Новини

06.01.2017

Акордбанк вітає Вас із Різдвом Христовим!

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Акордбанк вітає Вас з Різдвом Христовим!

Нехай це величне Свято принесе у Ваші домівки мир і тепло, любов і злагоду, щастя і радість, здійснення заповітних мрій та Боже благословення!

 З повагою,
Адміністрація ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

04.01.2017

Акордбанк відкрив прямі кореспондентські рахунки в VTB BANK (DEUTSCHLAND) AG

Шановні клієнти!
Раді повідомити, що ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» відкрив прямі кореспондентські рахунки в VTB BANK (DEUTSCHLAND) AG, Німеччина. Зазначений банк входить до однієї з великих банківських груп, має високі міжнародні рейтинги та розгалужену мережу підрозділів.
Відкриття кореспондентських рахунків в європейському банку є значущим кроком на шляху розвитку ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» як універсальної банківської установи, яка ефективно підтримує клієнтів як на внутрішньому, так і на міжнародних ринках. Співробітництво з першокласним європейським банком надасть можливість значно поліпшити та розширити перелік та обсяг операцій з обслуговування експортно-імпортних операцій своїх клієнтів, прискорить проходження міжнародних переказів, поліпшить привабливість документарних операцій, тим самим наблизив рівень обслуговування до світових стандартів.
З повними реквізитами ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» для проведення міжнародних розрахунків Ви можете ознайомитись тут.

27.12.2016

Акордбанк вітає Вас із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо Вас із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро та від всього серця бажаємо процвітання Вам та Вашій родині. Нехай Новий рік принесе Вам успіх та благополуччя!
Інформуємо Вас про регламент роботи Банку у період з 29 грудня  2016 року по 10 січня 2017 року >>.

24.11.2016

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» пропонує послугу швидкого і зручного оформлення електронних банківських гарантій для участі у тендерах державних закупівель

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» пропонує послугу швидкого і зручного оформлення електронних банківських гарантій для участі у тендерах державних закупівель.
Законом України «Про публічні закупівлі» передбачено проведення тендерів через авторизовані електронні майданчики. На вимогу замовника торгів для забезпечення виконання зобов’язань подається банківська електронна гарантія з накладенням електронного цифрового підпису уповноваженої особи банку.
Електронна тендерна гарантія представляє собою електронний документ, який містить такі самі умови, як і гарантія, оформлена на паперовому носії, але підписується така гарантія шляхом накладання уповноваженими особами банку електронно-цифрового підпису та печатки.
Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном 0 800 503-8-800 або (044) 593-99-66.

10.11.2016

Кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» підтверджений на рівні uaА-

Рейтинговий комітет РА «Експерт-рейтинг», на своєму засіданні 09.11.2016, підтвердив кредитний рейтинг ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» на рівні uaА- за національною шкалою, що свідчить про високу кредитоспроможність Банку, у порівнянні з іншими українськими позичальниками.

Згідно зі звітом РА «Екперт-рейтинг» у поточному році Банк дуже добре забезпечений регулятивним капіталом та ліквідністю. З кінця квітня 2016 року Банк покращив запас по нормативу адекватності регулятивного капіталу і кардинально покращив запас по нормативам миттєвої, поточної та короткострокової ліквідності. На думку Агентства, в умовах дефолтів, що продовжуються, у банківському секторі України, консервативна політика Банку по управлінню ліквідністю заслуговує високої оцінки.

З початку 2016 року активи Банку зросли на 25,22%, обсяг кредитів та заборгованості клієнтів Банку скоротився на 2,3%, а грошові кошти та їх еквіваленти виросли на 337,5%.

Збільшення у 2016 році регіональної мережі, в рамках затвердженої Стратегії розвитку Банку, з 4 до 60 відділень, представлених по всій Україні, сприятиме диверсифікації пасивної бази, збільшенню розміру комісійних доходів і росту кількості клієнтів, що обслуговуватимуться в Банку.

Агентство підкреслює, що незважаючи на складну ситуацію у банківському секторі, протягом 9 місяців 2016 року ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» демонстрував здатність забезпечувати приріст чистого процентного і чистого комісійного доходу.

Детальніше >>

15.07.2016

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» завершив процес збільшення статутного капіталу до 120,03 млн.грн.

12 липня 2016 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку видала свідоцтво про реєстрацію випуску акцій ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» на загальну суму 120,03 млн. грн., таким чином Банк завершив процес збільшення статутного капіталу.

Рішення про збільшення статутного капіталу Банку було прийнято Загальними зборами акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» 29.04.2016. Збільшення статутного капіталу Банку шляхом публічного розміщення додаткових простих іменних акцій, відповідно до прийнятого Загальними зборами акціонерів Банку від 10.03.2016 рішення про збільшення капіталу Банку, відбулося завдяки внесенню акціонерами ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» до статутного капіталу Банку коштів у сумі 21,2 млн. грн. 17 червня 2016 року Національний банк України погодив зміни до статуту ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» у зв’язку зі збільшенням статутного капіталу.

Довідка. ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» створено в 2008 році. Регіональна мережа на 01.07.2016 налічує понад 50 відділень. Активи банку на 01.07.2016 становили 440 млн.грн. Основний акціонер банку – Волинець Д.М. (43,1%).

08.07.2016

Повідомляємо про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКОРДБАНК»
(ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35960913, місцезнаходження: 04136, м.Київ, вул.Стеценко, буд.6)
повідомляє про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»,
які відбудуться 01 вересня 2016 року о 09 годині 30 хвилин за адресою:
м.Київ, вул.Стеценко, буд.6, ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», зал засідань.

Детальніше >>

24.06.2016

Вітаємо вас із наступаючим святом - Днем Конституції України!

ПуАТ “КБ”Акордбанк” щиро вітає вас із наступаючим святом - Днем Конституції України.
Повідомляємо, що 27-28 червня відділення Банку працювати не будуть, оскільки ці дні  оголошено в Україні вихідними.

24.06.2016

Вдвічі більше балів з MasterCard®

Розраховуйтеся карткою MasterCard від Акордбанку за будь-яку продукцію в мережі NOVUS* та отримуйте подвійний базовий бонус на картку клієнта мережі.
Заробляйте вдвічі більше балів за карткові розрахунки та обирайте ще більше улюблених товарів.

Період акції – з 20 червня до 31 липня 2016 року.
Акція діє в усіх магазинах NOVUS на території України, окрім м. Миколаєва.

Умови акції. Клієнт отримує подвійний базовий бонус на картку клієнта NOVUS при купівлі товарів на будь-яку суму чека при оплаті карткою MasterCard  із використанням картки клієнта NOVUS.
Нарахування бонусів здійснюється щовівторка протягом періоду дії акції.
Детальні умови акції – на сайтах www.novus.com.ua та www.mastercard.ua або за телефоном 0 800 601 729.

23.06.2016

Акордбанк збільшив статутний капітал до 120,03 млн.грн.

17 червня 2016 року Національний банк України погодив зміни до статуту ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» у зв’язку зі збільшенням статутного капіталу до 120,03 млн.грн.

Акціонерами Банку було внесено 21,2 млн грн. до статутного капіталу Банку шляхом придбання простих іменних акції, які були публічно розміщені відповідно до рішення, прийнятого Загальними зборами акціонерів Банку від 10.03.2016.
Збільшення статутного капіталу дозволило покращити економічні нормативи НБУ, значення яких суттєво перевищує встановлені норми. Так, норматив адекватності регулятивного капіталу Банку на 21.06.2016 становив 55,99%, при встановленому мінімальному значенні на рівні - не менше 10%.

17.06.2016

Вітаємо вас з наступаючим святом Трійці!

ПуАТ “КБ”Акордбанк” щиро вітає вас із наступаючим святом Святої Трійці.
Повідомляємо, що у понеділок 20 червня відділення Банку працювати не будуть, оскільки 20.06.2016  оголошено в Україні вихідним днем.

31.05.2016

Акордбанк увійшов у топ-20 банків у рейтингу надійності банківських депозитів

30 травня 2016 року рейтингова агенція "Стандарт-Рейтинг" підбила підсумки чергового рейтингу надійності банківських депозитів. З 58 банків, котрі брали участь у рейтингу, 20 отримали найвищу оцінку надійності депозитів. ПуАТ “КБ” Акордбанк” у війшов у топ-20 банків у рейтингу надійності банківських депозитів і посів 19-ту сходинку рейтингу.
 
“Стабільність роботи Банку в цілому й надійність депозитів зокрема є одним з найважливіших пріоритетів для менеджменту Банку. Крім того, що ми пропонуємо прості, зрозумілі  та вигідні умови депозитів під різноманітні потреби клієнта, Банк проводить помірковану і збалансовану кредитну політику, що є гарантією стабільності банку і захищеності вкладів наших клієнтів ”, - повідомив Директор департаменту маркетингу та розвитку роздрібного бізнесу Акордбанку Олександр Сєдов.

27.04.2016

Оновлено рейтинг ПуАТ “КБ “Акордбанк”

25 квітня 2016 року рейтинговий комітет РА “Експерт-Рейтинг” прийняв рішення про оновлення кредитного рейтингу ПуАТ “КБ “Акордбанк” за національною шкалою на рівні uaBBB+. Позичальник з рейтингом uaBBB+ характеризується хорошою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Приймаючи рішення про оновлення кредитного рейтингу за національною шкалою, Агенція керувалася аналізом основних підсумків роботи Банку протягом 1-го кварталу 2016 року, регулярної та особливої інформації Банку як емітента, спеціальною інформацією, що була надана Банком на запит Агенції, а також окремими формами статистичної звітності Банку за лютий і березень 2016 року.

Вивчення статистичної звітності ПуАТ “КБ “Акордбанк” показало, що протягом лютого-березня 2016 року Банк підтримував високий рівень достатності регулятивного капіталу, на що вказують значення відповідних нормативів Банку.

ПуАТ “КБ “Акордбанк” завершив 2015 рік з прибутком 604 тис.грн., за підсумками 2014 року прибуток Банку становив 3,575 млн.грн.

Таким чином, в 2-й квартал 2016 року ПуАТ “КБ “Акордбанк” увійшов з високим рівнем достатності регулятивного капіталу та з високим рівнем ліквідності. Агенція звертає увагу, що в 2015 році в складних макроекономічних умовах Банку вдалося згенерувати прибуток, в той час як велика кількість банків були змушені показати великі збитки.

“Ми надаємо першочергового значення забезпеченню стабільності та надійності Банку як фінансової установи та спрямовуємо основні зусилля усього колективу Банку — як топ-менедженту так і рядових працівників — на підтримання високих стандартів якості в обслуговуванні наших клієнтів”, - зазначила Голова Правління Банку Зінаїда Кот.

Детальніше >>

13.04.2016

Повідомляємо про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКОРДБАНК»,
ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35960913,
місцезнаходження: 04136, м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6,
повідомляє про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»,які відбудуться 29 квітня 2016 року о 10 годині 00 хвилин
за адресою: м. Київ, вул. Стеценко, буд. 6, ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», зал засідань.

Детальніше

03.03.2016

З 8 березня!

Усього: 299
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

Курси валют банку

ВалютаКупівляПродаж
Долар США27.2627.59
Євро29.2030.19
Російський рубль0.2700.354
Англійський фунт стерлінгів00.0000.00
Швейцарський франк25.8028.89
Шведська крона00.0000.00
Польський злотий05.8506.59
* курси валют Головного Банку
(в регіонах можуть відрізнятися)

Крос-курси конвертації готівкової валюти

на 03.04.2020
EUR / USD USD / EUR
1,0700 0,9180

Курси для розрахунків
платіжними картками

на 03.04.2020
Валюта Купівля Продаж
USD (840) 27,20 27,80
EUR (978) 29,30 30,30
Операції по картковому рахунку у валютах, відмінних від UAH, USD та EUR конвертуються згідно з курсами MasterCard.

  

ПуАТ «КБ «Акордбанк»  Ліцензія НБУ №245 від 07.11.2011 року
Україна, 04136, м. Київ, вул. Стеценка, буд. 6
0 800 503 880, 044 538-18-61
info[@]accordbank.com.ua