ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК»  - український комерційний банк, який посідає 8 місце серед банків за регіональною мережею, яка налічує 156 відділень, а також 150 точок продажів кредитів по всій Україні та продовжує розширювати свою мережу. Акордбанк входить до ТОП-25 фінансових установ країни за обсягом коштів фізичних та юридичних осіб і до ТОП-20 банків України за активами відповідно до даних Національного банку України.

У червні 2012 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення щодо присвоєння ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» кредитного рейтингу на рівні uaАА+, який підтверджується вже понад 10 років (Інформація від рейтингового агентства).

У січні 2020 року рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) прийняв рішення щодо присвоєння ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» довгострокового кредитного рейтингу на рівні uaААА, який надалі підтверджується і надається національним, а також іноземним компаніям з найвищим рівнем кредитоспроможності.

У 2020 році Акордбанк став двократним переможцем рейтингу «Банки 2020» за версією агенції «FinanciaL Club» у різних номінаціях.

У жовтні 2020 року Акордбанк став переможцем 12 всеукраїнського конкурсу «Банки року - 2020» у номінації «За якісний банківський сервіс» , який щорічно проводить Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ».

У квітні 2021 року Акордбанк нагороджено премією «Вибір Країни» у номінації «Кращий банк для бізнесу та населення». Основою для цього рейтингування є фінансові показники діяльності, співставленні з реальною ринковою позицією.

У листопаді 2021 року Акордбанк було визнано переможцем у номінації «За якісний банківський сервіс» конкурсу «Банк року - 2021», який проводить Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ».

У жовтні 2022 року Акордбанк було визнано переможцем одразу у двох номінаціях: «Найкращий банк у галузі транзакційних послуг» та «За якісний банківський сервіс» конкурсу «Банк року - 2022», який проводить International Financial Club «BANKIR».

За підсумками дослідження «25 провідних банків України під час війни 2022», яке провів «Фінансовий клуб» Акордбанк входить до ТОП-5 банків України відразу у 4-х номінаціях: «Допомога ЗСУ», «Класичний депозит», «Інкасація», а також «Кредит готівкою». Незважаючи на екстремальні умови роботи під час повномасштабного вторгнення рф-країни – терориста, Акордбанк загалом піднявся на 11 позицію серед банків України з 33-ої порівняно з 2021 роком за цим самим дослідженням.

International Financial Club "Bankir" під час підведення підсумків щорічного конкурсу «Банк року - 2023» визнав Акордбанк переможцем одразу у трьох номінаціях: «Банк №1 по депозитним програмам для населення», «Найкращий банк у галузі транзакційних послуг» та «За якісний банківський сервіс».

За підсумками дослідження «Банки року 2024», яке провів «Фінансовий клуб», Акордбанк входить до ТОП-5 банків України в категорії «Великі приватні банки» одразу у 2-х номінаціях, а саме: «Роздрібний банк» та «Ощадний банк для населення».

У 2023-2024 роках НБУ визначив Акордбанк критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Успішна діяльність Акордбанку забезпечується високим професіоналізмом його співробітників, які вже отримали величезний досвіт роботи в іноземних та українських банках. Ми віримо в те, що кожен співробітник є рушієм розвитку нашого Банку, а синергія усіх фахівців веде до нових звершень.

З 2008 року Акордбанк надає надійні, прості та професійні фінансові рішення для бізнесу та населення.

Серед наших клієнтів та партнерів:

 

Долучайтеся!

Ваш Акордбанк – надійно, просто, професійно.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.