Відтепер стати клієнтом Акордбанку можна в декілька кліків онлайн

02.10.2023

Пропонуємо стати клієнтом Акордбанку ДИСТАНЦІЙНО, в декілька кліків без поїздок у відділення. Для цього достатньо мати встановлений на власному смартфоні застосунок Дія з ID-карткою або закордонним паспортом. Далі все просто: завантажте з маркетів Google Play/AppStore мобільний застосунок Акордбанку – натисніть «Зареєструватись», надішліть копію паспорта через Дію для ідентифікації й пройдіть легкий покроковий сценарій.

Після перевірки даних уповноваженим фахівцем, клієнту відкриється віртуальна Найкраща картка та надійде пароль для входу до Системи Інтернет-Банкінг (шляхом направлення sms на номер, вказаний при реєстрації).

Якщо не маєте застосунку Дія чи паспорта в Дії – ви можете обрати інший варіант ідентифікації: з паспортом старого зразку або з ID-карткою, обравши відповідну опцію у застосунку Акордбанку при реєстрації.

Проте рекомендуємо використовувати для ідентифікації саме шеринг паспорта через Дію, адже це просто, зручно та безпечно.

Стати клієнтом Акордбанку відтепер швидко та легко!

Акордбанк – надійно, просто, професійно.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.