Акордбанк відновив роботу 76% відділень та планує продовжувати розширювати мережу

20.04.2022

Акордбанк продовжує відновлювати роботу мережі відділень в умовах воєнного стану. З початку військової агресії росії проти України Акордбанк вже відновив роботу 76% відділень мережі. Зокрема, поновлено роботу 16 з 20 відділень у м. Києві та після деокупацїї територій також відновлено роботу 2-х відділень у м. Суми. Надалі в планах Акордбанку - відкриття відділень на деокупованих українських територіях в Донецькій, Луганській областях та в українському Криму.

«Банківська система - фінансова оборона України і обов’язково має працювати. Команда Акордбанку докладає максимум зусиль для безперебійного обслуговування клієнтів і під час воєнного стану. Наші відділення працюють за всім спектром фінансових послуг для підприємств та населення у містах, де немає окупантів. Деякі відділення працювали навіть під час загострення ситуації та в умовах обстрілів з боку російських окупантів. Попри передачу значної частини броньованого автотранспорту на потреби ЗСУ для захисту нашої країни служба інкасації Акордбанку забезпечує обслуговування державних та комерційних підприємств, зокрема соціально важливої інфраструктури», - зазначив Олексій Руднєв, Голова Правління ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК».

Перед відвідуванням відділення рекомендуємо з’ясувати його поточний графік, адже ситуація у регіоні може змінюватись. Контактні телефони розміщено тут.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України! Ми переможемо! Все буде Україна!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.