Вклади фізичних осіб гарантовано

14 серпня 2008 року ПуАТ "КБ "Акордбанк" став одним з учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №198 від 14 серпня 2008 року).

Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Через три місяці з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Більш детальну інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні можна отримати, на офіціному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб www.fg.gov.ua або звернувшись до офісу фонду за адресою:
04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17;
Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:
0-800-105-800, (044) 333-36-55;
Сайт: www.fg.gov.ua

Офіційний веб-сайт Фонду з інформацією про умови гарантування вкладів (розділ «Захист прав вкладників»).

Відеоролики Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.