Чи потрібно надавати забезпечення для отримання овердрафту?

Ні. Оформлюється тільки порука з директором компанії та/або кінцевим бенефіциарним власником, при цьому договір поруки оформлюється безпосередньо на відділенні Банку (нотаріальне посвідчення договору не потрібне)

Як розраховується можливий ліміт овердрафту?

В залежності від фінансового стану та величини доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) компанії. Як правило, Банк застосовує показник 10-30% від чистих середньомісячних кредитових оборотів компанії по поточних рахунках.

Чи потрібно обнуляти овердрафт кожні 30 днів?

Ні, але починаючи з 31 дня безперервного користування лімітом збільшується відсоткова ставка.

Як швидко я зможу отримати овердрафт?

Банк приймає рішення протягом 2 робочих днів з дня отримання від клієнта необхідного пакету документів для кредитного аналізу

Як я зможу прийняти участь в Програмі банківського кредитування «Доступні кредити 5-7-9%»?

«Доступні кредити 5-7-9%» – програма банківського кредитування суб’єктів мікро- та малого підприємництва, що реалізується в рамках Урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%», затвердженої Радою Фонду розвитку підприємництва та розміщеної на офіційному сайті Фонду на виконання ініціативи Президента України та у відповідності до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 28 від 24 січня 2020 року (зі змінами).

За більш детальною інформацією (умови кредитування) та подання запиту на участь у Програмі і отримання фінансування звертайтеся до обслуговуючого менеджера або найближчого відділення банку.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.