Кредити

Обслуговування кредитів в умовах воєнного стану

Акордбанк підтримує своїх клієнтів, що зіштовхнулися з наслідками військової агресії росії, тому на період воєнного стану відмінено будь-які штрафи та комісії за несвоєчасне погашення заборгованості за кредитами і кредитними картками. Також встановлено пільгову процентну ставку 0,001% за всіма споживчими кредитами з 28.02.2022 по 31.03.2022 року. Це було зроблено автоматично для всіх позичальників і не потребує ніяких додаткових заяв від клієнтів.

Звертаємо увагу, що відсутність штрафних санкцій не передбачає звільнення від повернення кредиту, тому рекомендується сплачувати заборгованість вчасно, аби уникнути перенавантаження у майбутньому. Починаючи з 01.04.2022 року, всі клієнти, що зіштовхнулися з фінансовими труднощами та не мають змоги внести платіж у повному обсязі, можуть звернутися за реструктуризацією кредитної заборгованості та зменшити свій платіж і отримати знижку за процентною ставкою. Щоб оформити реструктуризацію, достатньо зателефонувати до Контакт-центру Банку за номером 0 800 503 880 (безкоштовно з мобільного) у робочі дні з 09:00 до 18:00 та залишити свою заявку.

Програма розраховується індивідуально для кожного клієнта та передбачає зниження процентів і зменшення суми погашення основної заборгованості на термін до 3-х календарних місяців. Усі клієнти, що були мобілізовані до лав ЗСУ чи ТРО, отримують пільгову процентну ставку 0,0001%.

Віримо у перемогу. Слава Україні!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.