Які тарифи на розрахунково-касове обслуговування може запропонувати Ваш банк?

Тарифні пакети ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» дають можливість оптимізувати витрати підприємств на банківське обслуговування та орієнтовані на задоволення потреб у банківському обслуговуванні різних категорій юридичних осіб. Ми рекомендуємо:

  • «Власна справа» – для фізичних осіб – підприємців.
  • «Легкий» - для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють невелику кількість операцій щомісяця та не мають необхідності у користуванні системою Клієнт-Банк/Інтернет-Банк.
  • «Класик» - для компанії малого бізнесу, які здійснюють невелику кількість операцій щомісяця.
  • «Стандарт» - для компаній малого та середнього бізнесу.
  • «Платинум» - для компаній імпортерів – експортерів та/або компаній, які здійснюють велику кількість операцій щомісяця.
  • «Інвестиційний» - для юридичних – осіб нерезидентів та резидентів, які здійснюють операції пов’язані з рухом капіталу, купівлею - продажем корпоративних прав, договорів переуступки та інших подібних операцій, які вимагають відповідної кваліфікації Банку у сфері валютного контролю та надання консультацій/супроводу клієнтам щодо відповідного здійснення зазначених операцій.
  • «Базовий» - тариф для юридичних осіб без фокусу на окремі продукти/операції.

Чи може наше підприємство розраховувати на індивідуальний курс/тариф по валютообмінним операціям?

Банк пропонує вигідний тариф на здійснення операцій купівлі-продажу іноземної валюти за попереднім узгодженням з клієнтами курсів закриття операцій, який також є одним з найвигідніших на ринку міжбанківського форексу.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.