Як створити надійний пароль

06.06.2024

Використовуєте всюди слабкі та однакові паролі? Шахраям це подобається. Вам легко запам’ятати, а шахраям такий пароль легко зламати. Застосування одного і того ж пароля створює серйозну загрозу для ваших акаунтів. Якщо зловмисники отримають доступ до пароля, вони зможуть отримати доступ до всіх облікових записів, де він використовується.

Також згідно з даними Кіберполіції зловмисники нерідко використовують брутфорс (від анг. brute force – груба сила) – метод зламу акаунтів, коли спеціальна програма здійснює систематичний перебір усіх можливих комбінацій логінів та паролів для пошуку правильного. Тому для захисту акаунтів важливо встановлювати унікальні складні паролі та уникати використання загальновідомих комбінацій.

Під час створення паролів дотримуйтеся таких простих правил:

  • не використовуйте жодних типових комбінацій та особистої інформації;
  • не використовуй послідовне або зворотне написання символів або цифр;
  • уникайте комбінацій, які легко відгадати.

Не знаєте, як створити надійний пароль? Більше про правила створення та зберігання паролів читайте на сайті НБУ та Держспецзв’язку #КібербезпекаФінансів

#КіберКіт

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.