічного оркестру зі спеціальним гостем Алессандро Сафіна. І тільки вкладники «Акційної депозитної гами «Акордбанку» мають можливість отримати запрошення на концерт в подарунок.

У акції беруть участь усі вкладники депозиту до 3 грудня 2012 року.

Детальніше про Депозитну гаму >>

07.11.2012

Програма Акордбанку «Соціальний Акорд» розпочинає роботу з ВУЗами

ПуАТ «КБ «Акордбанк» організував перший семінар-практикум для студентів Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Співпраця з ВУЗами стартує у рамках програми банку "Соціальний Акорд".

1 листопада Анатолій Гулей, член Наглядової ради "Акордбанку", провів семінар на тему "Особистий капітал і способи його інвестування", спеціально розроблений для студентів КНЕУ. Це - азбука для тих, хто володіє унікальними якостями і хоче уміти їх "продати" і розвивати, по суті те, що цікавить студентів сьогодні найбільше. Маючи величезний викладацький досвід і визнання у банківському секторі України, Анатолій Гулей не лише в цікавій і живій формі поділився хай і невеликою, але все таки частиною свого досвіду із студентами, але і на практиці показав, як можна заробити на ентузіазмі та інтелекті. Ті, хто зміг відзначитися у відповідях на питання гуру банківського сектора або оригінальністю своїх запитань, отримали грошові призи від "Акордбанку".

КНЕУ вже більше 100 років в економічній сфері освіти, тому саме цей ВУЗ став першою і відправною точкою освітнього напряму "Соціального Акорду".

"Впроваджена лише на початку цього року, програма КСВ "Соціальний Акорд" вже нараховує ряд напрямів, серед яких меценатство в соціально важливих заходах, підтримка молодих талантів, соціальні акції до визначних подій країни", - зазначила Юлія Малько, керівник pr- відділу ТОВ "Eastern Consulting Group" - консультанта Акордбанку з питань маркетингу і просування.

За словами Керівника управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанк» Катерини Печовал: "Освітній вектор дозволить банку зробити свій внесок у розвиток нового покоління талановитих українців".

Детальніше про "Соціальний Акорд">>

06.11.2012

Кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «Акордбанк» підтверждений на рівні uaBBB

Рейтинговий комітет РА «Експерт-рейтинг» підтвердив кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «Акордбанк» на рівні uaBBB за національною шкалою, що свідчить про хорошу кредитоспроможність банку.

За 3 квартали 2012 року балансові показники діяльності «Акордбанку» продовжили позитивну динаміку. Так, за 9 місяців з початку року активи банку збільшилися на 24,18%, при тому, що в цілому по банківській системі України середній приріст активів склав 6%. Кредитний портфель банку збільшився на 28,68%, тоді як сукупний об'єм кредитів, наданих банками України фізичним і юридичним особам, за аналогічний період виріс лише на 1,25%. Об’єм залучених ресурсів у фізичних осіб виріс на 47,26%, а у юридичних осіб - на 45, 73%. При цьому динаміка зростання цих показників по банківській системі в цілому виглядає набагато скромніше - приріст коштів, залучених у фізичних осіб усіма банками України, склав лише 14,02%, більше того, сукупний об'єм коштів юридичних осіб знизився на 2,73%.

Згідно зі звітом РА «Екперт-рейтинг» «Акордбанк» підтримує якість кредитного портфеля на хорошому рівні і продовжує нарощувати прибуток. А показники достатності капіталу і ліквідності демонструють високі значення, що дозволяє підтримувати високий рівень платоспроможності і розширювати масштаби своєї діяльності.

«Досягнення таких високих результатів стало можливим за рахунок правильно обраної стратегії розвитку банку на 2012 рік, яка включає диверсифікацію продуктів і послуг і сприяння розвитку бізнесу в цілому, розробку спеціальних пропозицій для приватних осіб, підвищення рівня публічності банку і стандартів обслуговування клієнтів, які оцінили це і повірили нам», - зазначив Голова правління ПуАТ «КБ «Акордбанк» Ігор Солнцев.

Детальніше >>

05.11.2012

«Акційна депозитна гама» від Акордбанку

ПуАТ «КБ «Акордбанк» робить ексклюзивну пропозицію для вкладників банку - акційний депозит, що гарантує до 25% річних всього за 3 місяці з можливістю поповнення і щомісячною виплатою прибутку, яким Ви зможете вільно користуватися.

«Акційна депозитна гама» - це оновлений популярний вклад «Акордбанку», який пропонує наступні умови:
- Термін вкладу – 3 місяці
- Прогресивна ставка в національній валюті – до 25%, в дол. США – до 8%, в євро – до 6%
- Можливість поповнення впродовж 2 місяців
- Виплата відсотків - щомісячно
- Мінімальна сума вкладу – 500 грн., 50 дол. США/ євро

За словами керівника управління розвитку бізнесу ПуАТ «КБ «Акордбанку» Катерини Печовал : «Депозитна гама - оптимальний депозит для тих, хто хоче отримувати гарантований, високий і регулярний дохід, не вкладаючи гроші на тривалий термін».

«Акційну депозитну гаму» можна оформити у кожному відділенні банку в Києві, Харкові, Одесі і Херсоні або замовити прямо на сайті >>

11.10.2012

Квитки на Лару Фабіан для вкладників «Акордбанку»

ПуАТ «КБ «Акордбанк» продовжує акцію "Аншлаг можливостей" для клієнтів банку. Кожен вкладник депозиту "Диригент" стає учасником розіграшу запрошення на двох на концерт Лари Фабіан в м. Києві.

Депозит "Диригент" поєднує високу прибутковість для клієнтів і можливість захистити заощадження від валютних коливань. Відсотки за новим вкладом нараховуються щомісячно, а валюту депозиту "Диригент" можна змінити без втрати %. Крім того, клієнт отримує карту MasterCard Gold в подарунок, за допомогою якої можна вільно розпоряджатися відсотками по вкладу.

Умови депозитного договору по вкладу "Диригент" передбачають:

  • Термін вкладу – 4 місяці
  • 20% річних в національній валюті, 9% в дол. США і 5 % в Євро
  • 21% річних в національній валюті, 10% в дол. США і 5 % в Євро для вкладників акційного депозиту «4 YOU»
  • Мінімальна сума вкладу – 500 грн. або 50 дол. США/Євро

Акція діє з 3 вересня по 19 жовтня 2012 року. Розіграш відбудеться 22.10.2012, а концерт - 28 жовтня 2012 року в Палаці "Україна".


Детальніше про Депозит "Диригент"
Замовити депозит

10.10.2012

Ігор Солнцев про вплив валютних коливань на банківські продукти для banker.ua

Насколько колебания на валютном рынке могут отразиться на кредитных и депозитных продуктах?

Колебания на валютном рынке Украины, а главное - их ожидание провоцируют снижение кредитной активности банков. Тревожные настроения населения влекут за собой отток капитала из банков. Это, в свою очередь, на ряду с другими факторами не самой благоприятной среды, цепочкой активизирует борьбу банков за ресурс – как результат,  приводит к повышению депозитных ставок для населения и подорожанию кредитного ресурса.

Учитывая несколько психологический характер сегодняшних валютных колебаний, я не считаю, что в долгосрочной перспективе они могут существенно отразится на кредитных и депозитных продуктах. Поэтому нести на депозит можно и нужно, просто банк выбирать не по размеру предлагаемого процента.

Усього: 208
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США25.9526.06
Євро29.0829.32
Російський рубль0.4000.444
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк24.7026.79
Шведська крона
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 27.06.2017
EUR / USD USD / EUR
1,1160 0,8870

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 27.06.2017
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 25,90 26,20
EUR (978) 29,05 29,30
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH та USD конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua