01 липня 2014 року набрав чинності Закон Сполучених Штатів Америки «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (Foreign Account Tax Compliance Act, надалі – FATCA). З метою імплементації положень FATCA 7 лютого 2017 року було укладено Угоду між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки (надалі – США) для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень FATCA в Україні.

FATCA спрямований на попередження податкових ухилень громадянами та податковими резидентами США, здійснених шляхом прямого або опосередкованого розміщення коштів поза територією США через неамериканські фінансові установи.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» зареєстрований на сайті Служби внутрішніх доходів США (Internal Revenues Service - IRS) як неамериканський фінансовий інститут, який дотримується вимог FATCA, та відповідно зобов’язаний проводити перевірку ідентифікаційних даних власників рахунків з метою виявлення серед них платників податків США або неамериканських юридичних осіб, в яких платники податків США володіють суттєвими частками та повідомляти до IRS інформацію про такі рахунки та їх власників.
Для отримання детальної інформації, скористайтесь посиланням.

Інформація для фінансових установ:
Глобальний ідентифікаційний номер посередника (Global Intermediary Identification Number – GIIN) CB ACCORDBANK PuJSC:
6VZNPY.99999.SL.804

CB ACCORDBANK PuJSC_Form-8BEN-E

Контактна адреса особи, відповідальної за дотримання вимог FATCA: compliance

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.