ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» (надалі – Банк) високо цінує власну репутацію надійної та прозорої фінансової установи. Ми впевнені, що наш професійний успіх та ефективність залежать від того, як клієнти оцінюють нашу роботу. В своїй діяльності Банк дотримується високих стандартів якості та корпоративних цінностей, які є фундаментом надійних партнерських відносин з нашими клієнтами.

Корпоративні цінності, якими керується Банк, визначені в «Кодексі поведінки (етики) ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК».

Кожного дня ми працюємо над нашим розвитком та зміцненням нашої репутації, ми цінуємо нашу команду досвідчених та професійних працівників Банку. Проте, якщо Вам відомі будь-які випадки порушення нашими працівниками задекларованих Банком корпоративних цінностей або факти неетичної поведінки працівників Банку, які можуть зашкодити інтересам або нанести шкоду репутації Банку, Ви можете проінформувати про це нас.

Відправити Ваше повідомлення Ви можете ел.поштою на адресу compliance, або за допомогою форми «Комплаєнс-сервісу» (форма зворотного зв'язку)

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.