У 2023 році Акордбанк сплатив до бюджету близько 337 млн грн податків та придбав і відновив понад 540 дронів для ЗСУ

29.01.2024

У 2023 році Акордбанк сплатив близько 337 млн грн податків та зборів до бюджетів всіх рівнів. Це у понад 2 рази більше порівняно з минулим роком.

Після завершення розрахунків з податку на прибуток за 2023 рік загальний обсяг сплачених податків та зборів перевищить 365 млн грн.

«Протягом 2023 року ми створили понад 200 робочих місць для українців, відкрили 7 нових відділень і піднялися на 8 місце серед банків за розміром регіональної мережі, яка зараз налічує 155 відділень. Ми плануємо не зупинятися на досягнутому і продовжувати зростати й цьогоріч. Банк суттєво збільшив обсяг сплачених податків та зборів до бюджету всіх рівнів. Зокрема, за 2023 рік тільки обсяг податку на прибуток зросте більше ніж в 5 разів в порівнянні з 2022 роком», - зазначив Олексій Руднєв, Голова Правління ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК».

Крім того, протягом 2023 року, прагнучи наблизити перемогу України, Акордбанк регулярно перераховував кошти до благодійних фондів. У порівнянні з минулим роком, надходження до них зросли на 45%.

«Ми й надалі плануємо підтримувати наших захисників у боротьбі проти російських загарбників. Впевнений, Україна обов’язково буде звільнена завдяки нашим героїчним воїнам. Саме разом та кожен на своєму фронті, щоденно, крок за кроком, наближуємо перемогу», - наголосив Олексій Руднєв, Голова Правління ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК».

Додамо, що протягом минулого року волонтерська команда Акордбанку значно наростила обсяги адресної підтримки ЗСУ. За підсумком 2022 року Акордбанк вже мав найбільший показник серед всіх банків України щодо обсягу допомоги військовим, яка склала понад 200 багатоцільових і броньованих авто. У 2023 році волонтерська команда Акордбанку зосередилась на забезпеченні фронту дронами різних модифікацій. Впродовж 2023 року Акордбанк придбав, відновив й передав військовослужбовцям 540 дронів.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації нашого веб-сайту і підвищення якості досвіду користувача. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних.