Сервіси

Apple Pay

Легкий і безпечний платіжний інструмент, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість і зручність.

Apple Pay просто та легко допомагає в оплаті будь-яких покупок у будь-якому місці, де приймаються безконтактні оплати. Також клієнтам доступні онлайн покупки в інтернет-магазинах, якщо в параметрах оплати присутній логотип Apple Pay

Переваги Apple Pay:

Зручно

Розраховуйтесь без гаманця, оплачуйте миттєво своїм гаджетом усюди, де приймаються безконтактні оплати та розраховуйтесь в Інтернеті, якщо є позначка Оплатити з Apple Pay

Безпечно

Авторизація здійснюється з використанням біометричних технологій Touch ID або Face ID, які неможливо підробити. Номер картки та ваші покупки залишаться в секреті.

Безмежність покриття

Можливість розрахунків будь-де при відсутності зв’язку та Інтернету. Навіть у літаку.

Для того, щоб підключити Apple Pay необхідно:

Мати один з гаджетів, який сумісний з Apple Pay

Повний перелік пристроїв, сумісних з Apple Pay

На пристрої повинен бути підключений Touch ID або Face ID

Мати картку Mastercard від Акордбанку

Безпека покупок забезпечується унікальним кодом - токеном, який формується при додаванні картки до Wallet і використовується при обробці платежу замість номера картки.

Для налаштування карток на Вашому пристрої (iPhone, iPad, Watch):

  • Крок 1 - Увійдіть у ваш додаток Wallet та натисніть
  • Крок 2 - Відскануйте вашу картку за допомогою камери або введіть вручну її номер та строк дії
  • Крок 3 - Введіть код безпеки ( CVC/CVV2 код)
  • Крок 4 - Прийміть правила користування сервісом
  • Крок 5 - Введіть код підтвердження, який вам буде надіслано в СМС повідомленні від Акордбанку для додавання вашої картки в Apple Pay (у разі якщо не відбулася автопідстановка)

Детальніше

Для оплати покупок з Apple Pay:

  • Крок 1 - Використовувати Apple Pay можна усюди, де приймаються безконтактні оплати. За допомогою Apple Pay можна розплачуватись в магазинах, ресторанах, таксі, торгівельних автоматах і багатьох інших місцях.
  • Крок 2 - Якщо у вас смартфон з Touch ID, двічі натисніть кнопку Home, оберіть картку та активуйте Touch ID. Якщо у вас телефон з Face ID, двічі натисніть на бічну кнопку, оберіть картку та активуйте Face ID. Якщо ви оплачуєте годинником, натисніть двічі на бічну кнопку та оберіть потрібну картку.
  • Крок 3 - Піднесіть смартфон або годинник до безконтактного терміналу на декілька секунд
  • Крок 4 - Термінал повідомить вас про успішність оплати, а на екрані смартфону ви побачите підтвердження операції

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.